Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA BYKA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

BYK 2019

Ogólna energia dla Byka na rok numerologiczny 2018/2019 przyniesie zmęczenie, zniechęcenie, przeoczanie szans i znaków od Wszechświata. Mam wrażenie, że bardziej chodzi o zmęczenie, ponieważ szykuje się intensywny zawodowy czas. Sprawy pracy i zarabiania uzyskają u was najwyższy priorytet i z tym się wiąże brak czasu i właśnie przemęczenie. Osoby zatrudnione na różne formy umów zakotwiczą na dłużej w jednym przedsiębiorstwie a osoby z elastycznymi umowami dostrzegą możliwość stałego zatrudnienia. Osoby szukające pracy powinny celować w firmy z tradycjami, korporacje, miejsca, gdzie istnieje zhierarchizowany system wewnętrzny, ponieważ tam znajdzie się etat lub jego część. Finanse ruszą do przodu dzięki własnej zapobiegliwości tzn te osoby, które były do tej pory rozrzutne, poczują wewnętrzny przymus (lub chęć) oszczędzania; te osoby, które wcześniej były zapobiegliwe, będą mogły teraz wykorzystać swoje zasoby na cel, który sobie założyły. Mogą szykować się remonty nieruchomości lub od nowa jej urządzanie i dlatego gotówka wam się przyda. Generalnie w sprawy rodzinno – domowe będziecie mocno zaangażowani, staniecie się osobami decyzyjnymi, inspirującymi zmiany i organizującymi coś na nowo wg waszych koncepcji. Będziecie robić to z chęcią i pasją bez uczucia przymusu z zewnątrz i bez postrzegania tego jako przykrego obowiązku.

Nowe znajomości w waszym życiu będziecie zawierać na podłożu zawodowym: nowi koledzy w pracy, nowo poznane osoby w ramach szukania pracy, nowe kontakty biznesowe itp. Macie szansę stworzyć prywatną bazę kontaktów, która przyda się na przyszłość. Możecie poznawać również ludzi, którzy zachwycą was swoją pasją rzemieślniczą. Może zainspirują do nowego hobby?

Miłość i emocje będą na drugim planie. Owszem, może pojawić się miłość od pierwszego wejrzenia jednak mam wrażenie, że raczej chodzi o to, że jej obietnica będzie wokół was krążyć niż się zrealizować. Możecie wyczuwać tą energię, możecie czuć ją blisko jakby wisiała wam nad głową, ale sprawy przyziemne tak was pochłoną, że jedynie pozostanie wam jej niejasne przeczucie istnienia. Osoby, które nie poradziły sobie z przeszłością tzn zostawiła ona w nich ślad w postaci zbytniej ostrożności i braku zaufania, mają szansę w tym roku ostatecznie poradzić sobie z tymi emocjami i otworzyć na miłość. Tym bardziej, że obietnica uczucia jest jak najbardziej realna pod warunkiem zauważenia jej (pisałam na początku o przeoczonych znakach od Wszechświata).

 Osoby, na które ogromny wpływ mają fazy Księżyca, będą odczuwały jego działanie. Księżyc jest archetypem kobiecości, opiekunki i matki. Niektórzy z was dlatego mogą mierzyć się z relacjami matka – córka (wy w roli matki i także wy w roli córki) a sam Księżyc np. w pełni lub nowiu może chcieć wam przekazywać istotne informacje w snach. Ogólnie wskazane jest słuchać podszeptów pozaracjonalnych.

 Rok 2018/2019 jest spokojniejszy niż poprzedni. Uran nadal będzie przebywać w Byku choć największe rewolucje już zdążył poczynić, a teraz jakby przystopował lub wy zrozumieliście jego reguły gry i dlatego jest wam łatwiej.

 Podsumowując: rok pod znakiem pracy, przełamywania i przerabiania swojej przeszłości, wiary w istnienie miłości a nawet jej dotknięcie.

BYK 2018

poniedziałek, 27 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy