Blog > Komentarze do wpisu

Prognoza dla Strzelca na nowy rok numerologiczny

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co wydarzy się u Strzelców?

- ogólnie - 4 mieczy

- praca - 2 kijów

- finanse - 4 pucharów

- ludzie wokół - Królowa Monet

- dom - Świat

- wyjazdy - 7 monet

- miłość - 7 pucharów

- co się uda - 5 kijów

- co się nie uda - 8 pucharów

- rada - 8 kijów

IMG_20160907_142319_600x800

Energia roku sprzyja wzięciu drugiego oddechu, zwolnienia biegu, zajęcia się zdrowiem i spojrzeniem z dystansu na wydarzenia w życiu. Nie przegapcie chwil refleksji zagłuszając je wymuszonymi zajęciami.

W pracy szykują się nowe przedsięwzięcia, nowe umowy, nowe obszary działalności. Nad wami "wisi" energia umów cywilno-prawnych bardziej niż o pracę jednak nie jest to takie złe, bo będziecie mieć więcej swobody oraz możecie narzucić parę punktów w umowie korzystnych dla was. Na rozmowach kwalifikacyjnych powstrzymajcie się od wygłaszania opinii na każdy temat tonem osoby wszystkowiedzącej, bo nie będzie to dobrze przyjmowane. Z propozycji finansowych powinniście być zadowoleni choć ciągle będzie wam mało. W ogóle do tematu pieniędzy będziecie podchodzić w tym roku zbyt emocjonalnie: obiektywnie jest świetnie a wam będzie się wydawać, że jest niewystarczająco, co napędzi was do szukania nowych mozliwosci zarabiania lub (tu gorzej) brania kredytów konsumpcyjnych.  Zapewne będziecie chcieli się pokazać na zewnątrz jako osoby zamożne, które na wszystko stać, bo chętnie przymowac będziecie gości u siebie jak i w gości chodzić; a więc: wymyślne potrawy i uginający się stół, nowa garderoba od stóp do głów itp. Nic dziwnego, ponieważ okaże się, ze znajdziecie nagle swoje miejsce na ziemi. Czy to będzie chatynka w Bieszczadach czy okazały loft - nieważne. Będziecie urządzać swoje cztery kąty, może się przeprowadzać (nawet zagranicę) i na to będą wam potrzebne pieniądze. Ogarniecie każde zamieszanie, wyprostujecie większość nieporozumień, lecz nie prowokujcie ich sami, bo tarot mówi, że będziecie wracac do starych przyzwyczajeń z przeszłości, co odbije wam się czkawką.

Wasi dotychczasowi znajomi będą lekko zdystansowani lub zajęci mocno swoim życiem. Nowe twarze mogą się pojawiać, ale nie bezpośrednio a raczej na odległość czyli głownie znajomości internetowe i na "dzień dobry".

Co w miłości? Zauroczenia i zakochania, ale prawdziwej miłości nie ma. Zajęte Strzelce mogą ponownie zakochać się w swoim partnerze, a wolne biegać za uczuciem motyli w brzuchu. Na pewno będzie się działo dużo, spędzicie miłe chwile w pięknych okolicznościach przyrody z przystojnymi panami i pięknymi kobietami.

Jaka rada? Jeśli już musisz to wzbijaj kurz zamieszania, ale skup się na konkretnych celach, bo niepotrzebnie rozproszysz swoją uwagę.

środa, 07 września 2016, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy