Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA STRZELCA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

STRZELEC 2019

Strzelcom w roku numerologicznym 2018/2019 będzie sprzyjał, a jakże, ich własny Jowisz. Jego energia, a właściwie energia Jowisza w Rybach, będzie wokół was nieustannie. Oznacza to rozmach w kontaktach międzyludzkich opartych na szczerej sympatii, poczuciu szczęścia, chęci obdarowywania innych swoimi zasobami (intelektualnymi, emocjonalnymi, finansowymi), serdeczność i ogólnie obfitość. Będzie od was bić wewnętrzny spokój, światło a w oczach widać będzie prawdziwy uśmiech. Dlatego nie dziwi mnie, że w kwestiach zawodowych i finansowych będziecie kierowali się „wyższymi” celami a nie finansowymi. Mam na myśli szukanie emocjonalnego spełnienia w pracy tzn. chęć wykonywania tego, co sprawia przyjemność, pozwala rozwijać pasje i hobby. Finanse są na kolejnym miejscu. Niektórzy z was mogą poczuć potrzebę pomagania czyli zwrócić się w stronę wolontariatu. Osoby szukające pracy podążając za własnym wewnętrznym głosem mogą czasami odkryć, że rzeczywistość ma się nijak do ich potrzeb. Stąd będą wynikały rozczarowania, ale nadal nie będziecie ustawać w poszukiwaniu pracy, która was wzbogaci wewnętrznie i emocjonalnie. Osoby pracujące w typowo twardych, ziemskich dziedzinach również mogą czuć dyskomfort, bo nie znajdą tam niczego, co współgra z ich duszą. Zostają zajęcia poza pracą – wspomniany wolontariat.

Sprawy uczuć rozkwitną. Wiele Strzelców przystąpi do ślubów, znajdzie odpowiedniego partnera, zbliży się do członków rodziny, również może zacieśniać więzy z dalszą rodziną na drugim końcu Polski, Europy czy świata. Single, panie i panowie, aktywnie będą szukać partnerów i na pewno kogoś znajdą. Podstawą będą oczywiście emocje a nie finanse czy seks.

Sporo podróży szykuje się wam w tym roku związanych z rodziną. Sporo uroczystości lub zwykłego świętowania w dniach wolnych z okazji po prostu spotkania się. Pisząc „rodzina” mam na myśli także przyjaciół czy znajomych, których traktujecie jak rodzinę lub tworzycie z nimi rodzinę w szerszym pojęciu. Wszelkie kontakty rodzinno – przyjacielskie będą miały wspólny mianownik: emocje w pozytywnym znaczeniu. Ludzie, których kochacie, lubicie, darzycie sympatią.

Jedyne co może na was negatywnie wpływać, to sprawy powracające z przeszłości. Być może są takie kwestie, o których zapomnieliście lub uważaliście je za załatwione a one wcale się takie nie okażą i zaczną dawać o sobie znać. I albo nie do końca uda wam się zapanować nad nimi teraz albo będziecie chcieli spychać je ponownie na dno szuflady i udawać, że ich nie ma. Rada jest taka, żeby jednak się za nie zabrać. Może będziecie potrzebować pomocy w ich rozwiązaniu, bo sami nie dacie rady, ale weźcie je na klatę.

Podsumowując: rok bardzo udany, spełniony emocjonalnie, poczujecie się wybrańcami bogów. Korzystajcie z dobroci życia i dzielcie się nimi z potrzebującymi.

STRZELEC 2018

czwartek, 30 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy