Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA SKORPIONA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

SKORPION 2019

U Skorpionów w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będzie się sporo działo. Pośpiech, dużo załatwiania, sporo energii włożonej w realizację bieżących spraw, jak i długo wcześniej planowanych. A to dlatego, ze albo jesteście na miejscu albo nikt lepiej niż wy nie poradzi sobie ze skuteczną ich finalizacją. Co prawda ostatecznej finalizacji może nie być, lecz dużymi krokami będziecie się zbliżać do zamknięcia ważnych spraw. Przy okazji może być oczywiście nerwowo i możecie ścigać się z czasem, by wyprzedzać o kilka długości resztę (np. konkurencję lub zmieścić się w terminach urzędowych). Jeśli myślicie o zdobyciu prawa jazdy czy przeprowadzce, to będzie właściwy czas na te przedsięwzięcia.

Zawodowo otworzą się nowe możliwości rozszerzenia kompetencji, zmiany miejsca pracy lub awansu (również ze zmianą miejsca). Na osoby bezrobotne czeka, a właściwie jest już „nagrane” i na wyciągnięcie ręki, nowy etat. Osoby, które wolą elastyczne formy pracy również będą miały taką możliwość. Nie ograniczajcie się do współpracy z jedną firmą a szukajcie innych, nowych. Finansowo niektórzy z was poczują presję. Ci, których już zaczyna przytłaczać wielość zobowiązań ratalnych, powinni wreszcie coś z tym zrobić. Najlepiej znaleźć dodatkowe źródło dochodu i pozbyć się kredytów raz na zawsze. Bo nie będzie dobrym rozwiązaniem ich konsolidacja – na tym wyjdziecie gorzej (a raczej dołożycie sami sobie ciężaru). Ogólnie budżet domowy będzie napięty do granic możliwości. Przyda się wam jego gruntowna reorganizacja a wtedy unikniecie strat.

Sprawy domowo – rodzinne różnie: raz lepiej, raz gorzej. Więcej nerwówki może się wydarzyć jedynie w relacjach, bo ktoś postawi sprawy na ostrzu noża lub ktoś będzie zbyt niecierpliwy lub ktoś będzie wpadał do domu jak po ogień i wypadał (np. nastolatki). Bez kłótni i wykrzyczenia zasklepiałych żalów się nie obejdzie. Jeśli nadal z ubiegłego roku numerologicznego temat nieruchomości jest aktualny, to teraz jeszcze nie uda się go ostatecznie zamknąć. W tych kartach wysuwa mi się na pierwszy plan coś, co ma wspólnego z dziedziczeniem nieruchomości i jej podziałem. Dlatego dużo nerwów, kłótni, spraw formalnych, które nie do końca będzie można przeskoczyć ze względu na brak porozumienia między spadkobiercami itp. Gdyby takie sytuacje miały miejsce, to wskazane byłoby wrócić do źródła czyli woli spadkodawcy (pisemnej lub ustnej). To ewentualnie mogłoby pomóc w zażegnaniu kryzysu. Natomiast jeśli nieruchomość będzie kupowana lub remontowana, to okaże się skarbonką bez dna lub wielką życiową pomyłką zakupową.

Drugą kwestią, która może być znacząca, to powrót po 6 marca Urana do znaku Byka. U niektórych z was może on namieszać przez odbieranie komunikację (lub jej brak) z planetami w waszym indywidualnym horoskopie. Nie u wszystkich rzecz jasna.

Sprawy uczuciowe nabiorą rumieńców. Single będą w stanie permanentnego zakochania, którego podłożem będzie atrakcyjność seksualna wybranków. W stałych związkach wreszcie nastąpi jasna komunikacja werbalna i dogadacie się w każdej sprawie. Niektórzy mogą mieć ochotę na skoki w bok i znajdą odpowiednie do tego osoby.

Podsumowując: rok pełen w wydarzenia; nad niektórymi zapanujecie od razu a inne będą się działy niezależnie od waszej ingerencji. Sporo sytuacji stresowych i czasem kryzysowych, z którymi powinniście sobie poradzić.

SKORPION 2018

środa, 29 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy