Blog > Komentarze do wpisu

Prognoza dla Byka na nowy rok numerologiczny

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Prognoza:

- ogólnie - Mag

- praca - 7 pucharów

- finanse - 5 pucharów

- ludzie wokół - Królowa Pucharów

- dom - Król Mieczy

- wyjazdy - 5 mieczy

- miłość - 9 kijów

- co się uda - 4 mieczy

- co się nie uda - 10 monet

- rada - 2 kijów

IMG_20160904_215229_600x800

Co będzie się działo u osób spod znaku Byka? Energia na nowy rok jest dla nich fantastyczna: nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko w ich rękach, dusze towarzystwa i kreowanie własnej rzeczywistości. Jadnak żeby nie było tak cudownie, to tarot ma do powiedzenia coś więcej i ostrzeżenia przed posunięciami, które niekoniecznie przyniosą super efekty.

Jeżeli już Byki wejdą w rozsadzającą ich od srodka energię pt "mogę wszystko", to w sprawach zawodowych i finansach mogą się lekko naciąć gdy nie wykonają wcześniej rozeznania rynku, sytuacji, konkurencji. Dla pracujących na własny rachunek to jest czas na spełnianie marzeń i dalekosiężnych planów. Finansowo może być w dołku lub co przychodzi, to odejdzie. Dla zatrudnionych u kogoś na etatach lub umowach cywilno-prawnych to czas, gdy świat wokół zacznie być dla was za ciasny i zechcecie na łeb na szyję coś zmienić. Finansowo nie wyjdzie korzystnie. Owszem, warto podążać do celu, ale nie za ułudami. Najpierw research a potem działanie. Wyjazdy raczej służbowe niż rekreacyjne; a jeśli rekreacyjno-wypoczynkowe to z przeszkodami (a to koło od auta, a to zła rezerwacja, a to opóźnienie samolotu/pociągu, a to zatrzaśnięcie się w toalecie itp). Ludzie wokół mogą wydać wam się dziwni, nagle przestają was rozumieć, reagują zbyt nerwowo lub wy reagujecie zbyt nerwowo, za emocjonalnie. Warto znaleźć sobie jedną jedyną przyjaciółkę (mężczyźni też), której można się zwierzyć, ponarzekać i dać ujście emocjom. Sprawy domowe zszarpią wam nerwy, bo szykują się przepychanki dotyczące remontów, sprzedaży nieruchomości, kupna nieruchomości, zamiany nieruchomości. Przepychanki nie dlatego, że nie będzie możliwości, nabywców lub kupców, a dlatego, ze mężczyzna z rodziny stanie okoniem. Nie i już. Niech Byki przemyślą czy nie lepiej odpuścić na razie te tematy i powrócić do nich od października 2017.

W miłości zwiazki będą wisiały na włosku choć są do uratowania dzięki wyciągnięciu wniosków z przeszłości i przede wszystkim na otworzeniu się pełnym na partnera; nie należy bać się i srożyć oraz zakładać, że partner ma na celu zdeptanie. Wolne Byki nie przerobiły jeszcze do końca poprzednich związków / relacji i są na razie zacięte w sobie. W takiej sytuacji nie są w stanie wejść z radością i czystym kontem w nowe. Nie oznacza to, ze będzie wokół was pustka; flirty i romanse owszem ale nic co jest rozwojowe i dobrze rokuje (znowu: należy przerobić sercem i umysłem przeszłość żeby przestać się wreszcie bać, ze historia się powtórzy).

Uda się Bykom wszystko to, co dokładnie w punktach zostanie wcześniej zaplanowane, przemyślane.; wszystko to negatywne, co zostanie odcięte z przeszłości; wszelkie odpoczynki w SPA, sanatoriach; sesje psychologiczne, operacje i rekonwalescencja.

Jaka rada? Nie myśl, ze jesteś nieomylny, poszukaj dla równowagi kogoś, kto podziela twój sposób widzenia, ale pokaże ci inną perspektywę.

poniedziałek, 05 września 2016, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy

Komentarze
2016/09/05 16:04:36
Zawsze mnie fascynowały wszelkiego rodzaju wróżby,przepowiednie,ale nigdy nie korzystałam z usług wróżbitów bo się bałam że dowiem się coś złego, może czasem dobrze by było wiedzieć co czeka, może by się dało uniknąć złego ale jak to mówią co ma wisieć nie upadnie.
-
2016/09/05 17:09:35
Wróżby, przepowiednie, prognozy - jak zwał tak zwał - nie są po to, żeby straszyć ludzi. Nawet jeśli widać w kartach nieprzyjemne informacje, to profesjonalny tarocista powie jak temu zaradzić, jak ograniczyć straty i nie zostawia z suchą informacją. Inną sprawą jest paraliżujący lęk przed wróżbą. Moją zasadą jest od zawsze: jeśli się naprawdę boisz odpowiedzi, to nie pytaj. Daj sobie czas na dojrzenie do wróżby.