Wpisy z tagiem: lew

wtorek, 28 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

LEW 2019

Lwy będą w nowym roku numerologicznym 2018/2018 w pełni swojej energii. Główna tendencja utwierdzi was jeszcze bardziej we własnej mocy sprawczej, usadowi was stabilnie w każdej dziedzinie i pozwoli na rozwijanie skrzydeł. Oczywiście jeśli będzie wam się chciało. A ponieważ będzie wam tak dobrze szło, to istnieje niebezpieczeństwo, że stwierdzicie w pewnym momencie: „przejadło mi się”. Poszukajcie wtedy nowych wyzwań czy bodźców np. w rozwoju duchowym (szeroko pojętym). Generalnie nie powinny wydarzyć się żadne sytuacje, z którymi sobie nie poradzicie.

Zawodowo i finansowo będzie wiodło się wam rewelacyjnie. Szukający pracy na pewno ją znajdą, a pracujący poczują, że ich stanowisko nie jest zagrożone. Regularnie wnioskujcie o podwyżki tak, jak Raki. Taka strategia przyniesie wam znaczne podwyższenie wpływów. Jednocześnie z góry planujcie wydatki i doszlifujcie swój system oszczędnościowy a wystarczy wam na każdą zachciankę i niespodziewane sytuacje. Sprawy, które niekoniecznie będą od was zależeć, to wszelki „żywioł” rzemieślniczo – robotniczy tzn. jeśli planujecie remonty lub zdarzą się awarie w domu, to wszelkie ustalenia z rzemieślnikami (terminy, zakres prac, ostateczna cena itp.) mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Jeśli odpuścicie z myślą „ok, tak jest u nas zawsze, wielka mi rzecz”, to przebrniecie przez to w miarę spokojnie. Ale jeśli będziecie cisnąć, aby postawić na swoim, to tylko stracicie nerwy i nie uzyskacie niczego (lub niewiele). Podobnie będzie z szeroko pojętym krążeniem pieniądza czyli umowami z bankiem, płatnością rachunków, kartami w portfelu itp. Jakimś cudem przelew nie trafi, gdzie powinien lub prześlecie nieodpowiednią sumę, albo bank nagle zmieni warunki umowy lub aplikacja bankowa okaże się fałszywką. Warto mieć baczenie na zwyczajne, przyziemne rzeczy, aby później nie było problemów.

W domu i rodzinie będziecie oczywiście grać pierwsze skrzypce, podejmować ostateczne decyzje i inspirować zmiany. W samej rodzinie jako takiej nie zmieni się wiele jednak otoczka ulegać będzie modyfikacjom z waszej inicjatywy. Mam wrażenie, że będziecie chcieli zmienić miejsce zamieszkania np. sprzedać dotychczasowe lokum lub wynająć nowe. Tarot sugeruje, żeby w 2019 na razie się porozglądać, ale nie finalizować transakcji (wyżej pisałam o krążeniu pieniądza, które nie do końca będzie wam sprzyjać). Natomiast wyjazdy, podróże i życie towarzyskie będzie waszym żywiołem. Większej uwagi będzie wymagał wasz ojciec lub dziadek ze względu na wiek lub stan zdrowia. Warto również przyjrzeć się partnerowi czy rzeczywiście jest tak zdrowy jak twierdzi, bo głównie z przemęczenia może na dłużej być niezdolny do pracy.

Osoby szukające partnera mogą poznać go podczas przemieszczania się i tuż za rogiem w sklepie. Jest duże prawdopodobieństwo rozwojowej relacji! Osoby w stałych związkach będą wspólnie robić długoterminowe plany w różnych dziedzinach i ustalać konkretne terminy ich realizacji. Ważne jest tu słowo „razem”. Nie „ja, Lew” a „my, wspólnie”.

Tarot radzi wam, abyście poruszyły w sobie najwrażliwszą część duszy w kontaktach międzyludzkich mimo waszego narzucania woli, które wynika z cech charakteru Lwa. Można czasem ugryźć się w język i spojrzeć na drugiego człowieka bardziej wyrozumiale. Poza tym bądźcie otwarci na szepty niejasnych wrażeń, podświadomości i intuicji.

Podsumowując: rok zaliczycie do bardzo bardzo udanych w każdej sferze życia.

LEW 2018

wtorek, 22 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Lew 2018

Dla Lwów zapowiada się rok wyciszenia i zejścia ze sceny. Wiem, kochacie być w centrum uwagi, mieć ostatnie zdanie i błyszczeć, ale teraz skierujcie swoją uwagę na własne wnętrze, rozwój duchowy, zgłębianie wiedzy (jakiejkolwiek). Pamiętajcie, ze człowiek silny i stabilny wewnętrznie ma więcej siły przebicia niż pusty krzykacz. Ten rok poświęćcie na umacnianie się wewnętrzne.

Wokół was nastąpi mnóstwo wydarzeń przychodzących z zewnątrz (nie będziecie ich kreatorami), na które trzeba będzie odpowiednio zareagować. Dlatego pewność i stałość będzie wam nieodzowna. czeka was sporo wyjazdów, przeprowadzek, wyprowadzek, zmian towarzystwa. Odnajdziecie się jeśli będziecie SŁUCHAĆ a nie nadawać.

W pracy totalne zmiany, które mogą mieć związek z wyprowadzkami czasowymi lub obowiązkami wymagającymi przemieszczania się. Niektórzy z was moga zostać zwolnieni lub sami odejść i tarot radzi szukać nowego zajęcia w innych miastach lub zagranicą. Mogą zdarzyć się też dłuższe okresy pustego portfela i wtedy z pomocą przyjdzie mężczyzna - krewny lub znajomy. Może pożyczyć, przyjąć pod swój dach lub pomóc znaleźć pracę. W ogóle w tym roku powinniście z kartką w ręku planować wydatki, bo zostawienie wszystkiego na żywioł spowoduje, że kołdra stanie się coraz krótsza. Najwięcej wydatków mogą pochłonąć zakupy impulsowe, niepotrzebne i nieprzemyślane.

Singielki mają szansę poznać murowanego kandydata na partnera. Człowieka bardzo dobrego,  dojrzałego emocjonalnie, czasem nieradzącego sobie z rzeczywistością. Jednak nie podejmiecie w tym roku decyzji o wspólnym zamieszkaniu; w związku możecie być, lecz dochodząco. Single zajmą się sobą i swoimi potrzebami, krótkie miłostki mogą się zdarzyć ale nie będzie zadnych deklaracji. U par wszystko po staremu - życie toczy się jak do tej pory.

Pamiętajcie, żeby w tym roku nie porywać się na sprawy, które z góry nie mają szansy powodzenia, bo to jeszcze nie ich czas. Głową muru nie przebijecie tak samo jak naciskanie, że MUSI być wasze na wierzchu. Wysypiajcie się, nie zrzucajcie winy na innych (!) a nauczcie się głośno przyznać do niej (to nie takie straszne!), nie bądźcie mściwi i złośliwi. Ten rok to czas na wewnętrzny rozwój - pamiętajcie o tym. Nauka pokory dla głośnych i zarozumiałych a dla mądrych wzrastanie wewnętrznej siły.

Lew 2017

wtorek, 06 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co wydarzy się u Lwów?

- ogólnie - As Pucharów

- praca - 6 monet

- finanse - 5 monet

- ludzie wokół - 3 pucharów

- dom - 4 monet

- wyjazdy - Paź Pucharów

- miłość - Królowa Monet

- co się uda - Rycerz Monet

- co się nie uda - 5 mieczy

- rada - 2 kijów

IMG_20160906_094632_600x800

Lwy przepełni w tym roku miłość na wskroś. Przypomnijcie sobie piosenkę "Love is in the air" - to będzie właśnie tak. Osoby pragnące dziecka jak i te które pragną się zakochać, pokochać i być kochanym będą czuły krążącą wokół was energię miłości.

Rok pod znakiem materialno-emocjonalnym. W pracy i finansach jednak tak sobie, ponieważ tarot bardziej wskazuje na otrzymanie pracy w charakterze staży i wolontariatów; ogólnie rzecz nazywając - pomocy innym ludziom czyli wasza praca będzie opierać sie faktycznie na pomocy innym i dawaniu z siebie więcej niż otrzymywaniu w zamian przy niewielkich gratyfikacjach finansowych lub otrzymywanie pomocy w postaci zasiłków socjalnych. Właściciele firm powinni zainteresować się akcjami dobroczynnymi lub nawiązać współpracę z fundacjami. Ten rok sprzyja odruchom serca i portfela. Jednocześnie każdy Lew niezależnie od wykonywanego zawodu, charakteru pracy i sytuacji życiowej inwestuje w ten sposób w swoją przyszłość i buduje swój wizerunek osoby, na której można polegać, która będzie zawsze przy boku w dobrych i złych chwilach oraz ugruntuje swoją pozycję na rynku pracy. Działając w taki sposób jest ogromna realna szansa na otrzymanie prawdziwego etatu (a nie śmieciówki), na który przyjdzie wam trochę poczekać, lecz się doczekacie (sądzę że bliżej końcówki lata przyszłego roku).

Rok pod względem towarzyskim zapowiada się radośnie - z osobami wokół będzie łączyło was podobne poczucie humoru, więzi emocjonalne, wizyty i rewizyty, moga pojawić się zupełnie nowe przesympatyczne osoby a nawet nowy członek rodziny. Zbierz minimum 3 osoby a już impreza się rozkręci ;) W domu bez zmian: skupicie sie na tym co macie, będziecie może dokupować lub znosić nowe przedmioty, niechętnie zabierzecie się za remonty. W miłości spokojnie, stabilnie i po staremu. Kobiety raczej ogarniają dom, stają się bardziej oszczędne lub przeciwnie: wyjątkowo rozrzutne; męzczyźni szukają partnerki dojrzałej emocjonalnie, której mogliby pozostawić na głowie sprawy domowo-remontowo-życiowe. Wyjazdy krótkie, gdzieś bliżej w miejsca gdzie ciągnie was serce i czulibyście się dobrze. Jeżeli dalsze wyjazdy, to związane z dziećmi np. na chrzciny lub komunie lub urodziny.

Małe problemy urzędowe i nieporozumienia komunikacyjno-językowe. To wam może się nie udać. Czytajcie dziesięć razy dokumenty urzędowo-bankowe, jeśli nie rozumiecie, to dopytujcie do skutku. Urzędnicy mogą być dla was wyjątkowo nieuprzejmi i niechętni do pomocy z własnej inicjatywy. Uważajcie, aby nie zagubić ważnych papierów.

Jaka rada? Rok przeznacz na planowanie kolejnych ruchów. Obserwuj otoczenie i sytuację, wyciągaj wnioski z błędów ludzi wokół, sięgaj wzrokiem za horyzont, ale na razie nie działaj. Planuj przygotowując się do podróży (w przenośni "podróży").

czwartek, 12 grudnia 2013

Miłość - Rycerz Mieczy

Burzliwy rok dla Lwów: rozstania i powroty, ostre kłótnie i stawianie spraw na ostrzu noża równie dla sparowanych jak i singli. Lwy nie będą czuły się dobrze z dotychczasowymi partnerami i nie chcąc mówić wprost o rozstaniu będą prowokować konflikty, aby mieć pretekst do odejścia. Droga życia samotnych Lwic skrzyżuje się z mężczyznami, którzy wpadną na chwilę i jeszcze szybciej znikną czyli gorący romans z krótką datą ważności.

Ciężarne Lwice nie muszą się martwić, bo poród będzie trwał zaskakująco szybko ze szczęśliwym zakończeniem.

Finanse - Rycerz Pucharów

Podobnie jak u Byków :

Wszystkie Lwy będą miały ochotę na spełnianie swoich zachcianek zakupowych, aby elegancko i efektownie wyglądać. Finanse pozwolą im na umiarkowane szaleństwa w tym temacie. Źródło pieniędzy będzie stałe, lecz nie tak obfite jak w ubiegłym roku.

Praca - 5 mieczy

Lwy powinny mieć się na baczności w roku 2014: nieprzychylne osoby (współpracownicy, szefostwo), plotki, zakulisowe knowania mogą złamać ich karierę. Istnieje możliwość, że same Lwy zaangażują się w nieuczciwe zagrywki wobec kolegów z pracy i owszem, odniosą sukces, ale stracą na tym coś cenniejszego: opinię i dobre imię.

Szukający pracy powinni skupić się na poruszeniu nieba i ziemi w poszukiwaniu wysoko postawionych znajomych, którzy na pewno im pomogą.

sobota, 17 grudnia 2011

Dla Lwa wylosowałam kartę 2 kijów.

Lwy osiągnęły w swoim życiu już COŚ, zdobyły jakieś doświadczenia, otoczenie uważa je za ludzi sukcesu, ale... No właśnie: ALE. Lwy nie będą czuć sie szczęśliwe. To, co dla innych jest 2 kijówwyznacznikiem statusu, sukcesu czy wybicia się dla Lwów będzie normalnością, niczym nadzwyczajnym. Słowem: co z tego, że MAM jak nie cieszy mnie to?

Lwy poczują potrzebę pewnego rodzaju izolacji od problemów innych, niechęci do angażowania się w ich sprawy, zbywania półsłówkami. Ich potrzeba indywidualności wyjdzie teraz na wierzch. Przestrzegam jednak przed popadaniem w skrajności tzn zadzieraniem nosa, uważaniem się za lepszego od reszty otoczenia, bo może okazać się, że znajomi, przyjaciele czy rodzina nie będą chcieli mieć do czynienia z takimi Lwami.

To, co w kontaktach międzyludzkich będzie przeszkodą czyli indywidualizm, to w sprawach zawodowych może okazać się zaletą. Lwy jako Zosie-Samosie mogą osiągnąć więcej działając solo niż w zespole. Podłożem oczywiście będzie przeświadczenie o tym, że wiedzą lepiej, potrafią zrobić coś szybciej i sprawniej. Jeśli mogą sobie na to pozwolić w pracy, to zachęcam.

Pieniądze Lwy będą mieć. Wydawać je będą najchętniej na siebie, na zaspokojenie swoich zachcianek, a jeśli już trzeba będzie się z nimi z kimś podzielić, to z bólem serca.

W związkach okaże się, ze Lwy zobojętnieją trochę na wdzięki partnera, staną się chłodniejsze w kontaktach. Single będą poszukiwać nadal jedynej/jedynego, ale nie zanosi się na poważniejsze relacje (bardziej na powierzchowne).

Słowem przewodnim dla Lwów w 2012 roku będzie - INDYWIDUALIZM.

Prognoza dla Lwa na 2011 rok.

środa, 22 grudnia 2010

Rok 2011 będzie znaczący dla Lwów w każdej dziedzinie życia. Poczują, że sprawy zaczną ruszać z miejsca, że następuje koniec niejasności i zastojów. Lwy doznają swego rodzaju olśnień tzn. zrozumienia tego, czego do tej pory nie mogły pojąć lub co było dla nich ukryte (mam na myśli Odrodzenie - Druid Craftnie tylko stosunki międzyludzkie, również mechanizmy rządzące światem – jakkolwiek ogólnie to brzmi). Na pewno staną się dojrzalsze wewnętrznie, mogą poczuć, że nadszedł czas na wybaczenie wrogom lub bliskim tego, co było i co się nie odstanie. To przebaczenie będzie o tyle istotne dla Lwów, że odczują ulgę i wyzwolenie.

Niektóre Lwy mogą poczuć powołanie. Mam na myśli powołanie kapłańskie jak i powołanie w bardziej zwykłych dziedzinach zawodowych (nauczycielskie, lekarskie, pielęgniarskie itd.).

W związkach odrodzenie uczuć, zacieśnianie więzi rodzinnych, być może odnowienie kontaktów z dalszą rodziną, znajomymi, przyjaciółmi dawno niewidzianymi. Osoby samotne zapewne spotkają pokrewne dusze i znajdą prawdziwą miłość.

W życiu zawodowym również optymizm: może awanse, docenienie pracy, a już na pewno znalezienie takiej, w której można się swobodnie poczuć i wykonywać obowiązki bez poczucia presji, a z pasją. Lwy nie będą pracować tylko dla siebie i na siebie, ale także (a może przede wszystkim) dla ogółu jako całości firmy/rodziny. Na pewno będzie sprawiało im to przyjemność i satysfakcję.

O autorze