Blog > Komentarze do wpisu

Copy - Paste

Czyli kopiuj – wklej. Nie mam nic przeciwko korzystaniu z moich zasobów autorskich na blogu, bo zapewne niektórym przydają się do nauki moje przemyślenia dotyczące kart lub inne na nie spojrzenie itp.

Z tym, że jeśli ktoś oficjalnie podważa na każdym kroku moje kompetencje, a po cichaczu kopiuje sobie treść i wkleja do własnych „pomocy naukowych”, to uważam to za pasożytnictwo i dwulicowość. Intuicja to za mało? Być może...

Chcę tylko powiedzieć, że każda literka, słowo, zdanie i akapit na tym blogu to moja własność intelektualna i należy podawać źródło i autora w przypadku udostępniania treści z mojego bloga w innych miejscach w sieci.

Dla przypomnienia:

Wszystkie wpisy na blogu stanowią utwór podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z poniższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Autorskie prawa osobiste oraz autorskie majątkowe do własności intelektualnej na blogu przysługują właścicielce bloga (czyli mnie). Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

© 2010 – 2019 Blog Tarot QMieczy All Right Reserved.

 

 

sobota, 29 stycznia 2011, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy

Komentarze
2011/01/31 14:45:52
?