Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA WAGI NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WAGA 2019

Ogólna energia wokół Wag w roku numerologicznym 2018/2019 będzie dość ciężko oddziaływała na was. Może dochodzić do pomyłek, strat i porażek z niewiadomych przyczyn tak, jakby była wokół was „zagęszczona atmosfera”. Mam na myśli niemożność przebicia się (walkę z wiatrakami) pozytywnej i czystej energii. Czasami sami będziecie wpadać w pułapki życia a czasami nieprzychylni ludzie będą was tam wpychać. Dobra wiadomość jest taka, że da się zminimalizować koszty / straty, gdy zauważycie na czas takie sytuacje. Poza tym mogą dopadać was wyrzuty sumienia za jakieś dawno zapomniane czyny i słowa, co będzie prowadzić do nadmiernego obciążania samego siebie grzechami świata. Tarot radzi wam nie brać odpowiedzialności za coś, co minęło, za coś, co nie zależy od was a nawet jak zależy, to zapewne należało postąpić w sposób, jaki wy postąpiliście i zamknąć temat w swojej głowie. Rzeczywiście taka tendencja, jeśli pozwolicie jej się rozwinąć, może ściągać was w dół. Przezornie nie dopuszczajcie bliżej do siebie ludzi z nieczystymi intencjami, fałszywych przyjaciół, nie wierzcie w złote interesy, postępujcie zgodnie z prawem. A jeśli pierwsze wrażenie mówi wam, że ten człowiek to nic dobrego – posłuchajcie siebie i nie dajcie sobie zamydlić oczu (w tym wypadku rozumu, bo serce będzie czuło prawidłowo). Być może (podkreślam: być może) będą to osoby z I dekady Wodnika. Tych unikajcie lub przygotujcie się na ich złe intencje. Generalnie będziecie mieli trudności z komunikacją międzyludzką. Jakoś wycofani możecie być ze względu na przeszłe, złe doświadczenia.

Sprawy zawodowe będą w jak najlepszym porządku. Zatrudnieni i szukający pracy powinni skupić się na etatach. Tylko taka forma pracy uchroni was przed stratami finansowymi i zapewni płynność. Żadne umowy elastyczne nie przyniosą wam stałego, regularnego dochodu jak etatowe. Jeśli nie byłoby możliwości otrzymania etatowego stanowiska, to w ostatniej kolejności skupcie się na firmach z tradycjami, które mają pozytywne i wiarygodne opinie wśród zleceniobiorców. Nie rzucajcie się na coś, co jest świeże na rynku, niesprawdzone i przez to niepewne. Finanse, jak wspomniałam, mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Owszem, nie będzie źle jednak może okazać się, że zapomnieliście o jakimś poważnym zobowiązaniu finansowym (lub kilku) i zaczną spływać ponaglenia. A wasz misternie ułożony miesięczny budżet tego nie uniesie.

Sprawy domowe i rodzinne nie ulegną zmianie. Będzie po prostu wszystko szło według utartego schematu, utartej ścieżki i utartych reguł. Natomiast w miłości będzie się działo! Single mogą dostać zawrotu głowy, bo pojawi się tyle osób w waszym życiu jak dawno nie miało to miejsca. Możecie się zakochiwać i odkochiwać i znowu zakochiwać. Planować przyszłość a potem odwoływać te plany. Istny misz masz. W pewnym momencie poczujecie takie znużenie i zmęczenie, że będziecie potrzebować długiego oddechu.

Najlepsza rzecz, jaka wam się uda to podróże i wyjazdy. Wiele osób zapragnie zmian w życiu i podejmie decyzję o przeprowadzce, inni będą regularnie dojeżdżać do pracy i w pewnym momencie stwierdzą, że właściwie mogliby zmienić miejsce zamieszkania, jeszcze innych pochłoną podróże i chęć poznawania nowych kultur i miejsc, jeszcze inni nie usiedzą w domu w weekendy i zaczną zwiedzać okolice dalsze i bliższe. Dzięki temu single mogą właśnie poznawać nowych ludzi i kandydatów do związku. Ogólnie: będziecie kierownikami zamieszania.

Podsumowując: ten rok nie będzie lekki, łatwy i przyjemny. Sporo zaangażowania na wielu frontach (praca, czas wolny i czasami gonienie za własnym ogonem), pacyfikowanie okropnych ludzi, którzy pojawią się w waszym życiu i jakaś ciężkość w ruszeniu naprzód. Być może macie przejść „próby ognia”, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o życiu.

WAGA 2018

środa, 29 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy