Wpisy z tagiem: 2 monet

sobota, 07 grudnia 2013

Zróbmy sobie szoł!

Głupiec - szałowy na pół gwizdka, bo wyczynia sztuczki niezamierzenie. Jemu się po prostu Głupiec - Tarot Harmoniiudaje samo z siebie bez określonego celu i bez planu. Przy Głupcu nudzić się nie ma czasu, bo wpada na świetne pomysły, jest niesamowicie mobilny, nie boi się konsekwencji. Ale z realizacją pomysłów już jest gorzej. Jako pracownik cenny dla szefów, sprawdza się na przykład jako copywriter. Jako partner(ka) - zależy co kto lubi: nie zatrzyma się go/jej przy sobie, pędzi naprzód, egoista. Jako kumpel(ka) - najlepszy(a)! Można z nim (nią) konie kraść. Z lojalnością gorzej! Brak lojalności leży nie w wyrachowaniu, a w umiłowaniu wolności i swobody. Dlaczego szałowy? Szoł udaje się mu mimochodem, poczucie humoru fantastyczne i umie rozkręcić każdą imprezę o każdej porze zwłaszcza, że lubi się napić w obojętnie jakim towarzystwie (byleby było).

Co pokazał mi Głupiec? M.in.

- zwierzęta

- niedojrzałych mężczyzn, wiecznych chłopców

- dziecko (niemowlak)

- tęczę

- pochopne podejmowanie decyzji

 

Mag - Tarot 78 drzwiMag - prawdziwy sztukmistrz. Potrafi wszystko. Samorodek i samouk lub uczeń który przewyższył mistrza. Jego szoł to prawdziwy majstersztyk. Zawsze dobrze przygotowany, ukierunkowany na osiągnięcie własnego celu; potrafi manipulować, wykorzystać słabe strony i być przy tym czarujący. W pracy nie lubi zwierzchnictwa, woli dzialać w pojedynkę i osiąga sukcesy. W związku musi być na pierwszym miejscu, zdradza i jest aktywny seksualnie. Lojalny jest tylko wobec siebie i wyrachowany. Jak działa? Mag zdaje sobie sprawę z natury ludzkiej i osiąga sukcesy w swoim życiowym szoł w sposób barterowy: osiąga korzyść własną dając coś w zamian lub pozwalając myśleć, ze wygrało się los na loterii dzięki niemu. Zazwyczaj jak zarabia pieniądze, to daje zarobić przy okazji komuś innemu; przymyka oko na nieuczciwość i "daje się" okradać, bo zbiera haki na przyszłość. Dlaczego szałowy? Taki się urodził lub nauczył się takim być.

Co pokazał mi Mag?

- rzemieślników różnych dziedzin

- niewiernych mężów

- szkołę zawodową

- zawód aktora

- prawnika i radcę prawnego

- księgowego

- wskazuje na zdobycie wiedzy praktycznej a nie teoretycznej

 

2 monet - nie definiuje płci. Na czym polega szoł w tej karcie? Na zasłonach dymnych, na pozorowaniu działań, na zabezpieczaniu sobie tyłów na wszelki wypadek (kilka wyjśc 2 monet - Mona Lisa Tarotawaryjnych)., łapaniu kilku srok za ogon. Osoba oczarowana 2 monet żyje zawsze w przekonaniu, że szoł jest tylko dla niej, jest jedynym odbiorcą i widzem, nikt wcześniej tego nie widział i nie słyszał. Osoba robiąca szoł w 2 monet daje do zrozumienia, że widz jest wyjątkowy i niepowtarzalny; a jutro z kolejnym widzem czyni to samo. Utrzymywanie tych przekonań jest ryzykowne, prawda jest widoczna jak na dłoni i domek z kart może się posypać w każdej chwili.

Co pokazała mi ta karta?

- biust (piersi) i jajniki

- pryszcze

- torbiele

- dwa etaty lub dwa razy po pół etatu

- skarbonkę

- podpisywanie dokumentów po pobieżnym przeczytaniu

- próby zachowania twarzy gdy kłamstwa wyjdą na jaw (tzw. dobra mina do złej gry)

- kogoś, kto uważa siebie za przebiegłego, a tak naprawdę jest nieudacznikiem

- wspieranie kogoś, kto na to nie zasługuje

piątek, 01 listopada 2013

2 monet jest jedną z kart, które sprawiają trudności w interpretacji w rozkładach na związki i relacje. Co właściwie oznajmia ta karta w tej dziedzinie życia? Należy pamiętać o jej numerze: dwa. Podwójność, dublowanie, dwojakość. To żonglowanie monetami na karcie oznacza po prostu lawirowanie między dwoma możliwościami. Małe lub niedostateczne zainteresowanie partnerem, słabe zaangażowanie w związek, skupianie się na kimś/czymś innym, nieukrywanie owego zainteresowania i jednocześnie tak organizowanie swojego planu dnia, żeby móc się znaleźć prawie równocześnie w dwoch miejscach naraz. W zwiäzku panuje rozluźnienie więzi, każdy ma własne zainteresowania i rytm dnia, pobieżnie wie co robi partner. Na pewno jest to związek z typu otwartych, gdzie obie strony (lub tylko jedna) eksperymentują niezależnie od siebie z innymi osobami. Lub rozluźnienie relacji prowadzi do poszukania sobie kogoś innego, partnera czasowego. A co oznacza ta karta na konkretnych pozycjach w rozkładzie partnerskim?

CO WNOSI - stan faktyczny, a więc poznana osoba jest jeszcze w związku, w ktorym nie najlepiej sie dzieje, szuka alternatywy, chce powierzchownej relacji

CO MYŚLI - swiadomosc ze partner spotyka sie z kimś innym, świadomość rozluźnienia relacji, świadomość manipulacji partnera, jego zagrywek,

CO CZUJE - obojętność, przeczucie, ze związek sie rozpada, potrzebe wolności, pragnienie posiadania ciastka i zjedzenia go: być w związku i jednocześnie poza nim.

CO OKAZUJE - typowa gadka i postawa, ze partner nic nie znaczy i można natychmiast odejść bez strat emocjonalnych, rozmowy o tym (lub postępowanie), że na pewno nie zrezygnuje się ze swojej wolności, wypróbowywanie partnera jak daleko można się posunąć w zdradach i fruwaniu po świecie w poszukiwaniu podniet. 2 monet nie jest prostą kartą. Możemy tak bardzo zafascynować się obserwacją monet w żonglerce, że zapominamy iż to człowiek wprawia je w ruch i on decyduje o naszych reakcjach i nieraz naszym życiu.

20:19, krolowa.mieczy , wróżba
Link Dodaj komentarz »
O autorze