Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BARANA NA 2018 ROK

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Baran 2018

Przed Baranami zupełnie nowe drogi, nowe początki, porzucanie starych przedsięwzięć, które nie dawały dotąd żadnych efektów lub wyczerpały swoją formę. Pamiętajcie, że w 2018 roku przyświecać wam powinno motto "idź na całość a wygrasz"; niekoniecznie musicie wiedzieć co wam to przyniesie, dlaczego, jaki skutek i jaki zarobek: po prostu idź i to zrób. Nowe pomysły (nie tylko zawodowe) może wam przynieść kontakt z dziećmi; bawcie się z nimi i nie patrzcie na to, czy wypada w waszym wieku pohuśtać sie na huśtawce lub powisieć na trzepaku. Bądźcie spontaniczni, mobilni, zwiedzajcie okolice dalsze i bliższe, szukajcie inspiracji poza miejscem zamieszkania, przeprowadźcie się jeśli trzeba lub jest taka ochota. Pracy i pieniedzy wam nie zabraknie jeśli tylko będziecie korzystać z okazji, które podsuwa wam los. Na hobby i przyjemności wystarczy, na spotykanie się w towarzystwie również i to koniecznie w realu! zapomnijcie o internetach. Wyłącznie telefony, twórzcie więzi międzyludzkie, szukajcie towarzystwa które jest wesołe, zrelaksowane i mające dobrą energię. A to dlatego, ze będziecie mieć tendencje do zbyt krytycznego oceniania ludzi i czasami mówienia (swojej) prawdy między oczy. Powściągnijcie język w niektórych sytuacjach, bo zaprzepaścić możecie szansę na poznanie fantastycznych ludzi. Mężczyźni Barany niech unikają kobiet, które marudzą, są ciągle niezadowolone i noszą wysoko głowę. Za to wszystkim Baranom tarot zaleca słuchać rad mądrej rodzicielki lub babci - te kobiety powiedzą wam jak jest i często sprowadzą was na ziemię w sytuacjach, gdy się zagalopujecie. Zwłaszcza, że nie da rady w tym roku przeskoczyć wydarzeń przypadkowych lub niekorzystnych zbiegów okoliczności. Bierzcie, co daje życie i nie walczcie z tym - po prostu czasem tak trzeba. Niezałatwione sprawy z przeszłości będą uporczywie wracać dopóki ostatecznie się z nimi nie rozprawicie i nie zamknięcie ich. Zamiatanie pod dywan nic nie da.

W miłości bez zmian tzn ci, którzy są w związkach to w nich pozostaną, a osoby samotne nie będą miały ochoty wchodzić w bliskie relacje. Możecie poczuć potrzebę szeroko pojętego rozwoju duchowego, który wymaga koncentracji i samotności. Za to sprawy domowo-rodzinne ogarniecie na medal i nikt wam nie podskoczy. Bądźcie w tym roku decyzyjni, alfą i omegą i punktem odniesienia dla rodziny. Poradzicie sobie na 200%.

Nie zapominajcie o odpoczynku! Nie przekładajcie urlopów, bierzcie wolne w każdy długi weekend, bo inaczej mogą zacząć się problemy zdrowotne z przepracowania. Idźcie na badania okresowe, jak trzeba to pojedźcie do SPA, do sanatorium lub na weekend sami(!) tam, gdzie jest mało ludzi.

Rok intensywny, kreatywny, mobilny. Będziecie z siebie dumni. I z tego ile dokonaliście.

Horoskop na 2017

piątek, 18 sierpnia 2017, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy