Kategorie: Wszystkie | Królowa Mieczy | wróżba
RSS
piątek, 31 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

RYBY 2019

Ogólna energia dla Ryb w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będzie oscylowała wokół łapaniu kilku srok za ogon, modyfikacji i utrzymaniu niewygodnej pozycji w tym wszystkim. Mam wrażenie, ze najlepiej by było, gdybyście mogli się sklonować i być w kilku miejscach naraz. Przyjdzie wam podejmować decyzje, których opcje będą miały wg was taki sam priorytet, trudno będzie się zdecydować, cokolwiek odpuścić by skupić się na głównym celu. No właśnie: skupić. Też będzie wam trudno o skupienie, dogłębne rozważenie za i przeciw. Najlepiej, abyście delegowali obowiązki i nadzorowali realizację. Nawet w sprawach domowych.

Zawodowo będzie wam się wiodło znakomicie. Osoby szukające pracy na pewno ją znajdą i to nie byle jakie zajęcie czy stanowisko. Osoby zatrudnione mogą liczyć na awans i uznanie. Finansowo również odbije się pozytywnie. Osoby na elastycznych warunkach umów niech nie skupiają na współpracy z jedną firmą a szukają nowych i równolegle działają. We wszelkiego rodzaju rozliczeniach, zwłaszcza zaległych i takich, gdzie w skład wynagrodzenia wchodzi wiele czynników / pozycji, dociekajcie sedna dlaczego taka suma i skąd się wzięła. Tarot sugeruje, żebyście prześwietlali wszystko, co ma związek z pieniędzmi, bo istnieje możliwość machlojek. Sprawdzajcie czy składki są rzeczywiście odprowadzane. Działajcie na zasadzie: przezorny zawsze ubezpieczony.

W sprawach domowo – rodzinnych sporo zamieszania, zmiany planów, niespodziewanych sytuacji, dużo gości, dużo hałasu (dosłownie) i pospiechu. Każdy będzie coś chciał, gdzieś leciał, coś załatwiał. Może nie być czasu na spokojne rozmowy i ustalanie planów. Dlatego nie będzie to dobry czas na poważne decyzje dotyczące nieruchomości (np. remonty) i ruchomości (kupno / sprzedaż samochodu), bo po prostu źle coś dosłyszycie, źle się porozumiecie a i tak będzie tyle różnych zdań, ile członków rodziny. Lepiej odłóżcie te sprawy na kiedy indziej. Podobnie będzie z podróżami i wyjazdami: pochopne ustalenia, pobieżne omówienia bez konkretnych zapewnień, danych, obietnic i ostatecznie może się okazać, że odpoczywacie w górach mimo że wszyscy chcieli nad morze. Uważajcie również na spięcia i przepięcia elektryczne w domu i ogień tzn świece czy kominki. Może dojść do poparzeń lub rozprzestrzeniania się ognia (niegroźnego, ale zawsze). Uważajcie na dzieci – rozrabiaków i takich w typie „żywe srebro” (te całkiem małe), bo wywiną wam niejeden numer.

W uczuciach zastój. Wolne Ryby szukające miłości skupią się na innej dziedzinie życia i staną się zamknięte na emocje. U Ryb w związkach bez zmian a to znaczy, że jest dobrze. Wystarczą wam do szczęścia członkowie rodziny i przyjaciele oraz znani współpracownicy i nie będziecie szukać nowych znajomości.

Jeśli niektóre Ryby rozpoczęły lub rozpoczną ważną dla nich skomplikowaną procedurę uzyskania przychylnej decyzji urzędowej, to finalizacja potrwa dłużej niż zakładały oraz wskazane jest zwrócić się po pomoc do fachowca np. urzędnika wyższego szczebla lub prawnika. Nie zostawiajcie nic losowi z myślą „jakoś to będzie”. Należy chodzić koło sprawy, konsultować się i jak trzeba to przymilać.

Podsumowując: rok z mnóstwem wydarzeń, tempem ogromnym ze zwrotami akcji i przymusem błyskawicznego reagowania i bycia elastycznym. Możecie być zmęczeni.

RYBY 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WODNIK 2019

Wodniki w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będą skupiały się na sprawach domowo -rodzinno - przyjacielskich i taka energia będzie was mocno dotykać. Będą to szeroko pojęte sprawy domowe: od remontów i urządzania, po przeprowadzki, przez wychowywanie potomków po organizację spotkań u siebie bo wreszcie jest gdzie. Dodatkową informacją jest sposobność i finalizacja adopcji dziecka. Jeśli ktoś z was starał się lub był / jest w trakcie załatwiania formalności, to teraz się zadzieje i zakończy. Bardzo ważna dla was będzie aklimatyzacja nowego członka rodziny, dopasowanie się obu stron do siebie. Z góry powiem, że nie musi być jak w bajce, bo do pozytywnych emocji nie zmusi się nikogo (mam na myśli np. biologiczne dzieci vs dziecko adopcyjne). Jednak nie ustawajcie w mądrych staraniach o dobre stosunki!

Bardzo wyraźnie zaznaczają się u was kontakty międzynarodowe i mogą się realizować w każdej właściwie dziedzinie: zawodowej, naukowej, emocjonalnej. Nie wyłączając wyprowadzki zagranicę lub jeśli mieszkacie zagranicą, to do nowego miasta / kraju również zagranicą. Nie wykluczam również poznania partnera obcokrajowca i tworzenie stałego związku z nim / nią. Bo właśnie w sferze uczuciowej mogą następować ogromne zmiany: zakochanie, miłość, ciąża. Single na pewno znajdą partnera, osoby w stałych związkach mogą oczekiwać dziecka lub adoptować dziecko (również zwierzaka!). W rodzinach, jak wspomniałam, wszystko będzie się kręcić wokół dzieci, domu, stosunków między wami, nowych miejsc nauki itp. Sporo wyjazdów i przyjazdów również. Będzie was gnać gdzieś hen jak i będziecie zapraszać do siebie rodzinę i przyjaciół z daleka. Dlatego wasz dom pokazuje mi się ciągle pełny i ruchliwy.

Zawodowo będziecie się rozwijać z tym, że przełożeni mogą obarczyć was większymi obowiązkami bez dodatkowego wynagrodzenia lub wy sami weźmiecie ich sobie zbyt wiele i w pewnym momencie nie ogarniecie całości. Obowiązkowość i gorliwość może was przytłoczyć. Finansowo niczego nie zyskacie tylko dołożycie sobie pracy. Osobom bezrobotnym bardzo trudno będzie znaleźć stałą pracę zwłaszcza jeśli nie posiadają dużego doświadczenia. Nowicjusze dostaną najgorszą robotę w myśl zasady „frycowe trzeba płacić”. Finanse różne. Jeśli macie możliwość dorobienia – zróbcie to.

Najlepsza wiadomość jest taka, że zakończycie znajomości, które już wam nie służą lub wyczerpały swoją formę. Owo zakończenie nie będzie odbywać się bezboleśnie a może zdarzyć się kłótnia lub różnica zdań w kwestiach fundamentalnych i obie strony stwierdzą, ze już im nie jest po drodze. To może wydarzyć się zawodowo (przepracowanie bez podwyżki) jak i prywatnie (znajomi, przyjaciele). Nie będzie możliwości ani kompromisu ani negocjacji. Jednak okaże się to dla was korzystne w dłuższej perspektywie.

Podsumowując: rok pełen w wydarzenia, nowych sytuacji i okoliczności, dużo mobilności i niespodzianek w rodzinie.

WODNIK 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

KOZIOROŻEC 2019

Energia wokół Koziorożców w roku numerologicznym 2018/2019 nie będzie sprzyjająca. Mogą pojawiać się wszelkiego rodzaju straty poczynając od codziennych (zguby i kradzieże) a kończąc na stratach energetycznych w zależności na jakim poziomie zaznaczy się realizacja. Poza tym niektóre Koziorożce, co przykro mi mówić, mogą poczuć chęć i mieć okazje do zdrad. Ta energia również manifestuje się w ten sposób, że będziecie oszukiwać swoich partnerów i za ich plecami kombinować. Dobra wiadomość jest taka, że jak wszystko przy odrobinie dobrej woli można obrócić negatyw w pozytyw tzn. tak pracować z energią (czy tendencją), aby wykorzystać ją w korzystny dla siebie i otoczenia sposób. Oznacza to ćwiczenie lub korzystanie ze swojego intelektu i szybkich automatycznych reakcji kierunkując je na spryt życiowy, dostrzeganie okazji, siłę perswazji. W języku niemieckim istnieje przymiotnik „schlau”, który idealnie oddaje istotę; my powiemy: przebiegły, chytry, mądry, sprytny, cwany. Jeśli będziecie pozytywnie pracować z tą energią w kontekście powyższych określeń, to możecie sporo zyskać (i materialnie, i intelektualnie). Tym bardziej, że zawodowo sytuacja nie będzie przestawiać się różowo głównie w relacjach międzyludzkich. Gęsta atmosfera plotek, podejrzeń, pułapek, nieszczerości, zemsty – to nie jest przyjazne środowisko pracy. Postarajcie się wykorzystać potencjał głównej energii roku na to, aby w porę zorientować się co, kto, dlaczego, jak i wyciągnąć wnioski i wymiksowywać się ze złej energii w miejscu pracy. Osoby bezrobotne będą mieć pod górkę: może wycinać was konkurencja przez nieczyste zagrania. Bądźcie sprytniejsi! Finansowo za to stabilnie i niektórzy mogą otrzymać sporą podwyżkę lub awans. Równocześnie postarajcie się dla siebie o miejsce w kursie lub szkoleniu, które was szczególnie interesują (jako własna prywatna inicjatywa poza pracą jak i zabieganie, aby to firma was wysłała).

Sprawy domowo – rodzinne ułożą się wreszcie po waszej myśli. Koniec z kłótniami, cichymi dniami, zimną atmosferą. Wszystko zaczyna się zmieniać, bo obu stronom będzie tak samo zależało na poprawie stosunków i odwilży. Sporo czasu spędzicie z dziećmi pokazując i tłumacząc im świat. Wszystko w niewymuszonej i lekkiej oprawie z uśmiechem na ustach.

W uczuciach nastąpi wielki ruch. Single będą inicjować spotkania, poznawać sporo nowych osób, krew zacznie szybciej krążyć. Ci, którzy są w stałych związkach, jak wspomniałam, poczują chęć do skoków w bok. Okazji nie zabraknie, ponieważ macie sporo kontaktów i znajomych... online. Wiążą się z tym krótkie i szybkie wyjazdy poza miejsce zamieszkania na spotkania. Jednocześnie będziecie skutecznie kontrolować utrzymanie wszystkiego w tajemnicy i być mocno zaangażowani w życie rodzinne. Oczywiście nie u każdego Koziorożca zrealizuje się taki rozwój wypadków jednak tarot dał mi dokładnie takie informacje.

Wasze zdrowie może dawać się we znaki. Są to stare schorzenia lub zaleczone, które odezwą się znowu. Będą wam uprzykrzać życie, powodować przemęczenie psychiczne. Nie nastąpi gwałtowne załamanie zdrowia, ale dyskomfort. Dobrze byłoby przystopować i porządnie dać się prześwietlić lekarzom. I odpocząć na chorobowym.

Podsumowując: rok bardzo intensywny, wymagający, z wyzwaniami i wystawiający was na próby. Czasem możecie czuć się przytłoczeni ogromem wydarzeń i ludzi wokół. Zrekompensuje to wam albo życie rodzinne albo nowa fascynacja.

KOZIOROŻEC 2018

czwartek, 30 sierpnia 2018

Dziś proponuję rozkład Flavio Anusza "Lustro prawdy" wraz z "instrukcją" jak z nim postępować.

Link do filmu tutaj

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

STRZELEC 2019

Strzelcom w roku numerologicznym 2018/2019 będzie sprzyjał, a jakże, ich własny Jowisz. Jego energia, a właściwie energia Jowisza w Rybach, będzie wokół was nieustannie. Oznacza to rozmach w kontaktach międzyludzkich opartych na szczerej sympatii, poczuciu szczęścia, chęci obdarowywania innych swoimi zasobami (intelektualnymi, emocjonalnymi, finansowymi), serdeczność i ogólnie obfitość. Będzie od was bić wewnętrzny spokój, światło a w oczach widać będzie prawdziwy uśmiech. Dlatego nie dziwi mnie, że w kwestiach zawodowych i finansowych będziecie kierowali się „wyższymi” celami a nie finansowymi. Mam na myśli szukanie emocjonalnego spełnienia w pracy tzn. chęć wykonywania tego, co sprawia przyjemność, pozwala rozwijać pasje i hobby. Finanse są na kolejnym miejscu. Niektórzy z was mogą poczuć potrzebę pomagania czyli zwrócić się w stronę wolontariatu. Osoby szukające pracy podążając za własnym wewnętrznym głosem mogą czasami odkryć, że rzeczywistość ma się nijak do ich potrzeb. Stąd będą wynikały rozczarowania, ale nadal nie będziecie ustawać w poszukiwaniu pracy, która was wzbogaci wewnętrznie i emocjonalnie. Osoby pracujące w typowo twardych, ziemskich dziedzinach również mogą czuć dyskomfort, bo nie znajdą tam niczego, co współgra z ich duszą. Zostają zajęcia poza pracą – wspomniany wolontariat.

Sprawy uczuć rozkwitną. Wiele Strzelców przystąpi do ślubów, znajdzie odpowiedniego partnera, zbliży się do członków rodziny, również może zacieśniać więzy z dalszą rodziną na drugim końcu Polski, Europy czy świata. Single, panie i panowie, aktywnie będą szukać partnerów i na pewno kogoś znajdą. Podstawą będą oczywiście emocje a nie finanse czy seks.

Sporo podróży szykuje się wam w tym roku związanych z rodziną. Sporo uroczystości lub zwykłego świętowania w dniach wolnych z okazji po prostu spotkania się. Pisząc „rodzina” mam na myśli także przyjaciół czy znajomych, których traktujecie jak rodzinę lub tworzycie z nimi rodzinę w szerszym pojęciu. Wszelkie kontakty rodzinno – przyjacielskie będą miały wspólny mianownik: emocje w pozytywnym znaczeniu. Ludzie, których kochacie, lubicie, darzycie sympatią.

Jedyne co może na was negatywnie wpływać, to sprawy powracające z przeszłości. Być może są takie kwestie, o których zapomnieliście lub uważaliście je za załatwione a one wcale się takie nie okażą i zaczną dawać o sobie znać. I albo nie do końca uda wam się zapanować nad nimi teraz albo będziecie chcieli spychać je ponownie na dno szuflady i udawać, że ich nie ma. Rada jest taka, żeby jednak się za nie zabrać. Może będziecie potrzebować pomocy w ich rozwiązaniu, bo sami nie dacie rady, ale weźcie je na klatę.

Podsumowując: rok bardzo udany, spełniony emocjonalnie, poczujecie się wybrańcami bogów. Korzystajcie z dobroci życia i dzielcie się nimi z potrzebującymi.

STRZELEC 2018

środa, 29 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

SKORPION 2019

U Skorpionów w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będzie się sporo działo. Pośpiech, dużo załatwiania, sporo energii włożonej w realizację bieżących spraw, jak i długo wcześniej planowanych. A to dlatego, ze albo jesteście na miejscu albo nikt lepiej niż wy nie poradzi sobie ze skuteczną ich finalizacją. Co prawda ostatecznej finalizacji może nie być, lecz dużymi krokami będziecie się zbliżać do zamknięcia ważnych spraw. Przy okazji może być oczywiście nerwowo i możecie ścigać się z czasem, by wyprzedzać o kilka długości resztę (np. konkurencję lub zmieścić się w terminach urzędowych). Jeśli myślicie o zdobyciu prawa jazdy czy przeprowadzce, to będzie właściwy czas na te przedsięwzięcia.

Zawodowo otworzą się nowe możliwości rozszerzenia kompetencji, zmiany miejsca pracy lub awansu (również ze zmianą miejsca). Na osoby bezrobotne czeka, a właściwie jest już „nagrane” i na wyciągnięcie ręki, nowy etat. Osoby, które wolą elastyczne formy pracy również będą miały taką możliwość. Nie ograniczajcie się do współpracy z jedną firmą a szukajcie innych, nowych. Finansowo niektórzy z was poczują presję. Ci, których już zaczyna przytłaczać wielość zobowiązań ratalnych, powinni wreszcie coś z tym zrobić. Najlepiej znaleźć dodatkowe źródło dochodu i pozbyć się kredytów raz na zawsze. Bo nie będzie dobrym rozwiązaniem ich konsolidacja – na tym wyjdziecie gorzej (a raczej dołożycie sami sobie ciężaru). Ogólnie budżet domowy będzie napięty do granic możliwości. Przyda się wam jego gruntowna reorganizacja a wtedy unikniecie strat.

Sprawy domowo – rodzinne różnie: raz lepiej, raz gorzej. Więcej nerwówki może się wydarzyć jedynie w relacjach, bo ktoś postawi sprawy na ostrzu noża lub ktoś będzie zbyt niecierpliwy lub ktoś będzie wpadał do domu jak po ogień i wypadał (np. nastolatki). Bez kłótni i wykrzyczenia zasklepiałych żalów się nie obejdzie. Jeśli nadal z ubiegłego roku numerologicznego temat nieruchomości jest aktualny, to teraz jeszcze nie uda się go ostatecznie zamknąć. W tych kartach wysuwa mi się na pierwszy plan coś, co ma wspólnego z dziedziczeniem nieruchomości i jej podziałem. Dlatego dużo nerwów, kłótni, spraw formalnych, które nie do końca będzie można przeskoczyć ze względu na brak porozumienia między spadkobiercami itp. Gdyby takie sytuacje miały miejsce, to wskazane byłoby wrócić do źródła czyli woli spadkodawcy (pisemnej lub ustnej). To ewentualnie mogłoby pomóc w zażegnaniu kryzysu. Natomiast jeśli nieruchomość będzie kupowana lub remontowana, to okaże się skarbonką bez dna lub wielką życiową pomyłką zakupową.

Drugą kwestią, która może być znacząca, to powrót po 6 marca Urana do znaku Byka. U niektórych z was może on namieszać przez odbieranie komunikację (lub jej brak) z planetami w waszym indywidualnym horoskopie. Nie u wszystkich rzecz jasna.

Sprawy uczuciowe nabiorą rumieńców. Single będą w stanie permanentnego zakochania, którego podłożem będzie atrakcyjność seksualna wybranków. W stałych związkach wreszcie nastąpi jasna komunikacja werbalna i dogadacie się w każdej sprawie. Niektórzy mogą mieć ochotę na skoki w bok i znajdą odpowiednie do tego osoby.

Podsumowując: rok pełen w wydarzenia; nad niektórymi zapanujecie od razu a inne będą się działy niezależnie od waszej ingerencji. Sporo sytuacji stresowych i czasem kryzysowych, z którymi powinniście sobie poradzić.

SKORPION 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WAGA 2019

Ogólna energia wokół Wag w roku numerologicznym 2018/2019 będzie dość ciężko oddziaływała na was. Może dochodzić do pomyłek, strat i porażek z niewiadomych przyczyn tak, jakby była wokół was „zagęszczona atmosfera”. Mam na myśli niemożność przebicia się (walkę z wiatrakami) pozytywnej i czystej energii. Czasami sami będziecie wpadać w pułapki życia a czasami nieprzychylni ludzie będą was tam wpychać. Dobra wiadomość jest taka, że da się zminimalizować koszty / straty, gdy zauważycie na czas takie sytuacje. Poza tym mogą dopadać was wyrzuty sumienia za jakieś dawno zapomniane czyny i słowa, co będzie prowadzić do nadmiernego obciążania samego siebie grzechami świata. Tarot radzi wam nie brać odpowiedzialności za coś, co minęło, za coś, co nie zależy od was a nawet jak zależy, to zapewne należało postąpić w sposób, jaki wy postąpiliście i zamknąć temat w swojej głowie. Rzeczywiście taka tendencja, jeśli pozwolicie jej się rozwinąć, może ściągać was w dół. Przezornie nie dopuszczajcie bliżej do siebie ludzi z nieczystymi intencjami, fałszywych przyjaciół, nie wierzcie w złote interesy, postępujcie zgodnie z prawem. A jeśli pierwsze wrażenie mówi wam, że ten człowiek to nic dobrego – posłuchajcie siebie i nie dajcie sobie zamydlić oczu (w tym wypadku rozumu, bo serce będzie czuło prawidłowo). Być może (podkreślam: być może) będą to osoby z I dekady Wodnika. Tych unikajcie lub przygotujcie się na ich złe intencje. Generalnie będziecie mieli trudności z komunikacją międzyludzką. Jakoś wycofani możecie być ze względu na przeszłe, złe doświadczenia.

Sprawy zawodowe będą w jak najlepszym porządku. Zatrudnieni i szukający pracy powinni skupić się na etatach. Tylko taka forma pracy uchroni was przed stratami finansowymi i zapewni płynność. Żadne umowy elastyczne nie przyniosą wam stałego, regularnego dochodu jak etatowe. Jeśli nie byłoby możliwości otrzymania etatowego stanowiska, to w ostatniej kolejności skupcie się na firmach z tradycjami, które mają pozytywne i wiarygodne opinie wśród zleceniobiorców. Nie rzucajcie się na coś, co jest świeże na rynku, niesprawdzone i przez to niepewne. Finanse, jak wspomniałam, mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Owszem, nie będzie źle jednak może okazać się, że zapomnieliście o jakimś poważnym zobowiązaniu finansowym (lub kilku) i zaczną spływać ponaglenia. A wasz misternie ułożony miesięczny budżet tego nie uniesie.

Sprawy domowe i rodzinne nie ulegną zmianie. Będzie po prostu wszystko szło według utartego schematu, utartej ścieżki i utartych reguł. Natomiast w miłości będzie się działo! Single mogą dostać zawrotu głowy, bo pojawi się tyle osób w waszym życiu jak dawno nie miało to miejsca. Możecie się zakochiwać i odkochiwać i znowu zakochiwać. Planować przyszłość a potem odwoływać te plany. Istny misz masz. W pewnym momencie poczujecie takie znużenie i zmęczenie, że będziecie potrzebować długiego oddechu.

Najlepsza rzecz, jaka wam się uda to podróże i wyjazdy. Wiele osób zapragnie zmian w życiu i podejmie decyzję o przeprowadzce, inni będą regularnie dojeżdżać do pracy i w pewnym momencie stwierdzą, że właściwie mogliby zmienić miejsce zamieszkania, jeszcze innych pochłoną podróże i chęć poznawania nowych kultur i miejsc, jeszcze inni nie usiedzą w domu w weekendy i zaczną zwiedzać okolice dalsze i bliższe. Dzięki temu single mogą właśnie poznawać nowych ludzi i kandydatów do związku. Ogólnie: będziecie kierownikami zamieszania.

Podsumowując: ten rok nie będzie lekki, łatwy i przyjemny. Sporo zaangażowania na wielu frontach (praca, czas wolny i czasami gonienie za własnym ogonem), pacyfikowanie okropnych ludzi, którzy pojawią się w waszym życiu i jakaś ciężkość w ruszeniu naprzód. Być może macie przejść „próby ognia”, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o życiu.

WAGA 2018

wtorek, 28 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

PANNA 2019

Energia wokół Panny w roku numerologicznym 2018/2019 będzie ich własną czyli ziemską, codzienną, materialną, finansową. Poczujecie, że wreszcie panujecie nad swoimi zasobami finansowymi, że macie zaplecze finansowe i że wasze działania w przeszłości wreszcie przynoszą namacalne efekty. Uwijajcie się dalej jak pszczółki, bo jest szansa na zgromadzenie pokaźnej kwoty jako zabezpieczenia materialnego. Jednocześnie postarajcie się korzystać na bieżąco ze skarbca, bo kiedy jeśli nie teraz? Możecie swobodnie skupić się na odzyskaniu formy fizycznej, ale również (a właściwie głównie) na ozdabianiu siebie tzn. wymienić garderobę na bardziej podkreślającą walory (Panny mają tendencję do skromności i nierzucania się w oczy, jednak w tym roku przełamcie schemat), zadbać o stan skóry (ogólnie: urody), porozpieszczać siebie. Może okazać się, ze sprawia wam to frajdę i poprawia samopoczucie!

Sprawy zawodowe będą wymagać od was dużo wysiłku psychicznego i fizycznego. Osoby pracujące będą musiały dostosować się do twardych reguł mimo, że może wzrastać w was bunt. Znalezienie się nagle pod presją będzie rodzić w was nadmierną ostrożność w kontaktach międzyludzkich a nawet prowadzić do jakiejś formy wyobcowania. Zalecane jest robić swoje i nie wdawać się w wojny i wojenki firmowe. Osoby szukające pracy mogą poczuć, że walą głową w mur. Niby macie kwalifikacje, niby firmy poszukują pracowników a ciągle idzie coś na opak. Nie udawajcie kogoś, kim nie jesteście, nie naginajcie siebie do oczekiwań pracodawcy (to bardzo szybko zrobi w was wewnętrzny dyskomfort i bierny opór). Owszem, negocjujcie, ale nie oddawajcie niczego walkowerem. Finanse, jak wspomniałam, będą zadowalające z tym, że oszczędne z natury Panny będą starać się wydawać minimalne i niezbędne sumy. Dajcie sobie czasem na luz, bo jutro będzie i tak jutro a dziś można fajnie spędzić czas.

W stałych związkach może nastąpić olśnienie, że partner jest waszym najlepszym przyjacielem, oparciem, opoką i obrońcą. Single poznają nowe osoby, z których na pierwszy plan wysunie się jedna. Wasza znajomość będzie rozwijać się powoli, bez szału uczuć i namiętności a ostatecznie okaże się, że takiego człowieka zawsze szukaliście. Będzie to wybór rozsądku a nie serca.

W domu i rodzinie harmonia, poczucie szczęścia. Możecie gościć u siebie przyjaciół, znajomych, dalszą rodzinę. Możecie również przebywać czasowo w innych domach / mieszkaniach tzn mieszkać u kogoś czasowo, ponieważ energia wyjazdów intensywnie się u was zaznacza. Możecie krążyć jak elektron po różnych częściach miasta, regionu, Polski a nawet Europy czy świata (nie tylko rodzinnie, bo zawodowo też). U niektórych odbędą się duże uroczystości rodzinne np. okrągłe rocznice ślubu, komunie czy chrzciny. Czas spędzicie w gronie osób, które znacie, lubicie, są wam bliskie i dają poczucie spełnienia. Tarot kładzie również nacisk na to, aby panie nie szły na łatwiznę w prowadzeniu domu (gotowe potrawy, pani do sprzątania itp). Wiem, Panna nie idzie nigdy na łatwiznę, szoruje i pucuje całym sercem. Ale tu chodzi o to, żeby przestać postrzegać takie zajęcia jako obowiązku czy zadania do odhaczenia, a zacząć traktować je z naturalnością i lekkością. Mężczyzna z waszej rodziny lub bliski przyjaciel mocno zaznaczy się w waszym życiu w tym roku, ponieważ będą was łączyć szeroko pojęte sprawy finansowe. Może wspólna inwestycja, może podział majątku, a może zaoferuje wam pracę u siebie.

Jedynie na co trzeba uważać to planowanie długoterminowe i odkładanie czegokolwiek „na później”. Nie ma nic „na później” w tym roku, trzeba skupić się i żyć teraźniejszością. Natomiast wasze długoterminowe plany okażą się nic nie warte, bo życie sobie popłynie w lewo zamiast prosto.

Podsumowując: dziedzina zawodowa to wasza domena w tym roku, wyjdźcie na chwilę ze skromności i posmakujcie jak to jest mieć gest (dla siebie!). Rok udany i owocny.

PANNA 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

LEW 2019

Lwy będą w nowym roku numerologicznym 2018/2018 w pełni swojej energii. Główna tendencja utwierdzi was jeszcze bardziej we własnej mocy sprawczej, usadowi was stabilnie w każdej dziedzinie i pozwoli na rozwijanie skrzydeł. Oczywiście jeśli będzie wam się chciało. A ponieważ będzie wam tak dobrze szło, to istnieje niebezpieczeństwo, że stwierdzicie w pewnym momencie: „przejadło mi się”. Poszukajcie wtedy nowych wyzwań czy bodźców np. w rozwoju duchowym (szeroko pojętym). Generalnie nie powinny wydarzyć się żadne sytuacje, z którymi sobie nie poradzicie.

Zawodowo i finansowo będzie wiodło się wam rewelacyjnie. Szukający pracy na pewno ją znajdą, a pracujący poczują, że ich stanowisko nie jest zagrożone. Regularnie wnioskujcie o podwyżki tak, jak Raki. Taka strategia przyniesie wam znaczne podwyższenie wpływów. Jednocześnie z góry planujcie wydatki i doszlifujcie swój system oszczędnościowy a wystarczy wam na każdą zachciankę i niespodziewane sytuacje. Sprawy, które niekoniecznie będą od was zależeć, to wszelki „żywioł” rzemieślniczo – robotniczy tzn. jeśli planujecie remonty lub zdarzą się awarie w domu, to wszelkie ustalenia z rzemieślnikami (terminy, zakres prac, ostateczna cena itp.) mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Jeśli odpuścicie z myślą „ok, tak jest u nas zawsze, wielka mi rzecz”, to przebrniecie przez to w miarę spokojnie. Ale jeśli będziecie cisnąć, aby postawić na swoim, to tylko stracicie nerwy i nie uzyskacie niczego (lub niewiele). Podobnie będzie z szeroko pojętym krążeniem pieniądza czyli umowami z bankiem, płatnością rachunków, kartami w portfelu itp. Jakimś cudem przelew nie trafi, gdzie powinien lub prześlecie nieodpowiednią sumę, albo bank nagle zmieni warunki umowy lub aplikacja bankowa okaże się fałszywką. Warto mieć baczenie na zwyczajne, przyziemne rzeczy, aby później nie było problemów.

W domu i rodzinie będziecie oczywiście grać pierwsze skrzypce, podejmować ostateczne decyzje i inspirować zmiany. W samej rodzinie jako takiej nie zmieni się wiele jednak otoczka ulegać będzie modyfikacjom z waszej inicjatywy. Mam wrażenie, że będziecie chcieli zmienić miejsce zamieszkania np. sprzedać dotychczasowe lokum lub wynająć nowe. Tarot sugeruje, żeby w 2019 na razie się porozglądać, ale nie finalizować transakcji (wyżej pisałam o krążeniu pieniądza, które nie do końca będzie wam sprzyjać). Natomiast wyjazdy, podróże i życie towarzyskie będzie waszym żywiołem. Większej uwagi będzie wymagał wasz ojciec lub dziadek ze względu na wiek lub stan zdrowia. Warto również przyjrzeć się partnerowi czy rzeczywiście jest tak zdrowy jak twierdzi, bo głównie z przemęczenia może na dłużej być niezdolny do pracy.

Osoby szukające partnera mogą poznać go podczas przemieszczania się i tuż za rogiem w sklepie. Jest duże prawdopodobieństwo rozwojowej relacji! Osoby w stałych związkach będą wspólnie robić długoterminowe plany w różnych dziedzinach i ustalać konkretne terminy ich realizacji. Ważne jest tu słowo „razem”. Nie „ja, Lew” a „my, wspólnie”.

Tarot radzi wam, abyście poruszyły w sobie najwrażliwszą część duszy w kontaktach międzyludzkich mimo waszego narzucania woli, które wynika z cech charakteru Lwa. Można czasem ugryźć się w język i spojrzeć na drugiego człowieka bardziej wyrozumiale. Poza tym bądźcie otwarci na szepty niejasnych wrażeń, podświadomości i intuicji.

Podsumowując: rok zaliczycie do bardzo bardzo udanych w każdej sferze życia.

LEW 2018

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

Rak 2019

Ogólna energia i tendencja dla was na kolejny rok numerologiczny będzie oscylować wokół przemyśleń. Nie będzie to oznaczać szybkości zdarzeń a spowolnienie. Wasze przemyślenia, wyciąganie wniosków, obserwacja, poniekąd wyautowanie się z głównego nurtu życia będzie miała głębszy sens i wartość: ujrzycie wiele rzeczy z innych perspektyw, zrozumiecie podłoże i ukryte przyczyny waszych decyzji i decyzji otoczenia, pojmiecie, że należy COŚ zmienić w sobie lub w swojej sytuacji. Taka postawa doprowadzi do dosłownego wygrzebania się z psychicznego dołka. Już koniec z leżeniem na ziemi, koniec z niską samooceną, koniec z wydarzeniami, które przytłoczyły was z przeszłości. Otrzepujecie się, wstajecie. Może jeszcze nie idziecie pewnym krokiem, może lekko chwiejnym, ale najbrudniejszą robotę już wykonacie: odbicie się od dna. Oczywiście nie wszystko naraz, bo jakaś część przeszłości nadal będzie manifestować się w teraźniejszości jednak nie będzie już taka przerażająca, dołująca i straszna. Oswoicie negatywne doświadczenia, uporacie się ze zrozumieniem ich. Jeśli tylko zechcecie skorzystać z głównej energii, jaką sugeruje tarot.

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to mam wrażenie, że nie zagrzejecie długo miejsca w jednej firmie a będziecie często zmieniać. Będzie wynikało to z... uczucia nudy, braku wyzwań. Wam byłoby potrzebne takie zajęcie, które was pochłonie, które wykonywać będziecie z pasją i codziennie moglibyście uczyć się czegoś nowego i poznawać nowe rzeczy. Mało jest takich miejsc – to oczywiste i nie będę dorabiać ideologii do rzeczywistości. Jednak nie ustawajcie w poszukiwaniach! Finansowo na plus. Sporo główkowania i walki o swoje (regularnie wnioskujcie o podwyżki! Obowiązkowo!). Osoby szukające pracy pokazują się jako... wiecznie szukające. Na rozmowy kwalifikacyjne chodzić będziecie jednak albo coś nie będzie zaskakiwać na linii wy – pracodawca albo pokonają was konkurenci. Osoby młode czytające te słowa: zastanówcie się poważnie i dogłębnie czy nie wykorzystujecie za bardzo zjawiska „rynek pracownika”. Tu może tkwić przyczyna stanu bycia bezrobotnym.

W miłości nastąpić może trzęsienie ziemi. Panie Raki mogą poznać bardzo energetycznego, przystojnego i pociągającego mężczyznę. Panowie Raki powinni aktywnie szukać partnerki i nie wycofywać się na starcie. Karty typowo uczuciowej w tym temacie nie mam, ale jest taka, która mówi o konkretnej osobie a to znaczy, że kandydat / -ka z krwi i kości stanie na waszej drodze. Jak rozwinie się dalej będzie zależało od was dwojga.

Generalnie sprawy domowo – rodzinne i tak będą dla was najważniejsze. Tarot kładzie nacisk na dzieci czyli zajęcie się ich rozwojem, ich sprawami, komunikacją z nimi itd. Spełnicie się w tej dziedzinie emocjonalnie i zwyczajnie życiowo. Pamiętajcie jednak o chwilach czasowego odpuszczenia bycia na zawołanie, bo zbyt szybko wyczerpie się wasza energia. Zostawcie domownikom trochę przestrzeni, nie musicie wiedzieć lepiej czego chcą i potrzebują; zgłoszą się sami, gdy czegoś im zabraknie. Natomiast najlepsze wyjazdy będą tylko z rodziną lub do rodziny i wakacje planujcie tylko w takim składzie.

Ogólnie rok wielkich przemyśleń, małych odkryć, prostowania się ścieżek i akceptacji siebie oraz przeszłości. Zaczynacie zdrowieć!

RAK 2018

 
1 , 2
O autorze