Blog > Komentarze do wpisu

Tarotowy portret psychologiczny - Kochankowie

Opis karty Kochanków w kontekście portretu tarotowego wg pani Chrzanowskiej na pozycjach od 1 do 8.

Numery przy opisach oznaczają pozycję w tarotowym portrecie. UWAGA! Pozycję nr 4 w portrecie najlepiej czytać wraz z nr 1, bo wtedy idealnie widać powody np niemożności rozwinięcia skrzydeł w młodym wieku i poza tym interpretacja karty na pozycji nr 4 może się zmieniać (ulega modyfikacji) w zależności od karty na pozycji nr 1.

KOCHANKOWIE

1. Nauka od małego partnerskich relacji z rodziną i otoczeniem, nauka tolerancji, rodzice jako przyjaciele i kumple, wyznaczanie zdrowych granic; kochliwość, szybkie wchodzenie w stałe związki, szukanie właściwego partnera/ osoby "bliźniaczej" dla siebie, zainteresowania humanistyczne, wolontariat

2. Ta pozycja zależy od poprzedniej karty w punkcie nr 1. Kochankowie mają dwoistą naturę i tak, jak zostaną wychowani w taką stronę najprawdopodobniej pójdą. Jednak bezsprzecznie nadal będą poszukiwać drugiej połówki jak św. Grala, będą zajmować się wolontariatem i łączeniem, dołączaniem, przyłączaniem; będą zaganiać do stada rodzinę.

3. Starość we dwoje, w parze, partnerstwie, problemy zdrowotne z podwójnymi organami, ugodowa natura, żywy i bystry umysł.

4. Lęki emocjonalno-psychiczne, brak swobody w podejmowaniu decyzji, uwiązanie, nieodcięta pępowina, obojętność lub nieczułość wobec otoczenia, trudności w integracji społecznej, brak równowagi rodzic - dziecko (zamiana ról)

5. Ugodowość, tolerancja, liczenie się ze zdaniem otoczenia, wahania / trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu i rozdwojenie co jest lepsze / właściwsze, dobry przyjaciel; praca w zespole, grupie, ci którzy mają samodzielne stanowiska czują się niepewnie bo potrzebują drugiej osoby do podejmowania decyzji. Szefowie nie podejmują decyzji jednoosobowo a zazwyczaj wysłuchują opinii podwładnych, prowadzą konsultacje.

6. Pozytywna strona karty Kochanków to wszelkie dary, talenty do wykorzystania.

7. Stworzenie związku z pokrewieństwem dusz, z miłości i dla miłości, troszczenie się o partnera, przepracowanie trudności w podejmowaniu decyzji

8. Działać sercem i z sercem, z miłością do świata, pomoc ludziom na zasadzie mediacji

środa, 21 grudnia 2016, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy