Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA RYB NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

RYBY 2019

Ogólna energia dla Ryb w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będzie oscylowała wokół łapaniu kilku srok za ogon, modyfikacji i utrzymaniu niewygodnej pozycji w tym wszystkim. Mam wrażenie, ze najlepiej by było, gdybyście mogli się sklonować i być w kilku miejscach naraz. Przyjdzie wam podejmować decyzje, których opcje będą miały wg was taki sam priorytet, trudno będzie się zdecydować, cokolwiek odpuścić by skupić się na głównym celu. No właśnie: skupić. Też będzie wam trudno o skupienie, dogłębne rozważenie za i przeciw. Najlepiej, abyście delegowali obowiązki i nadzorowali realizację. Nawet w sprawach domowych.

Zawodowo będzie wam się wiodło znakomicie. Osoby szukające pracy na pewno ją znajdą i to nie byle jakie zajęcie czy stanowisko. Osoby zatrudnione mogą liczyć na awans i uznanie. Finansowo również odbije się pozytywnie. Osoby na elastycznych warunkach umów niech nie skupiają na współpracy z jedną firmą a szukają nowych i równolegle działają. We wszelkiego rodzaju rozliczeniach, zwłaszcza zaległych i takich, gdzie w skład wynagrodzenia wchodzi wiele czynników / pozycji, dociekajcie sedna dlaczego taka suma i skąd się wzięła. Tarot sugeruje, żebyście prześwietlali wszystko, co ma związek z pieniędzmi, bo istnieje możliwość machlojek. Sprawdzajcie czy składki są rzeczywiście odprowadzane. Działajcie na zasadzie: przezorny zawsze ubezpieczony.

W sprawach domowo – rodzinnych sporo zamieszania, zmiany planów, niespodziewanych sytuacji, dużo gości, dużo hałasu (dosłownie) i pospiechu. Każdy będzie coś chciał, gdzieś leciał, coś załatwiał. Może nie być czasu na spokojne rozmowy i ustalanie planów. Dlatego nie będzie to dobry czas na poważne decyzje dotyczące nieruchomości (np. remonty) i ruchomości (kupno / sprzedaż samochodu), bo po prostu źle coś dosłyszycie, źle się porozumiecie a i tak będzie tyle różnych zdań, ile członków rodziny. Lepiej odłóżcie te sprawy na kiedy indziej. Podobnie będzie z podróżami i wyjazdami: pochopne ustalenia, pobieżne omówienia bez konkretnych zapewnień, danych, obietnic i ostatecznie może się okazać, że odpoczywacie w górach mimo że wszyscy chcieli nad morze. Uważajcie również na spięcia i przepięcia elektryczne w domu i ogień tzn świece czy kominki. Może dojść do poparzeń lub rozprzestrzeniania się ognia (niegroźnego, ale zawsze). Uważajcie na dzieci – rozrabiaków i takich w typie „żywe srebro” (te całkiem małe), bo wywiną wam niejeden numer.

W uczuciach zastój. Wolne Ryby szukające miłości skupią się na innej dziedzinie życia i staną się zamknięte na emocje. U Ryb w związkach bez zmian a to znaczy, że jest dobrze. Wystarczą wam do szczęścia członkowie rodziny i przyjaciele oraz znani współpracownicy i nie będziecie szukać nowych znajomości.

Jeśli niektóre Ryby rozpoczęły lub rozpoczną ważną dla nich skomplikowaną procedurę uzyskania przychylnej decyzji urzędowej, to finalizacja potrwa dłużej niż zakładały oraz wskazane jest zwrócić się po pomoc do fachowca np. urzędnika wyższego szczebla lub prawnika. Nie zostawiajcie nic losowi z myślą „jakoś to będzie”. Należy chodzić koło sprawy, konsultować się i jak trzeba to przymilać.

Podsumowując: rok z mnóstwem wydarzeń, tempem ogromnym ze zwrotami akcji i przymusem błyskawicznego reagowania i bycia elastycznym. Możecie być zmęczeni.

RYBY 2018

piątek, 31 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy