Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BARANA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

Baran 2019

Ogólna tendencja w roku 2018/2019 będzie zmierzać do wszelkiego rodzaju ograniczeń z zewnątrz, ale również wewnątrz. Sprawy, które liczyliście, że uda się wreszcie rozwiązać, utkną lub będą się przeciągać. Wasze wewnętrzne przekonanie i zdanie o sobie może również się obniżyć, możecie stawać się, ku swojemu zaskoczeniu, bardziej nieśmiali, zamknięci w sobie, wycofani. Wskazane są laryngologiczne i neurologiczne konsultacje lekarskie. Energia, która będzie wokół was krążyć w roku numerologicznym 2018/2019 będzie zaprzeczeniem waszej jako ognistego znaku kardynalnego tzn. zamiast odwagi w działaniu (i ogólnie: działania) będziecie pokonywać własne i zewnętrzne blokady. Być może jest to czas na uświadomienie sobie ich istnienia i motywacja, by wreszcie się nimi zająć.

Zawodowo nie powinno być żadnych radykalnych zmian. U osób, które pracują na etat lub mają umowy cywilnoprawne, zostanie jak jest; osoby szukające pracy powinny skupić się na odkurzaniu kontaktów z poprzednich miejsc pracy, nauki lub miejsca zamieszkania, ponieważ za pośrednictwem znajomych z dawnych lat mogą otrzymać istotny kontakt lub stanowisko. Dla pracujących wskazane jest rzetelne i uczciwe podchodzenie do wykonywania swoich obowiązków a dla bezrobotnych intensywne jej szukanie bez wymówek, bez zniechęcenia i bez traktowania tego zajęcia po macoszemu. Ogólnie sprawy zawodowe mają być dla was priorytetem, bo tu macie największą szansę na sukces i dzięki temu podsumujecie rok na plus. Co ciekawe, za stabilnością zawodową mogą nie iść sprawy finansowe: widać straty lub zaległości (w otrzymywaniu pensji jak i opłacaniu rachunków). Paradoksalnie uda wam się odłożyć jakąś sumę na czarną godzinę.

W miłości porywów serca brak. Owszem, mogą zdarzyć się relacje romansowo – sympatyczne ze wskazaniem na znajomości rozrywkowe jednak miłości, co elektryzuje nie widać. Osoby w stałych związkach mogą postawić na swoim w sprawach, na których im zależy. Osoby wolne będą miały powodzenie, mogą być duszami i liderami towarzystwa, ale wasza wysoka pozycja może onieśmielać zainteresowanych bliższą znajomością. Jest lub pojawi się jednak jedna osoba, która ma szansę stać się waszym najlepszym przyjacielem / przyjaciółką. Połączy was szczera sympatia, podobna wrażliwość i spojrzenie na życie.

Sprawy domowo – rodzinne będziecie sobie odpuszczać lub nie mieć ochoty na zaangażowanie w życie członków rodziny. To tak jakbyście byli obecni ciałem, ale nie duchem. Jedynie żywo zainteresowani będziecie swoim dzieckiem lub wnukiem (myślę, że płci żeńskiej). Reszta domowników mogłaby dla was nie istnieć. Natomiast postarajcie się przełamać w jednym: weźcie na siebie organizację wszelkiego rodzaju wyjazdów rodzinnych (służbowych też). W tym was nikt nie pobije, bo zrobicie to najlepiej, najwłaściwiej, z pomysłem i tak, że każdy będzie zadowolony, że wam powierzył to zadanie.

Podsumowując: rok numerologiczny 2018/2019 będzie dla was czasem przyczajenia, planowania następnych kroków, przemyśleń i uświadamiania sobie własnych ograniczeń. Zbieracie siły do kolejnego 2020.

BARAN 2018

niedziela, 26 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy