Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BLIŹNIĄT NA 2018 ROK

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Bliźnięta 2018

Przed Bliźniętami rok numerologiczny 2017/2018 postawi bardzo trudne zadania w sferze mentalno-psychiczno-emocjonalnej. Cały czas będziecie "siedzieć i myśleć" - oczywiście w przenośni. Wasze spojrzenie na sprawy dnia codziennego, na sprawy duchowe, na własne podejście do życia może się całkowicie zmienić. Niektóre wnioski, do jakich dojdziecie mogą być szokujące również dla was samych. Niektóre z was będą potrzebować odpowiedzi na pytania egzystencjalne, niektóre zechcą silniejszej wiezi z jakąś wybraną religią, niektórzy spróbują diet lub wegetarianizmu a jeszcze inni wpadną w dołek psychiczny. Jedynym ostrzeżeniem nie dać się omotać jakimkolwiek ideom ani fałszywym guru oraz wraz z pierwszymi objawami np depresji zgłaszać się do specjalistów. Nie ukrywajcie niczego przed bliskimi, ponieważ murem będzie za wami stała kobieta (matka, żona, babcia, ciotka, siostra itp), której rzeczowość, motywacja i działanie uchronić was może przed totalnym zapadnięciem się w sobie i alternatywnej rzeczywistości.

Zawodowo będzie wiodło się świetnie - awanse lub rozszerzanie działalności są w zasięgu ręki, także szczęśliwe wylądowanie na zasłużonej emeryturze. Jeżeli wasz stan zdrowia będzie wymagać przedłuzającego sie L4, to po powrocie do pracy nie widać zwolnienia. Finansowo natomiast dobrze byłoby oddać pole do popisu innemu ministrowi finansów, gdyż będziecie mieć lekką rękę do pieniędzy i ta niefrasobliwość sprowadzi na manowce budżet domowy.

Sprawy domowo-rodzinne fantastyczne a zwłaszcza wspólne wyjazdy i podróże. Zacieśnicie w ten sposób więzi z rodziną gdy zaczniecie wspólnie coś robić. Dobry humor, poczucie szczęścia, harmonia pomogą wam znaleźć punkt odniesienia w psychicznych spadkach formy. Single chętniej będą wchodziły w niezobowiązujące relacje lub dążyły do luźnego związku na dwa domy. Nie będziecie jeszcze gotowi na życie pod jednych dachem, obowiązki i odpowiedzialność.

Jaka jest rada? Sen to twój sprzymierzeniec. Staraj się wysypiać, stwórz swoją oazę w sypialni. Jeśli trzeba, to zmień materac i poduszkę na lepsze dostosowane do twoich potrzeb, kup szersze łóżko aby mieć więcej miejsca. Momedytuj przed snem, zeby się wyciszyć ale nie idź w stronę tabletek nasennych! Każdy przedłużający się spadek formy psychicznej traktuj jak dzwonek alarmowy i wybierz sie na konsultacje do specjalistów. Z tym nie ma żartów.

Bliźnięta 2017

poniedziałek, 21 sierpnia 2017, krolowa.mieczy
wróżę: szczegóły krolowa.mieczy@gazeta.pl

Polecane wpisy