Blog > Komentarze do wpisu

HOROSKOP DLA WODNIKA NA 2019

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WODNIK 2019

Wodniki w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będą skupiały się na sprawach domowo -rodzinno - przyjacielskich i taka energia będzie was mocno dotykać. Będą to szeroko pojęte sprawy domowe: od remontów i urządzania, po przeprowadzki, przez wychowywanie potomków po organizację spotkań u siebie bo wreszcie jest gdzie. Dodatkową informacją jest sposobność i finalizacja adopcji dziecka. Jeśli ktoś z was starał się lub był / jest w trakcie załatwiania formalności, to teraz się zadzieje i zakończy. Bardzo ważna dla was będzie aklimatyzacja nowego członka rodziny, dopasowanie się obu stron do siebie. Z góry powiem, że nie musi być jak w bajce, bo do pozytywnych emocji nie zmusi się nikogo (mam na myśli np. biologiczne dzieci vs dziecko adopcyjne). Jednak nie ustawajcie w mądrych staraniach o dobre stosunki!

Bardzo wyraźnie zaznaczają się u was kontakty międzynarodowe i mogą się realizować w każdej właściwie dziedzinie: zawodowej, naukowej, emocjonalnej. Nie wyłączając wyprowadzki zagranicę lub jeśli mieszkacie zagranicą, to do nowego miasta / kraju również zagranicą. Nie wykluczam również poznania partnera obcokrajowca i tworzenie stałego związku z nim / nią. Bo właśnie w sferze uczuciowej mogą następować ogromne zmiany: zakochanie, miłość, ciąża. Single na pewno znajdą partnera, osoby w stałych związkach mogą oczekiwać dziecka lub adoptować dziecko (również zwierzaka!). W rodzinach, jak wspomniałam, wszystko będzie się kręcić wokół dzieci, domu, stosunków między wami, nowych miejsc nauki itp. Sporo wyjazdów i przyjazdów również. Będzie was gnać gdzieś hen jak i będziecie zapraszać do siebie rodzinę i przyjaciół z daleka. Dlatego wasz dom pokazuje mi się ciągle pełny i ruchliwy.

Zawodowo będziecie się rozwijać z tym, że przełożeni mogą obarczyć was większymi obowiązkami bez dodatkowego wynagrodzenia lub wy sami weźmiecie ich sobie zbyt wiele i w pewnym momencie nie ogarniecie całości. Obowiązkowość i gorliwość może was przytłoczyć. Finansowo niczego nie zyskacie tylko dołożycie sobie pracy. Osobom bezrobotnym bardzo trudno będzie znaleźć stałą pracę zwłaszcza jeśli nie posiadają dużego doświadczenia. Nowicjusze dostaną najgorszą robotę w myśl zasady „frycowe trzeba płacić”. Finanse różne. Jeśli macie możliwość dorobienia – zróbcie to.

Najlepsza wiadomość jest taka, że zakończycie znajomości, które już wam nie służą lub wyczerpały swoją formę. Owo zakończenie nie będzie odbywać się bezboleśnie a może zdarzyć się kłótnia lub różnica zdań w kwestiach fundamentalnych i obie strony stwierdzą, ze już im nie jest po drodze. To może wydarzyć się zawodowo (przepracowanie bez podwyżki) jak i prywatnie (znajomi, przyjaciele). Nie będzie możliwości ani kompromisu ani negocjacji. Jednak okaże się to dla was korzystne w dłuższej perspektywie.

Podsumowując: rok pełen w wydarzenia, nowych sytuacji i okoliczności, dużo mobilności i niespodzianek w rodzinie.

WODNIK 2018

piątek, 31 sierpnia 2018, krolowa.mieczy
kanał YT https://www.youtube.com/channel/UC0z6cs7B-WF8M993XNKL4hw linkwidacja blox.pl - wejdź na nowy adres mojego bloga: www.poszukiwaniaztarotem.home.blog

Polecane wpisy