Blog > Komentarze do wpisu

Wiosna

Już idzie. Pogoda w mijającym tygodniu nie daje mi zapomnieć o tym. Wraz z przesileniem wiosennym zawsze co roku jestem osłabiona, mam wyjątkowo dokuczliwe migreny oraz chce mi się spać cały dzień.

Zapytałam mojego tarota kiedy na dobre przyjdzie wiosna?

W przyszłym tygodniu - cesarz

Za 2 tygodnie - as mieczy

Już po pierwszej wylosowanej karcie nie powinnam nic wyciągać, ponieważ dla mnie Cesarz to uosobienie znaku Barana, miesiaca marca. Tak więc wiosna na 100% przyjdzie w marcu, a w przyszłym tygodniu powinna się rozgościć i rozsiąść wygodnie :)

 

12.03.2011.

Wiosna przyszła dziś na całego. W tej chwili jest 10stopni, świeci słońce i śpiewają ptaki :D

sobota, 05 marca 2011, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy

Komentarze
2011/03/07 19:39:37
Tak wypisz wymaluj Uran w Baranie od 11 marca ale już działa i czujemy. As Mieczy to przełom - przesilenie będzie 21. No i wkraczamy w kolejny etap - 7 lat Urana tym razem w Baranie. Póki co Cesarzy obalają na Bliskim Wschodzie.
Ja jako osoba niecierpliwa spytałam się już mojego Tarota kiedy będę mogła się poopalać na balkonie ale niestety dostałam w odpowiedzi 6 Kielichów. Chyba nie wcześniej niż w czerwcu. Ale mam nadzieję, że to się zmieni.
-
2011/03/07 20:56:02
oooo! już 11 marca? Super:) Słyszałam prognozy w Trójce o powracającym chłodzie choć mam nadzieję, że wiosna jednak wygra :D