Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA LWA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

LEW 2019

Lwy będą w nowym roku numerologicznym 2018/2018 w pełni swojej energii. Główna tendencja utwierdzi was jeszcze bardziej we własnej mocy sprawczej, usadowi was stabilnie w każdej dziedzinie i pozwoli na rozwijanie skrzydeł. Oczywiście jeśli będzie wam się chciało. A ponieważ będzie wam tak dobrze szło, to istnieje niebezpieczeństwo, że stwierdzicie w pewnym momencie: „przejadło mi się”. Poszukajcie wtedy nowych wyzwań czy bodźców np. w rozwoju duchowym (szeroko pojętym). Generalnie nie powinny wydarzyć się żadne sytuacje, z którymi sobie nie poradzicie.

Zawodowo i finansowo będzie wiodło się wam rewelacyjnie. Szukający pracy na pewno ją znajdą, a pracujący poczują, że ich stanowisko nie jest zagrożone. Regularnie wnioskujcie o podwyżki tak, jak Raki. Taka strategia przyniesie wam znaczne podwyższenie wpływów. Jednocześnie z góry planujcie wydatki i doszlifujcie swój system oszczędnościowy a wystarczy wam na każdą zachciankę i niespodziewane sytuacje. Sprawy, które niekoniecznie będą od was zależeć, to wszelki „żywioł” rzemieślniczo – robotniczy tzn. jeśli planujecie remonty lub zdarzą się awarie w domu, to wszelkie ustalenia z rzemieślnikami (terminy, zakres prac, ostateczna cena itp.) mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Jeśli odpuścicie z myślą „ok, tak jest u nas zawsze, wielka mi rzecz”, to przebrniecie przez to w miarę spokojnie. Ale jeśli będziecie cisnąć, aby postawić na swoim, to tylko stracicie nerwy i nie uzyskacie niczego (lub niewiele). Podobnie będzie z szeroko pojętym krążeniem pieniądza czyli umowami z bankiem, płatnością rachunków, kartami w portfelu itp. Jakimś cudem przelew nie trafi, gdzie powinien lub prześlecie nieodpowiednią sumę, albo bank nagle zmieni warunki umowy lub aplikacja bankowa okaże się fałszywką. Warto mieć baczenie na zwyczajne, przyziemne rzeczy, aby później nie było problemów.

W domu i rodzinie będziecie oczywiście grać pierwsze skrzypce, podejmować ostateczne decyzje i inspirować zmiany. W samej rodzinie jako takiej nie zmieni się wiele jednak otoczka ulegać będzie modyfikacjom z waszej inicjatywy. Mam wrażenie, że będziecie chcieli zmienić miejsce zamieszkania np. sprzedać dotychczasowe lokum lub wynająć nowe. Tarot sugeruje, żeby w 2019 na razie się porozglądać, ale nie finalizować transakcji (wyżej pisałam o krążeniu pieniądza, które nie do końca będzie wam sprzyjać). Natomiast wyjazdy, podróże i życie towarzyskie będzie waszym żywiołem. Większej uwagi będzie wymagał wasz ojciec lub dziadek ze względu na wiek lub stan zdrowia. Warto również przyjrzeć się partnerowi czy rzeczywiście jest tak zdrowy jak twierdzi, bo głównie z przemęczenia może na dłużej być niezdolny do pracy.

Osoby szukające partnera mogą poznać go podczas przemieszczania się i tuż za rogiem w sklepie. Jest duże prawdopodobieństwo rozwojowej relacji! Osoby w stałych związkach będą wspólnie robić długoterminowe plany w różnych dziedzinach i ustalać konkretne terminy ich realizacji. Ważne jest tu słowo „razem”. Nie „ja, Lew” a „my, wspólnie”.

Tarot radzi wam, abyście poruszyły w sobie najwrażliwszą część duszy w kontaktach międzyludzkich mimo waszego narzucania woli, które wynika z cech charakteru Lwa. Można czasem ugryźć się w język i spojrzeć na drugiego człowieka bardziej wyrozumiale. Poza tym bądźcie otwarci na szepty niejasnych wrażeń, podświadomości i intuicji.

Podsumowując: rok zaliczycie do bardzo bardzo udanych w każdej sferze życia.

LEW 2018

wtorek, 28 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy