Blog > Komentarze do wpisu

Prognoza dla Raka na nowy rok numerologiczny

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Raka?

- ogólnie - Wisielec

- praca - Kapłanka

- finanse - 8 monet

- ludzie wokół - 4 pucharów

- dom - 6 kijów

- wyjazdy - 5 kijów

- miłość - Kochankowie

- co się uda - 9 kijów

- co się nie uda - 4 kijów

- rada - 3 pucharów

IMG_20160905_174127_600x800

Raki przygotujcie się na intensywny rok. Będzie się działo tyle, ze w pewnym momencie zatęsknicie do stagnacji i nudy. Energia roku, jaka wam będzie towarzyszyć będzie wymagać od was przewartościowania poglądów w każdej dziedzinie lub jednej dla was znaczącej. Nic nie będzie takie jak wcześniej.

W pracy mało zmian. Wasza pozycja będzie niezagrożona jednak przydałoby się więcej autoreklamy, skutecznego PRu i niezgadzanie się na zepchnięcie do kąta. Jeżeli już chcecie przeforsowywać własne pomysły, to spokojnie, po cichu w stylu "kropla drąży skałę". Otwarte działanie i rewolucje nie wyjdą wam na dobre i będą nieskuteczne. Właściciele firm przede wszystkim powinni postarać się o skuteczniejszą reklamę, bo jesteście po prostu niewidoczni. Chyba, ze wam zależy na reklamie szeptanej, to tak, zostawcie wszystko po staremu. Szukający pracy mają szansę na jej otrzymanie, ale zasada jest podobna: dajcie się zauważyć, zaskoczcie rekruterów czymś nieszablonowym lecz w granicach dobrego smaku. Nadstawiajcie ucha, bo praca może przyjść do was bardziej nieoficjalnymi kanałami niż z ogłoszeń.

Finanse powoli w górę. Nie będą to spektakularne zwyżki a powoli po równi wzwyż. Jeżeli macie możliwość inwestowania zysków, to zróbcie to we własną firmę zamiast wypłacić sobie dywidendę. Etatowcy niech spodziewają się niewielkich podwyżek za zasługi a nie mega bonusów. Jednak portfel powinien być pełen bez liczenia grosza do końca miesiąca.

Wasi znajomi i przyjaciele w pełni zaspokoją wasze potrzeby emocjonalne. Wszystko będzie toczyć się jak do tej pory w dobrze znanym kręgu bez większych przetasowań. Współpracownicy raczej też ci sami, czasem rozczarowująco nudni. Ale nie zawsze musi być z fajerwerkami, prawda?

Prawdziwe petardy czekają was w temacie wyjazdów, miłości i rodziny/domu. Zakochanie od pierwszego wejrzenia, miłosć po grób, zaręczyny, udany seks i cudowna intymność. Wiele Raków będzie latało 3 cm nad ziemią. Będzie to zasługą odcięcia się od negatywnej przeszłości, przerobienia w sobie rozwodów czy rozstań i prawdziwemu otwarciu serca na nową miłość. I bardzo dobrze. Tak samo z wyjazdami: jakikolwiek powód będzie dobry, zeby się wyrwać ze znanego sobie środowiska. Ludzi przy tym co niemiara, ale raczej przelotne znajomosci bez kontynuacji. Możecie intensywniej zainteresować się jakąś dziedziną sportu, która niesie ze sobą nutę rywalizacji czyli jeśli bieganie to na czas, jeśli siatkówka to zeby moja drużyna wygrała, jeśli wspinaczka sciankowa to chcę być pierwszy. Wyjdzie to wam na zdrowie i przy okazji wzmocnicie swoją Czakrę Korzeni. Co w domu? Wszystko toczy się gładko, bez kłopotów. Dużo odwiedzin, jakieś powroty w glorii chwały członków rodziny (sukcesy na studiach lub odwiedziny kogoś z emigracji), budowy domów/remonty mieszkań zakończone z sukcesem.

Jaka rada? Czas na trzeciego członka rodziny, czas na oddech pełną piersią i powiedzenie sobie do lustra: jest świetnie, zasłużyłem/ -am na to, moje pozytywne emocje krążą i obdarzam nimi bliskich i wszytskich których znam. Świętujcie życie po prostu.

poniedziałek, 05 września 2016, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy