Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BYKA NA 2018 ROK

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Byk 2018

U Byków w nowym roku numerologicznym na pierwszy plan wysuwają się uczucia i emocje. Już nie będzie wam chodzić o materię, bo jej macie dosyć lub znuży was bieg za nią. Będzie chodzić o emocjonalność, o jej rozwój, o dojście jej do głosu. Nie zdziwcie się jeśli zauważycie, że częściej będziecie płakać i sie wzruszać (panie; choc warto też zrobić badania hormonalne) lub tylko wzruszać (panowie). Ogólnie rok powinien przynieść wam możliwości rozwoju w każdej dziedzinie jednak w duchowo- emocjonalnej najbardziej. Będziecie przyciągać do siebie serdeczne, szczere, ciepłe i miłe osoby. W rodzinie również będzie spokojnie; poczujecie ze jesteście kochani i bardzo kochacie swoich krewnych, z których wywodzi się wasza krew. Bo w miłości już tak sielankowo może nie być. U wszystkich (singli i sparowanych) nastąpią rozstania i powroty, żale, czasem ostateczne rozstania, częściej chęć wyrwania się z utartych schematów i zmian zasad funkcjonowania związków. To wszystko będzie podyktowane waszymi większymi niż do tej pory potrzebami emocjonalnymi.

W pracy przeżywać będziecie permanentny kryzys. Ale nie taki, który jest związany z finansami a z poczuciem beznadziei obowiązków, beznadziei relacji zawodowych, beznadziei drogi, którą kroczycie. Jeśli będzie możliwość, to zmieńcie pracę (po uprzednim zastanowieniu się czy to nie jest tylko wasze przewrażliwienie), a jeśli nie, to dbajcie o skuteczne odseparowanie się od pracy w dniach wolnych czyli "nie myślę, nie ma mnie dla nikogo". Tarot sugeruje już drugi raz wykonanie gruntownych badań lekarskich lub zajęciem się waszymi schorzeniami (także ukrytymi), bo również stąd moze wynikać wasze poczucie sytuacji kryzysowej i pikowanie w dół samopoczucia.

Co jest najlepsze, to możecie liczyć na przychylność Losu, na znajdowanie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, na ostateczne zamknięcie trudnych i ciągnących się tematów, na szczęśliwe zbiegi okoliczności, na zaufanie życiu i naturalne dostosowanie do jego biegu. Czas i świat będą waszymi przyjaciółmi i dziękujcie Wszechświatowi za małe i duże szczęścia. Bo kto wie? Może ktoś z was rozbije bank w totka?

Radą na nadchodzący rok niech będzie dla pań Byków zaufanie swojemu sercu i okazywanie go ludziom bez wstydu, a dla panów Byków docenienie i zauważenie innej sfery zycia niż tylko materia.

Byk 2017

piątek, 18 sierpnia 2017, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy