Blog > Komentarze do wpisu

Słoneczny dzień

Dziś jest pierwszy dzień od początku września, który przeżywam z uśmiechem na ustach. Świeci słońce, to jak wspomnienie lata.

Przez pół września byłam w wisielczej karcie, nie chciało mi się chcieć; mało wychodziłam z domu (inna sprawa, że zazwyczaj padał deszcz albo było zimno). Tęsknię za spacerem. Mam nadzieje, ze w niedzielę będzie pogodnie...

Cóż dziś robiłam? Robiłam kapłankę czyli... farbowałam włosy :) Mam słoneczny asowy kijowy kolor włosów ;P Zastanawiam się czemu kapłanka? Czy trzeba mieć tajemnicze umiejętności, żeby przefarbować sobie włosy? Nie. Ale farbuje się włosy zazwyczaj potajemnie, jakby w ukryciu, w cichym miejscu łazienkowym. To takie czary-mary urodowe.

I co jeszcze mi się przydarzyło? 5 pucharów mi się przytrafiła. Sierota :/ Nie zauważyłam kubka z niedopitą kawą, który stał za lapkiem. Przesunęłam lapka jeszcze dalej od siebie w przód, bo czatowałam z klientką i musiałam mieć miejsce na karty, a kubek... oczywiście się przewrócił, kawa wylała się na siedzisko krzesełka i zachlapała mi ścianę. Ścianę musiałam doczyścić wilgotną szmatką (całe szczęście, ze farby są zmywalne i nie zostają plamy), siedzisko schnie i jutro zobaczę czy została plama (plus jest taki, ze kolor siedziska to kawa z mlekiem :D)

I co jeszcze!!!!

Musiałam potwierdzić swój adres pocztowy, aby dostać przesyłkę z produktami do włosów NIVEA (testuję różne produkty od spożywczych po kosmetyki dla pewnej firmy, które dopiero mają wejść na rynek).

Czy dostanę tą przesyłkę?

Sytuacjaksiężyc

tego nie dostanę 4 mieczy

to dostanę – 10 kijów

rezultat – 8 monet

Tak, powinnam dostać przesyłkę. Karty wyraźnie mówią o wywiązaniu się z obietnicy czy obowiązku firmy, a mi pozostanie przetestować produkt i wyrazić o nim opinię. Podobno wysyłka ma się zacząć po 30 września. Oczywiście napiszę czy kurier przyjechał :)

 

Have a nice day for everyone ;)

Jean-Honoré Fragonard "Huśtawka"

piątek, 17 września 2010, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: algaria, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/09/18 10:56:44
Na dzisiejszy (sobotni) dzień życzę Ci mniej nieprzyjemnych przygód (jak wylanie kawy) a więcej radości (jak spacer w prawie jesiennym słońcu).
Pozdrawiam i mocno ściskam - algaria

p.s Piszesz świetnie, delikatnie i pastelowo.
-
2010/09/18 11:32:57
Dziękuję i nawzajem :) Dziś jednak siedzę na warcie zalogowana do serwisu karcianego, jutro się wybiorę w trasę. Miłego dzionka całego :)