Wpisy z tagiem: rak

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

Rak 2019

Ogólna energia i tendencja dla was na kolejny rok numerologiczny będzie oscylować wokół przemyśleń. Nie będzie to oznaczać szybkości zdarzeń a spowolnienie. Wasze przemyślenia, wyciąganie wniosków, obserwacja, poniekąd wyautowanie się z głównego nurtu życia będzie miała głębszy sens i wartość: ujrzycie wiele rzeczy z innych perspektyw, zrozumiecie podłoże i ukryte przyczyny waszych decyzji i decyzji otoczenia, pojmiecie, że należy COŚ zmienić w sobie lub w swojej sytuacji. Taka postawa doprowadzi do dosłownego wygrzebania się z psychicznego dołka. Już koniec z leżeniem na ziemi, koniec z niską samooceną, koniec z wydarzeniami, które przytłoczyły was z przeszłości. Otrzepujecie się, wstajecie. Może jeszcze nie idziecie pewnym krokiem, może lekko chwiejnym, ale najbrudniejszą robotę już wykonacie: odbicie się od dna. Oczywiście nie wszystko naraz, bo jakaś część przeszłości nadal będzie manifestować się w teraźniejszości jednak nie będzie już taka przerażająca, dołująca i straszna. Oswoicie negatywne doświadczenia, uporacie się ze zrozumieniem ich. Jeśli tylko zechcecie skorzystać z głównej energii, jaką sugeruje tarot.

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to mam wrażenie, że nie zagrzejecie długo miejsca w jednej firmie a będziecie często zmieniać. Będzie wynikało to z... uczucia nudy, braku wyzwań. Wam byłoby potrzebne takie zajęcie, które was pochłonie, które wykonywać będziecie z pasją i codziennie moglibyście uczyć się czegoś nowego i poznawać nowe rzeczy. Mało jest takich miejsc – to oczywiste i nie będę dorabiać ideologii do rzeczywistości. Jednak nie ustawajcie w poszukiwaniach! Finansowo na plus. Sporo główkowania i walki o swoje (regularnie wnioskujcie o podwyżki! Obowiązkowo!). Osoby szukające pracy pokazują się jako... wiecznie szukające. Na rozmowy kwalifikacyjne chodzić będziecie jednak albo coś nie będzie zaskakiwać na linii wy – pracodawca albo pokonają was konkurenci. Osoby młode czytające te słowa: zastanówcie się poważnie i dogłębnie czy nie wykorzystujecie za bardzo zjawiska „rynek pracownika”. Tu może tkwić przyczyna stanu bycia bezrobotnym.

W miłości nastąpić może trzęsienie ziemi. Panie Raki mogą poznać bardzo energetycznego, przystojnego i pociągającego mężczyznę. Panowie Raki powinni aktywnie szukać partnerki i nie wycofywać się na starcie. Karty typowo uczuciowej w tym temacie nie mam, ale jest taka, która mówi o konkretnej osobie a to znaczy, że kandydat / -ka z krwi i kości stanie na waszej drodze. Jak rozwinie się dalej będzie zależało od was dwojga.

Generalnie sprawy domowo – rodzinne i tak będą dla was najważniejsze. Tarot kładzie nacisk na dzieci czyli zajęcie się ich rozwojem, ich sprawami, komunikacją z nimi itd. Spełnicie się w tej dziedzinie emocjonalnie i zwyczajnie życiowo. Pamiętajcie jednak o chwilach czasowego odpuszczenia bycia na zawołanie, bo zbyt szybko wyczerpie się wasza energia. Zostawcie domownikom trochę przestrzeni, nie musicie wiedzieć lepiej czego chcą i potrzebują; zgłoszą się sami, gdy czegoś im zabraknie. Natomiast najlepsze wyjazdy będą tylko z rodziną lub do rodziny i wakacje planujcie tylko w takim składzie.

Ogólnie rok wielkich przemyśleń, małych odkryć, prostowania się ścieżek i akceptacji siebie oraz przeszłości. Zaczynacie zdrowieć!

RAK 2018

sobota, 19 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Rak 2018

W roku numerologicznym 2017/2018 porwie was bieg wydarzeń niezależny od was. Życie i Los zatroszczy się o to, żeby nie zabrakło wam wrażeń, tych pozytywnych i negatywnych, abyście nie mieli czasu złapać oddechu między nimi i aby wam uzmysłowić prawo przyczyny i skutku tzn. co zasiejesz, to zbierzesz. Może pojawić się tłum ludzi wokół was, przypadkowe znajomości, korzystne zbiegi okoliczności. Ale również przypadkowy seks, który będzie dosłownie brzemienny w skutki: przypadkowe ciąże. Dla Raków w związkach wreszcie istnieje najbardziej realna szansa na upragnione dziecko, dla singli szansa na miłość pod warunkiem ruszenia szanownej i aktywnego zainteresowania się płcią przeciwną czyli nie należy czekać na księciunia lub księżniczkę łaskawie dopuszczając ją/jego do siebie a wychodzić z inicjatywą, aby zwiększyć szanse na poznanie właściwej osoby.

Osoby szukające pracy będą w tym roku wyjatkowo wybredne i przez własną roszczeniową postawę mogą nie znaleźć zatrudnienia lub stracić dopiero co zdobyty etat/zlecenie. Osoby zatrudnione będą wiecznie narzekać na obowiązki, szefów, współpracowników i obrażać się o byle co. Finansowo będzie stabilnie, lecz wam wydawać się będzie, że jest ciągle za mało. Właściciele firm powinni trochę przewietrzyć skostniałą rutynę przedsięwzięć i szukać inspiracji u konkurencji, może przeorganizować działalność, wziąć udział w jakimś szkoleniu, może zatrudnić eksperta który pomoże zdobyć większą pulę rynku, może wprowadzić dodatkowy kanał dystrybucji, drugą równoległą ofertę do podstawowej itp.

Uciążliwa dla was będzie jakaś wścibska osoba, która nie da wam spokoju. Będzie ciągle chciała być na bieżąco co u was słychać, będzie podpatrywać wasze działania, pouczać, wyzłośliwiać się i trochę podcinać wam skrzydła. Najlepszą radą jest nie dawać jej pożywki swoim zainteresowaniem, traktować obojętnie i wzruszać ramionami. Lub wprost powiedzieć, ze nie macie ochoty utrzymywać kontaktów. Powinniście dać dojść do głosu asertywności i porzucić w kąt bycie miłym (w granicach rozsądku, oczywiście). Dla rodziców rada: nie bagatelizujcie żadnej niewinnej i małej infekcji u dzieci i zgłaszajcie sie do lekarza. Dzieci mogą w tym roku częściej chorować i być marudne. W sprawach domowych będziecie musieli zachować kruchą równowagę między dwojgiem dzieci, między czasem poświęconym pracy a wypoczynkiem, między drugą nieruchomością (jeśli taką posiadacie), między skłóconymi rodzicami itp. To wymagać będzie od was niezłego slalomu i inwencji twórczej. Dacie radę.

Podsumowując: nie zawsze musi być tak, jak chcecie i naciskacie oraz też nie należy obrażać się za to na cały świat. Wyluzujcie, bo frustracje będą powodować notoryczne rozregulowanie waszych czakr i nie uzyskacie równowagi w działaniu. Rok intensywny, mobilny i jest szansa że zaliczycie go na plus.

Rak 2017

 

poniedziałek, 05 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Raka?

- ogólnie - Wisielec

- praca - Kapłanka

- finanse - 8 monet

- ludzie wokół - 4 pucharów

- dom - 6 kijów

- wyjazdy - 5 kijów

- miłość - Kochankowie

- co się uda - 9 kijów

- co się nie uda - 4 kijów

- rada - 3 pucharów

IMG_20160905_174127_600x800

Raki przygotujcie się na intensywny rok. Będzie się działo tyle, ze w pewnym momencie zatęsknicie do stagnacji i nudy. Energia roku, jaka wam będzie towarzyszyć będzie wymagać od was przewartościowania poglądów w każdej dziedzinie lub jednej dla was znaczącej. Nic nie będzie takie jak wcześniej.

W pracy mało zmian. Wasza pozycja będzie niezagrożona jednak przydałoby się więcej autoreklamy, skutecznego PRu i niezgadzanie się na zepchnięcie do kąta. Jeżeli już chcecie przeforsowywać własne pomysły, to spokojnie, po cichu w stylu "kropla drąży skałę". Otwarte działanie i rewolucje nie wyjdą wam na dobre i będą nieskuteczne. Właściciele firm przede wszystkim powinni postarać się o skuteczniejszą reklamę, bo jesteście po prostu niewidoczni. Chyba, ze wam zależy na reklamie szeptanej, to tak, zostawcie wszystko po staremu. Szukający pracy mają szansę na jej otrzymanie, ale zasada jest podobna: dajcie się zauważyć, zaskoczcie rekruterów czymś nieszablonowym lecz w granicach dobrego smaku. Nadstawiajcie ucha, bo praca może przyjść do was bardziej nieoficjalnymi kanałami niż z ogłoszeń.

Finanse powoli w górę. Nie będą to spektakularne zwyżki a powoli po równi wzwyż. Jeżeli macie możliwość inwestowania zysków, to zróbcie to we własną firmę zamiast wypłacić sobie dywidendę. Etatowcy niech spodziewają się niewielkich podwyżek za zasługi a nie mega bonusów. Jednak portfel powinien być pełen bez liczenia grosza do końca miesiąca.

Wasi znajomi i przyjaciele w pełni zaspokoją wasze potrzeby emocjonalne. Wszystko będzie toczyć się jak do tej pory w dobrze znanym kręgu bez większych przetasowań. Współpracownicy raczej też ci sami, czasem rozczarowująco nudni. Ale nie zawsze musi być z fajerwerkami, prawda?

Prawdziwe petardy czekają was w temacie wyjazdów, miłości i rodziny/domu. Zakochanie od pierwszego wejrzenia, miłosć po grób, zaręczyny, udany seks i cudowna intymność. Wiele Raków będzie latało 3 cm nad ziemią. Będzie to zasługą odcięcia się od negatywnej przeszłości, przerobienia w sobie rozwodów czy rozstań i prawdziwemu otwarciu serca na nową miłość. I bardzo dobrze. Tak samo z wyjazdami: jakikolwiek powód będzie dobry, zeby się wyrwać ze znanego sobie środowiska. Ludzi przy tym co niemiara, ale raczej przelotne znajomosci bez kontynuacji. Możecie intensywniej zainteresować się jakąś dziedziną sportu, która niesie ze sobą nutę rywalizacji czyli jeśli bieganie to na czas, jeśli siatkówka to zeby moja drużyna wygrała, jeśli wspinaczka sciankowa to chcę być pierwszy. Wyjdzie to wam na zdrowie i przy okazji wzmocnicie swoją Czakrę Korzeni. Co w domu? Wszystko toczy się gładko, bez kłopotów. Dużo odwiedzin, jakieś powroty w glorii chwały członków rodziny (sukcesy na studiach lub odwiedziny kogoś z emigracji), budowy domów/remonty mieszkań zakończone z sukcesem.

Jaka rada? Czas na trzeciego członka rodziny, czas na oddech pełną piersią i powiedzenie sobie do lustra: jest świetnie, zasłużyłem/ -am na to, moje pozytywne emocje krążą i obdarzam nimi bliskich i wszytskich których znam. Świętujcie życie po prostu.

środa, 11 grudnia 2013

Miłość - Kapłan

To będzie fantastyczny rok dla Raków: single znajdą drugą połówkę, zaręczą się lub wezmą ślub. W małżeństwach miłość, zrozumienie i spokój ducha. Raki będą wierne i mogą być pewne, że partner również. Raki z długim stażem małżeńskim zechcą odnowić przysięgę.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy i kłopoty w partnerstwie (choć nie sądzę), to karta Kapłana nakłania do terapii małżeńskiej (poszukania mediatora), która pozwoli na ich przezwyciężenie.

Finanse - Mag

Czas wziąć sprawy w swoje ręce pod warunkiem, że ma się do tego wszelkie możliwości. Jeżeli nie, to należy się dokształcić, doczytać, douczyć. Pieniędzy nie powinno zabraknąć dzięki sprytowi, umiejętności przewidywania i... trzymania asa w rękawie (na gorsze czasy). Pojawią się szanse na dorobienie - korzystajcie!

Praca - Rycerz Pucharów

Jako, że okazje same będą wpadać w ręce (patrz: finanse), to Raki nie zechcą się przemęczać i ciężko pracować. Jako pracownicy Raki w 2014 roku będą bardziej udawać zaangażowanie w pracę niż faktycznie ją wykonywać. Osoby szukające wakatu otrzymają go dzięki urokowi osobistemu, prezencji i ogładzie a nie dzięki własnej wiedzy merytorycznej. Niewykluczone, że załatwią sobie etat po znajomości.

piątek, 09 grudnia 2011

Dla Raka na 2012 rok wylosowałam kartę 7 kijów.

Bardzo intensywny czas, pełen w wydarzenia wymagających szybkich reakcji, decyzji, konsekwencji i determinacji. Dla niektórych Raków może to być wyścig szczurów, dla innych7 kijów podnoszenie kwalifikacji i zdawanie egzaminów (lub udział w wszelkiego rodzaju konkursach), a dla jeszcze innych obrona przed mobbingiem.

Raki powinny stawić odważnie czoło wydarzeniom, niezachwianie wierzyć w siebie i swoją siłę (siłę przebicia również), polegać tylko na sobie i nie zrażać się niczym. Karta 7 kijów ma dodać im odwagi.

Osoby bezrobotne szukające pracy powinny być zapraszane na rozmowy kwalifikacyjne (wreszcie!) i po prostu MUSZĄ uczestniczyć w każdej. Wynik, czyli zatrudnienie, będzie zależał tylko i wyłącznie od nich, ich kwalifikacji i wiedzy oraz rzetelnym przygotowaniu się przed, a nie od znajomości. Osoby już pracujące będą musiały wykazać się. Tak, wykazać się i pokazać, że są lepsi, mądrzejsi, bystrzejsi, godni zaufania i zadań jakie im powierzono. To będzie nieustanna walka o pierwsze miejsce, gdzie oddech konkurencji będzie można czuć na plecach, a nagrodą jest powszechny szacunek.

W związkach mogą nastąpić nieporozumienia, których podłożem będzie zazdrość. Zazdrość mająca podstawy lub też nie; to nieistotne. Istotne, żeby zazdrość nie zniszczyła niczego, a podgrzewała jedynie temperaturę w związku.

Osoby marzące o udziale w zawodach sportowych i o wysokiej lokacie w roku 2012 mają ogromne szanse je urzeczywistnić pod warunkiem rzetelnych wcześniejszych przygotowań.

Ogólnie rok bogaty w wydarzenia, czas upływający dość szybko i pełen sukcesów.

Prognoza dla Raka na 2011 rok.

czwartek, 24 lutego 2011
środa, 22 grudnia 2010

Raki w 2011 roku będą z czułością pielęgnowały wszystko to, co już mają a więc: rodzinę, pieniądze, stanowiska pracy, stare znajomości itp. Mogą zamykać się w swoich czterech ścianach i nie dopuszczać do siebie nowych wrażeń, nowych osób i nowych wydarzeń. 4 monet - Druid CraftNajbardziej będzie im odpowiadał stan rzeczy taki, jaki jest i będą pilnować, aby nie utracić z niego ani kropelki. Raki w ogóle są osobami bardzo skrytymi i tajemniczymi, a karta 4 monet może to jeszcze bardziej potęgować. W pewnym momencie mogą poczuć się niekomfortowo w sytuacji, do jakiej same doprowadziły (dusić się we własnym sosie) i zapragną przewietrzenia życia.

W prawach zawodowych będą kurczowo trzymać się stanowisk i pozycji, jaką sobie dotąd wypracowały. Osoby bezrobotne mogą izolować się lub sztywno trzymać się utartych ścieżek czy metod poszukiwania pracy i przez to ich wysiłki będą szły na marne. Jeśli takie sytuacje będą miały miejsce, to najlepiej uświadomić sobie swoje błędy oraz zweryfikować postępowanie.

W finansach dobry czas: Raki będą pielęgnować i podziwiać swoje dukaty i niechętnie się z nimi rozstawać. Może u nich wystąpić strach o jutro i obsesyjnie będą odkładały „na czarną godzinę”. W pozytywnym sensie Raki będą po prostu zapobiegliwe i dzięki temu nie zabraknie im funduszy.

Najważniejszą rzeczą dla Raków w 2011 roku będzie wyzwolenie się z materialistycznego podejścia do świata (również skąpstwa).

W związkach może występować u Raków zaborczość i chęć zawłaszczenia partnera dla siebie, co może powodować nieprzyjemne sytuacje. Single i singielki nie odczuwać będą ochoty na zawieranie kontaktów międzyludzkich: dobrze im będzie w swoim kąciku w domu na kanapie.

 

O autorze