Blog > Komentarze do wpisu

Prognoza dla Bliźniąt na nowy rok numerologiczny

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Bliźnięta?

- ogólnie - Król Monet

- praca - 3 monet

- finanse - Sprawiedliwość

- ludzie wokół - 4 monet

- dom - Paź Mieczy

- wyjazdy - Sąd

- miłość - 4 pucharów

- co się uda - 3 mieczy

- co się nie uda - 9 kijów

- rada - 9 monet

IMG_20160905_105623_600x800

Bliźnięta będą skupione na stronie zawodowo - finansowej w tym roku. W pracy zwyżki, awanse, możliwość pokazania się z jak najlepszej strony, wzięcie udziału w tworzeniu nowych przedsięwzięć i/lub kontynuacja starych. Właściciele firm odetchną, bo wreszcie zacznie się kręcić i zmierzać we właściwym kierunku. Szukający pracy pełną parą ruszą na rozmowy kwalifikacyjne i pracę dostaną. Osoby chcące zmienić cos w swojej karierze również - nie bać się ryzyka, bo miękko wylądujecie. Finanse pod znakiem urzędowym. Czytajcie dokładnie każdy dokument, konsultujcie się z mądrzejszymi od siebie fachowcami, nie podpisujcie na chybcika i na kolanie. Sprawy sądowe znajdą swoje rozwiązanie ostateczne. Inwestycje dadzą tylko taki zysk, jaki był zawarty w umowach i nic ponadto. Zadłużeni mogą się spodziewać postępowań sądowych i nie będzie to zabawa, bo należy podejść do sprawy poważnie a najlepiej dogadać się zanim będzie za późno. Wielkich strat nie ma, zysków również; tak po równo dla każdego wg zasług. Krąg znajomych i przyjaciół lub współpracowników nie zmieni się. Nowych osób nie będziecie chcieli dopuszczać bliżej do siebie, bo ze starymi dogadujecie się rewelacyjnie i wam wystarczą. Świeżaki w pracy mogą mieć trudności z zawiązywaniem kontaktów międzyludzkich (co jest niebywałe dla Bliźniąt); dajcie sobie czas, nic na hurrra, powolutku będzie się zmieniać. Jednocześnie nie ignorujcie dodatkowych zajęć szkolnych lub pracy po godzinach, bo opłaci się to wam finansowo. W domu/ rodzinie nieporozumienia, potyczki, przepychanki, być może ciągłe przeziębienia, spadek formy. Tarot radzi wtedy zapakować wszystkich do auta i wyjechać choćby na jeden lub dwa dni. Odetchniecie, wrócicie do równowagi. Podróże urlopowe jak najbardziej tak i naładujecie baterie pod warunkiem, że wyłączycie wszystkie smycze, które łączą was ze światem czyli: laptopy, komórki, tablety.

W miłosci spokój i rutyna. Bliźnięta w związkach poczują, że są gdzie powinny być. Czasem dopadną was myśli, ze to wszystko takie przewidywalne i nudne i jak tu dalej żyć? Wtedy zamiast stawiać wszystko do góry nogami i się rozwodzić, pakujcie auto, kupcie bilet na pociąg dokadkolwiek i przełamcie rutynę. Bliźnięta to potrafią! Samotne Bliźnięta jakoś będą kręcić nosem na kandydatów i kandydatki: a to krzywe nogi ma, a to nie zna się na literaturze angielskiej, a to strzelę focha i zobaczę co zrobi... Same sobie będziecie utrudniać poczucie szczęścia. Upuście pary a pójdzie gładko.

W tym roku uda się wam przełamać stare schematy myślowe, które straciły już na aktualności. Może być wam trochę dziwnie i rozczarowująco z tego powodu, lecz zmiana podejścia to progres. Jednocześnie spróbujcie przeanalizować swoje zachowanie i sposób działania w przeszłości, bo wyciągnięcie wniosków pomoże wam nie popełnić drugi raz błędów.

Jaka rada? Ruszaj na zakupy, wyprzedaże, upiększaj otoczenie, zajmij się pracą lub bliskim kontaktem z naturą, ziemią. Obserwacja rozkwitających kwiatów w ogrodzie doda wam skrzydeł, radości i spokoju. No i zajmij się stuningowaniem ciała u kosmetyczki, bo kasy ci nie zabraknie.

 

poniedziałek, 05 września 2016, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy