Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BLIŹNIĄT NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

BLIŹNIĘTA 2019

Nowy rok numerologiczny 2018/2019 przyniesie wam przede wszystkim zrozumienie. Zrozumienie rzeczy lub spraw, które dotąd postrzegaliście w odmiennym świetle i które to postrzeganie nie było, łagodnie mówiąc, właściwe. Teraz przyjdzie niezmącona niczym jasność myśli, obiektywizm i najważniejsze: samoświadomość. Drugą kwestią może być wewnętrzna potrzeba posprzątania we własnym życiu: odrzucenia tego, co nie służy lub co się ciągnie z przeszłości. Jakkolwiek zechcecie pracować z tą energią, to powinna wyjść wam na dobre zwłaszcza, że w dziedzinie miłości zechcecie totalnej reorganizacji życia. Może to oznaczać rozpad związków, ale również dobicie, zaczepianie i podgryzanie przeciwnika (jeśli jesteście po rozwodzie lub rozstaniu). W ostatnim wypadku nie wyjdzie wam to na dobre, ponieważ możecie dostać rykoszetem od samego siebie. Tym bardziej, że nie wszystkie sprawy związkowe uda wam się pozamykać na amen tzn. jakaś ich nieposprzątana część przejdzie z wami do kolejnego roku numerologicznego. Najważniejsze jest najpierw uświadomienie sobie problemu, ułożenie sposobu postępowania a dopiero na końcu działanie. Działanie bez szkody dla nikogo!

Sprawy domowo – rodzinne wymagać będą od was ciągłego zaangażowania z tym, że sami nie będziecie inicjatorami niczego a raczej odbiorcami inicjatyw czyli bardziej będziecie reagować na członków rodziny niż ich aktywować. Będzie w was jakieś psychiczne zmęczenie, może niechęć, może przymus stania na baczność, aby jednak podołać wszystkiemu. Tym bardziej, że wasze dziecko lub wnuk będzie wymagać ciągłej uwagi, ciągłego nadzoru lub trzeba będzie gasić pożary nastolatków. Niektóre Bliźnięta będą zmęczone ciągłymi gośćmi w domu, bo np. ich partner jest zbyt towarzyski. Takie nieprzerwane utrzymywanie uwagi i uważności będzie z was wypompowywało energię.

W sprawach zawodowych wreszcie się coś ruszy lub zmieni na dobre. Możecie otrzymać awans, zostać docenieni, dostać grupę ludzi do kierowania lub samodzielne stanowisko. Zostaniecie zauważeni jako wartościowy pracownik z ogromnym doświadczeniem, za które należy sowicie zapłacić. Korzystajcie z takich szans, bo poczujecie się wreszcie na właściwym miejscu. Finanse skoczą w górę, wystarczy wam na wszystko łącznie z podróżami i odłożeniem na czarną godzinę. Osoby bezrobotne powinny schować dumę i wymądrzanie się do kieszeni, uznać reguły działające rynkiem pracy i podporządkować się a wtedy możliwości zatrudnienia się otworzą.

Podsumowując: rok zaliczycie do bardzo udanych, poczujecie, że wreszcie panujecie nad własnym życiem a nie ono nad wami, że zmierzacie we właściwym kierunku i znajdujecie się we właściwym miejscu. Korzystajcie z okazji, które zsyła Los, ale nie bądźcie mściwi, podejrzliwi i złośliwi, bo wróci do was wszystko prędzej czy później.

BLIŹNIĘTA 2018

poniedziałek, 27 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy