Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA PANNY NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

PANNA 2019

Energia wokół Panny w roku numerologicznym 2018/2019 będzie ich własną czyli ziemską, codzienną, materialną, finansową. Poczujecie, że wreszcie panujecie nad swoimi zasobami finansowymi, że macie zaplecze finansowe i że wasze działania w przeszłości wreszcie przynoszą namacalne efekty. Uwijajcie się dalej jak pszczółki, bo jest szansa na zgromadzenie pokaźnej kwoty jako zabezpieczenia materialnego. Jednocześnie postarajcie się korzystać na bieżąco ze skarbca, bo kiedy jeśli nie teraz? Możecie swobodnie skupić się na odzyskaniu formy fizycznej, ale również (a właściwie głównie) na ozdabianiu siebie tzn. wymienić garderobę na bardziej podkreślającą walory (Panny mają tendencję do skromności i nierzucania się w oczy, jednak w tym roku przełamcie schemat), zadbać o stan skóry (ogólnie: urody), porozpieszczać siebie. Może okazać się, ze sprawia wam to frajdę i poprawia samopoczucie!

Sprawy zawodowe będą wymagać od was dużo wysiłku psychicznego i fizycznego. Osoby pracujące będą musiały dostosować się do twardych reguł mimo, że może wzrastać w was bunt. Znalezienie się nagle pod presją będzie rodzić w was nadmierną ostrożność w kontaktach międzyludzkich a nawet prowadzić do jakiejś formy wyobcowania. Zalecane jest robić swoje i nie wdawać się w wojny i wojenki firmowe. Osoby szukające pracy mogą poczuć, że walą głową w mur. Niby macie kwalifikacje, niby firmy poszukują pracowników a ciągle idzie coś na opak. Nie udawajcie kogoś, kim nie jesteście, nie naginajcie siebie do oczekiwań pracodawcy (to bardzo szybko zrobi w was wewnętrzny dyskomfort i bierny opór). Owszem, negocjujcie, ale nie oddawajcie niczego walkowerem. Finanse, jak wspomniałam, będą zadowalające z tym, że oszczędne z natury Panny będą starać się wydawać minimalne i niezbędne sumy. Dajcie sobie czasem na luz, bo jutro będzie i tak jutro a dziś można fajnie spędzić czas.

W stałych związkach może nastąpić olśnienie, że partner jest waszym najlepszym przyjacielem, oparciem, opoką i obrońcą. Single poznają nowe osoby, z których na pierwszy plan wysunie się jedna. Wasza znajomość będzie rozwijać się powoli, bez szału uczuć i namiętności a ostatecznie okaże się, że takiego człowieka zawsze szukaliście. Będzie to wybór rozsądku a nie serca.

W domu i rodzinie harmonia, poczucie szczęścia. Możecie gościć u siebie przyjaciół, znajomych, dalszą rodzinę. Możecie również przebywać czasowo w innych domach / mieszkaniach tzn mieszkać u kogoś czasowo, ponieważ energia wyjazdów intensywnie się u was zaznacza. Możecie krążyć jak elektron po różnych częściach miasta, regionu, Polski a nawet Europy czy świata (nie tylko rodzinnie, bo zawodowo też). U niektórych odbędą się duże uroczystości rodzinne np. okrągłe rocznice ślubu, komunie czy chrzciny. Czas spędzicie w gronie osób, które znacie, lubicie, są wam bliskie i dają poczucie spełnienia. Tarot kładzie również nacisk na to, aby panie nie szły na łatwiznę w prowadzeniu domu (gotowe potrawy, pani do sprzątania itp). Wiem, Panna nie idzie nigdy na łatwiznę, szoruje i pucuje całym sercem. Ale tu chodzi o to, żeby przestać postrzegać takie zajęcia jako obowiązku czy zadania do odhaczenia, a zacząć traktować je z naturalnością i lekkością. Mężczyzna z waszej rodziny lub bliski przyjaciel mocno zaznaczy się w waszym życiu w tym roku, ponieważ będą was łączyć szeroko pojęte sprawy finansowe. Może wspólna inwestycja, może podział majątku, a może zaoferuje wam pracę u siebie.

Jedynie na co trzeba uważać to planowanie długoterminowe i odkładanie czegokolwiek „na później”. Nie ma nic „na później” w tym roku, trzeba skupić się i żyć teraźniejszością. Natomiast wasze długoterminowe plany okażą się nic nie warte, bo życie sobie popłynie w lewo zamiast prosto.

Podsumowując: dziedzina zawodowa to wasza domena w tym roku, wyjdźcie na chwilę ze skromności i posmakujcie jak to jest mieć gest (dla siebie!). Rok udany i owocny.

PANNA 2018

wtorek, 28 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy