Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA RAKA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

Rak 2019

Ogólna energia i tendencja dla was na kolejny rok numerologiczny będzie oscylować wokół przemyśleń. Nie będzie to oznaczać szybkości zdarzeń a spowolnienie. Wasze przemyślenia, wyciąganie wniosków, obserwacja, poniekąd wyautowanie się z głównego nurtu życia będzie miała głębszy sens i wartość: ujrzycie wiele rzeczy z innych perspektyw, zrozumiecie podłoże i ukryte przyczyny waszych decyzji i decyzji otoczenia, pojmiecie, że należy COŚ zmienić w sobie lub w swojej sytuacji. Taka postawa doprowadzi do dosłownego wygrzebania się z psychicznego dołka. Już koniec z leżeniem na ziemi, koniec z niską samooceną, koniec z wydarzeniami, które przytłoczyły was z przeszłości. Otrzepujecie się, wstajecie. Może jeszcze nie idziecie pewnym krokiem, może lekko chwiejnym, ale najbrudniejszą robotę już wykonacie: odbicie się od dna. Oczywiście nie wszystko naraz, bo jakaś część przeszłości nadal będzie manifestować się w teraźniejszości jednak nie będzie już taka przerażająca, dołująca i straszna. Oswoicie negatywne doświadczenia, uporacie się ze zrozumieniem ich. Jeśli tylko zechcecie skorzystać z głównej energii, jaką sugeruje tarot.

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to mam wrażenie, że nie zagrzejecie długo miejsca w jednej firmie a będziecie często zmieniać. Będzie wynikało to z... uczucia nudy, braku wyzwań. Wam byłoby potrzebne takie zajęcie, które was pochłonie, które wykonywać będziecie z pasją i codziennie moglibyście uczyć się czegoś nowego i poznawać nowe rzeczy. Mało jest takich miejsc – to oczywiste i nie będę dorabiać ideologii do rzeczywistości. Jednak nie ustawajcie w poszukiwaniach! Finansowo na plus. Sporo główkowania i walki o swoje (regularnie wnioskujcie o podwyżki! Obowiązkowo!). Osoby szukające pracy pokazują się jako... wiecznie szukające. Na rozmowy kwalifikacyjne chodzić będziecie jednak albo coś nie będzie zaskakiwać na linii wy – pracodawca albo pokonają was konkurenci. Osoby młode czytające te słowa: zastanówcie się poważnie i dogłębnie czy nie wykorzystujecie za bardzo zjawiska „rynek pracownika”. Tu może tkwić przyczyna stanu bycia bezrobotnym.

W miłości nastąpić może trzęsienie ziemi. Panie Raki mogą poznać bardzo energetycznego, przystojnego i pociągającego mężczyznę. Panowie Raki powinni aktywnie szukać partnerki i nie wycofywać się na starcie. Karty typowo uczuciowej w tym temacie nie mam, ale jest taka, która mówi o konkretnej osobie a to znaczy, że kandydat / -ka z krwi i kości stanie na waszej drodze. Jak rozwinie się dalej będzie zależało od was dwojga.

Generalnie sprawy domowo – rodzinne i tak będą dla was najważniejsze. Tarot kładzie nacisk na dzieci czyli zajęcie się ich rozwojem, ich sprawami, komunikacją z nimi itd. Spełnicie się w tej dziedzinie emocjonalnie i zwyczajnie życiowo. Pamiętajcie jednak o chwilach czasowego odpuszczenia bycia na zawołanie, bo zbyt szybko wyczerpie się wasza energia. Zostawcie domownikom trochę przestrzeni, nie musicie wiedzieć lepiej czego chcą i potrzebują; zgłoszą się sami, gdy czegoś im zabraknie. Natomiast najlepsze wyjazdy będą tylko z rodziną lub do rodziny i wakacje planujcie tylko w takim składzie.

Ogólnie rok wielkich przemyśleń, małych odkryć, prostowania się ścieżek i akceptacji siebie oraz przeszłości. Zaczynacie zdrowieć!

RAK 2018

poniedziałek, 27 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy