Blog > Komentarze do wpisu

Prognoza dla Wagi na nowy rok numerologiczny

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co wydarzy się u Wagi?

- ogólnie - 5 pucharów

- praca - 4 pucharów

- finanse - Śmierć

- ludzie wokół - 9 monet

- dom - Rycerz Mieczy

- wyjazdy - 3 mieczy

- miłość - 10 monet

- co się uda - Królowa Kijów

- co się nie uda - 3 monet

- rada - Cesarz

IMG_20160906_173328_600x800

Nad Wagami w tym roku będzie krążyć energia poczucia straty i jakiegoś żalu. Przyczyna może być przeróżna: od żalu za szczuplejszą sylwetką, przez żal za dawnym mieszkaniem po żal z powodu upływającego czasu. Ile osób tyle przyczyn. Nie poddawajcie się temu stanowi jeśli chodzić będzie o błahostki. Jeśli o poważniejsze sprawy, to wiadomo: trzeba dać sobie czas.

W pracy ch.jowo ale stabilnie - tak będziecie odczuwać sytuację. Warto rozejrzeć sie za czymś nowym jeśli już naprawdę macie dość. Ale tylko rozejrzeć, przygotować grunt, bo tarot mówi, ze pochopna zamiana pracy może być nieudana. Przeczekajcie jeszcze ten rok w miejscu, w którym teraz pracujecie i od lata przyszłego roku już konkretnie i z werwą zabierajcie się za szukanie alternatywy. Finansowo odetchniecie z ulgą, ale nie dlatego, ze cudownie z nieba zacznie sypać sie grosz, ale dlatego, że ostatecznie i definitywnie zakończą sie stare wlekące się za wami szarpania z wierzycielami. Rada jest taka, aby zupełnie zreorganizować budżet domowy; może zmienić bank, może przenieść lokatę gdzie indziej, zainwestować w zupełnie nową rzecz. Broń was Panie Boże brać nowe kredyty. To czas na czyszczenie zbędnych obciążeń finansowych! Przegląd ofert tv kablowej, abonamentów komórkowych - jak trzeba to zmiana firmy, gdzie taniej. A najlepiej w tym temacie zdać sie na Pana i Władcę Domu, bo rzeczywiście facet będzie wiedział lepiej i lepiej się na tym znał.

Sytuacja w domu nerwowa, będą wybuchać krótkie i intensywne kłótnie z powodu młodego mężczyzny. Dorastający syn, kolega syna lub partner jeśli jesteście w wieku do ok. 35lat. Będą trzaskania drzwiami i latające talerze. Jednak nie mylić tych kłótni z nienawiścią, bo podszyte one będą uczuciami. No czasem bywa gdy ktoś wyrywa się na niepodległość.

W miłości spokój, stabilizacja i constans z powodu dobrej sytuacji materialno-bytowej. Żadne niespodzianki, wszystko toczy sie jak do tej pory. Dla pań Wag rada: pozwólcie partnerowi poczuć sie prawdziwym mężczyzną. Niech on decyduje, wybiera, radźcie się go. On ogarnie świetnie wszystko a wy będziecie mieć więcej czasu na ploty z koleżankami i kosmetyczki ;) Następna bardzo ważna rzecz: odwiedźcie ojca, zadzwońcie do niego i zainteresujcie się.

Wyjazdy z bólem serca czyli głównie zawodowe. Uważajcie na drobne ale upierdliwe urazy podczas podróży, chowajcie ostre rzeczy głęboko i zabezpieczajcie należycie. Mobilność pań spod znaku Wagi bardzo udana, a mężczyźni mają szansę na spotkanie w podróży partnerki lub kobiety, która przesłoni im cały świat.

wtorek, 06 września 2016, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy