Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA KOZIOROŻCA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

KOZIOROŻEC 2019

Energia wokół Koziorożców w roku numerologicznym 2018/2019 nie będzie sprzyjająca. Mogą pojawiać się wszelkiego rodzaju straty poczynając od codziennych (zguby i kradzieże) a kończąc na stratach energetycznych w zależności na jakim poziomie zaznaczy się realizacja. Poza tym niektóre Koziorożce, co przykro mi mówić, mogą poczuć chęć i mieć okazje do zdrad. Ta energia również manifestuje się w ten sposób, że będziecie oszukiwać swoich partnerów i za ich plecami kombinować. Dobra wiadomość jest taka, że jak wszystko przy odrobinie dobrej woli można obrócić negatyw w pozytyw tzn. tak pracować z energią (czy tendencją), aby wykorzystać ją w korzystny dla siebie i otoczenia sposób. Oznacza to ćwiczenie lub korzystanie ze swojego intelektu i szybkich automatycznych reakcji kierunkując je na spryt życiowy, dostrzeganie okazji, siłę perswazji. W języku niemieckim istnieje przymiotnik „schlau”, który idealnie oddaje istotę; my powiemy: przebiegły, chytry, mądry, sprytny, cwany. Jeśli będziecie pozytywnie pracować z tą energią w kontekście powyższych określeń, to możecie sporo zyskać (i materialnie, i intelektualnie). Tym bardziej, że zawodowo sytuacja nie będzie przestawiać się różowo głównie w relacjach międzyludzkich. Gęsta atmosfera plotek, podejrzeń, pułapek, nieszczerości, zemsty – to nie jest przyjazne środowisko pracy. Postarajcie się wykorzystać potencjał głównej energii roku na to, aby w porę zorientować się co, kto, dlaczego, jak i wyciągnąć wnioski i wymiksowywać się ze złej energii w miejscu pracy. Osoby bezrobotne będą mieć pod górkę: może wycinać was konkurencja przez nieczyste zagrania. Bądźcie sprytniejsi! Finansowo za to stabilnie i niektórzy mogą otrzymać sporą podwyżkę lub awans. Równocześnie postarajcie się dla siebie o miejsce w kursie lub szkoleniu, które was szczególnie interesują (jako własna prywatna inicjatywa poza pracą jak i zabieganie, aby to firma was wysłała).

Sprawy domowo – rodzinne ułożą się wreszcie po waszej myśli. Koniec z kłótniami, cichymi dniami, zimną atmosferą. Wszystko zaczyna się zmieniać, bo obu stronom będzie tak samo zależało na poprawie stosunków i odwilży. Sporo czasu spędzicie z dziećmi pokazując i tłumacząc im świat. Wszystko w niewymuszonej i lekkiej oprawie z uśmiechem na ustach.

W uczuciach nastąpi wielki ruch. Single będą inicjować spotkania, poznawać sporo nowych osób, krew zacznie szybciej krążyć. Ci, którzy są w stałych związkach, jak wspomniałam, poczują chęć do skoków w bok. Okazji nie zabraknie, ponieważ macie sporo kontaktów i znajomych... online. Wiążą się z tym krótkie i szybkie wyjazdy poza miejsce zamieszkania na spotkania. Jednocześnie będziecie skutecznie kontrolować utrzymanie wszystkiego w tajemnicy i być mocno zaangażowani w życie rodzinne. Oczywiście nie u każdego Koziorożca zrealizuje się taki rozwój wypadków jednak tarot dał mi dokładnie takie informacje.

Wasze zdrowie może dawać się we znaki. Są to stare schorzenia lub zaleczone, które odezwą się znowu. Będą wam uprzykrzać życie, powodować przemęczenie psychiczne. Nie nastąpi gwałtowne załamanie zdrowia, ale dyskomfort. Dobrze byłoby przystopować i porządnie dać się prześwietlić lekarzom. I odpocząć na chorobowym.

Podsumowując: rok bardzo intensywny, wymagający, z wyzwaniami i wystawiający was na próby. Czasem możecie czuć się przytłoczeni ogromem wydarzeń i ludzi wokół. Zrekompensuje to wam albo życie rodzinne albo nowa fascynacja.

KOZIOROŻEC 2018

piątek, 31 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy