Wpisy z tagiem: waga

środa, 29 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WAGA 2019

Ogólna energia wokół Wag w roku numerologicznym 2018/2019 będzie dość ciężko oddziaływała na was. Może dochodzić do pomyłek, strat i porażek z niewiadomych przyczyn tak, jakby była wokół was „zagęszczona atmosfera”. Mam na myśli niemożność przebicia się (walkę z wiatrakami) pozytywnej i czystej energii. Czasami sami będziecie wpadać w pułapki życia a czasami nieprzychylni ludzie będą was tam wpychać. Dobra wiadomość jest taka, że da się zminimalizować koszty / straty, gdy zauważycie na czas takie sytuacje. Poza tym mogą dopadać was wyrzuty sumienia za jakieś dawno zapomniane czyny i słowa, co będzie prowadzić do nadmiernego obciążania samego siebie grzechami świata. Tarot radzi wam nie brać odpowiedzialności za coś, co minęło, za coś, co nie zależy od was a nawet jak zależy, to zapewne należało postąpić w sposób, jaki wy postąpiliście i zamknąć temat w swojej głowie. Rzeczywiście taka tendencja, jeśli pozwolicie jej się rozwinąć, może ściągać was w dół. Przezornie nie dopuszczajcie bliżej do siebie ludzi z nieczystymi intencjami, fałszywych przyjaciół, nie wierzcie w złote interesy, postępujcie zgodnie z prawem. A jeśli pierwsze wrażenie mówi wam, że ten człowiek to nic dobrego – posłuchajcie siebie i nie dajcie sobie zamydlić oczu (w tym wypadku rozumu, bo serce będzie czuło prawidłowo). Być może (podkreślam: być może) będą to osoby z I dekady Wodnika. Tych unikajcie lub przygotujcie się na ich złe intencje. Generalnie będziecie mieli trudności z komunikacją międzyludzką. Jakoś wycofani możecie być ze względu na przeszłe, złe doświadczenia.

Sprawy zawodowe będą w jak najlepszym porządku. Zatrudnieni i szukający pracy powinni skupić się na etatach. Tylko taka forma pracy uchroni was przed stratami finansowymi i zapewni płynność. Żadne umowy elastyczne nie przyniosą wam stałego, regularnego dochodu jak etatowe. Jeśli nie byłoby możliwości otrzymania etatowego stanowiska, to w ostatniej kolejności skupcie się na firmach z tradycjami, które mają pozytywne i wiarygodne opinie wśród zleceniobiorców. Nie rzucajcie się na coś, co jest świeże na rynku, niesprawdzone i przez to niepewne. Finanse, jak wspomniałam, mogą was nieprzyjemnie zaskoczyć. Owszem, nie będzie źle jednak może okazać się, że zapomnieliście o jakimś poważnym zobowiązaniu finansowym (lub kilku) i zaczną spływać ponaglenia. A wasz misternie ułożony miesięczny budżet tego nie uniesie.

Sprawy domowe i rodzinne nie ulegną zmianie. Będzie po prostu wszystko szło według utartego schematu, utartej ścieżki i utartych reguł. Natomiast w miłości będzie się działo! Single mogą dostać zawrotu głowy, bo pojawi się tyle osób w waszym życiu jak dawno nie miało to miejsca. Możecie się zakochiwać i odkochiwać i znowu zakochiwać. Planować przyszłość a potem odwoływać te plany. Istny misz masz. W pewnym momencie poczujecie takie znużenie i zmęczenie, że będziecie potrzebować długiego oddechu.

Najlepsza rzecz, jaka wam się uda to podróże i wyjazdy. Wiele osób zapragnie zmian w życiu i podejmie decyzję o przeprowadzce, inni będą regularnie dojeżdżać do pracy i w pewnym momencie stwierdzą, że właściwie mogliby zmienić miejsce zamieszkania, jeszcze innych pochłoną podróże i chęć poznawania nowych kultur i miejsc, jeszcze inni nie usiedzą w domu w weekendy i zaczną zwiedzać okolice dalsze i bliższe. Dzięki temu single mogą właśnie poznawać nowych ludzi i kandydatów do związku. Ogólnie: będziecie kierownikami zamieszania.

Podsumowując: ten rok nie będzie lekki, łatwy i przyjemny. Sporo zaangażowania na wielu frontach (praca, czas wolny i czasami gonienie za własnym ogonem), pacyfikowanie okropnych ludzi, którzy pojawią się w waszym życiu i jakaś ciężkość w ruszeniu naprzód. Być może macie przejść „próby ognia”, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o życiu.

WAGA 2018

wtorek, 22 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Waga 2018

Tempo życia Wag zwolni w roku numerologicznym 2017/2018, czego konsekwencją będzie wreszcie złapanie równowagi wewnętrzej. To zahamowanie będzie jednak wynikać z ostrożności i przekładania spraw "na później" i, jak zwykle bywa, będzie mieć to swoje zalety i wady. Pozytywem będzie nierzucanie się na łeb na szyję na nowe przedsięwzięcia, a negatywem... ktoś wam sprzątnie okazje sprzed nosa. Tym bardziej, że sprawy zawodowe nie zapowiadają się na rozwojowe a na stagnację. W tej dziedzinie jedynie będziecie musieli sięgnąć do swojej inwencji twórczej i szybko działać, bo grozić wam może powracający kryzys finansowy. Wykorzystajcie każdą okazję do dorobienia. Właściciele firm mogą mieć rewelacyjne pomysły ale brak zaplecza finansowego na ich realizację. Owszem, uda się znaleźć sponsorów w zamian za... restrykcyjne umowy, które nałożą na was prawie same obowiązki i niewiele praw. W tej kwestii przyda się wam zwolnienie tempa i zastanowienie czy gra jest warta świeczki. Pomóc wam może nieszablonowe wyjście z sytuacji, przełamanie stereotypów w myśleniu i szukanie niekonwencjonalnych źródeł finansowych.

W związkach nastąpić mogą zaręczyny lub śluby. Osoby wolne będą szukały partnerów starszych od siebie lub mogą trafić na zajęte osoby. Wielkiej miłości tu nie widzę, ale obopólny szacunek i granie wg zasad fair play jak najbardziej. Single niech się zastanowią: szukam bardziej miłości czy przewodnika po życiu? Sprawy domowo-rodzinne układac się będą harmonijnie, bez wstrząsów. Możecie spodziewać się sporo gości jeśli lubicie towarzystwo - w tym roku zapraszajcie ludzi do siebie zamiast składać wizyty.

Nie udadzą się wam inwestycje w nieruchomości i grunty. Albo będzie za drogo, albo okaże się że podatek za wysoki, albo na remont brak materiałów itp. Jeżeli liczyliście na spadek w postaci nieruchomości, to mimo, że jest duza szansa na otrzymanie go, to sama nieruchomośc będzie w opłakanym stanie. Nie uda się również coś, czego trzymacie się na siłę i łatacie dziury a tak naprawdę powinniście dawno z tego zrezygnować. Moga to być relacje międzyludzkie, które nie mają szans rozwoju a przeciwnie, zabierają wam czas i energię.

Pamiętajcie, że czekanie na nie wiadomo co nie jest rozwiązaniem. Że zasklepienie się w sobie również. Niech wam przyświeca myśl: lepiej coś robić z lepszym lub gorszym skutkiem niż stać w miejscu.

Waga 2017

wtorek, 06 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co wydarzy się u Wagi?

- ogólnie - 5 pucharów

- praca - 4 pucharów

- finanse - Śmierć

- ludzie wokół - 9 monet

- dom - Rycerz Mieczy

- wyjazdy - 3 mieczy

- miłość - 10 monet

- co się uda - Królowa Kijów

- co się nie uda - 3 monet

- rada - Cesarz

IMG_20160906_173328_600x800

Nad Wagami w tym roku będzie krążyć energia poczucia straty i jakiegoś żalu. Przyczyna może być przeróżna: od żalu za szczuplejszą sylwetką, przez żal za dawnym mieszkaniem po żal z powodu upływającego czasu. Ile osób tyle przyczyn. Nie poddawajcie się temu stanowi jeśli chodzić będzie o błahostki. Jeśli o poważniejsze sprawy, to wiadomo: trzeba dać sobie czas.

W pracy ch.jowo ale stabilnie - tak będziecie odczuwać sytuację. Warto rozejrzeć sie za czymś nowym jeśli już naprawdę macie dość. Ale tylko rozejrzeć, przygotować grunt, bo tarot mówi, ze pochopna zamiana pracy może być nieudana. Przeczekajcie jeszcze ten rok w miejscu, w którym teraz pracujecie i od lata przyszłego roku już konkretnie i z werwą zabierajcie się za szukanie alternatywy. Finansowo odetchniecie z ulgą, ale nie dlatego, ze cudownie z nieba zacznie sypać sie grosz, ale dlatego, że ostatecznie i definitywnie zakończą sie stare wlekące się za wami szarpania z wierzycielami. Rada jest taka, aby zupełnie zreorganizować budżet domowy; może zmienić bank, może przenieść lokatę gdzie indziej, zainwestować w zupełnie nową rzecz. Broń was Panie Boże brać nowe kredyty. To czas na czyszczenie zbędnych obciążeń finansowych! Przegląd ofert tv kablowej, abonamentów komórkowych - jak trzeba to zmiana firmy, gdzie taniej. A najlepiej w tym temacie zdać sie na Pana i Władcę Domu, bo rzeczywiście facet będzie wiedział lepiej i lepiej się na tym znał.

Sytuacja w domu nerwowa, będą wybuchać krótkie i intensywne kłótnie z powodu młodego mężczyzny. Dorastający syn, kolega syna lub partner jeśli jesteście w wieku do ok. 35lat. Będą trzaskania drzwiami i latające talerze. Jednak nie mylić tych kłótni z nienawiścią, bo podszyte one będą uczuciami. No czasem bywa gdy ktoś wyrywa się na niepodległość.

W miłości spokój, stabilizacja i constans z powodu dobrej sytuacji materialno-bytowej. Żadne niespodzianki, wszystko toczy sie jak do tej pory. Dla pań Wag rada: pozwólcie partnerowi poczuć sie prawdziwym mężczyzną. Niech on decyduje, wybiera, radźcie się go. On ogarnie świetnie wszystko a wy będziecie mieć więcej czasu na ploty z koleżankami i kosmetyczki ;) Następna bardzo ważna rzecz: odwiedźcie ojca, zadzwońcie do niego i zainteresujcie się.

Wyjazdy z bólem serca czyli głównie zawodowe. Uważajcie na drobne ale upierdliwe urazy podczas podróży, chowajcie ostre rzeczy głęboko i zabezpieczajcie należycie. Mobilność pań spod znaku Wagi bardzo udana, a mężczyźni mają szansę na spotkanie w podróży partnerki lub kobiety, która przesłoni im cały świat.

sobota, 14 grudnia 2013

Miłość - Cesarzowa

Bardzo dobry rok dla każdej Wagi - panowie będą szukać towarzystwa pięknych kobiet i znajdą tą jedyną, panie rozkwitną pod wpływem uczuć i wiele z nich zajdzie w ciążę. Pary będą żyć zgodnie i harmonijnie. Panowie Wagi podporządkują się swoim partnerkom (zwłaszcza że będą posażne, co im bardzo zawsze odpowiada), a panie Wagi będą wiodły prym w życiu rodzinnym.

Finanse - Słońce

Pod względem finansowym rok również dobry. Wagi lubią spotkania w towarzystwie, a więc większa pula pieniędzy będzie wydawana na zabawy, imprezy, wyjazdy wakacyjne. Zdarzać się będzie utrata płynności finansowej a przyczyna będzie tkwić w zbyt rozrywkowym trybie życia.

Praca - 3 pucharów

Wagi mają rozległe kontakty towarzyskie, które przekładać się będą na stosunki zawodowe. Dla szukających pracy to jest właśnie droga do znalezienia etatu, a dla zatrudnionych - utrzymywanie dobrych relacji towarzyskich z kolegami z pracy. Istnieje ryzyko, że Wagi w 2014 roku zbyt lekko i nieprofesjonalnie będą podchodzić do zadań zawodowych i dobra passa może się odwrócić - należy znaleźć równowagę.

niedziela, 26 grudnia 2010

W roku 2011 Wagi powinny uważać na nieszczere i podstępne osoby w ich otoczeniu, nie dawać 5 mieczy - Druid Craftpowodów do plotek oraz mieć oczy otwarte na zakulisowe intrygi. Może się zdarzyć, że chcąc osiągnąć swój własny upragniony cel posuną się do nieczystych zagrywek i podstępów; oczywiście wygrają, lecz po pewnym czasie mogą odczuwać niesmak względem metod, jakich użyły i to zmniejszy radość z wygranej.

Dla Wag pracujących karta 5 mieczy mówi o konieczności trzymania się z boku i niedopuszczenia do wmanewrowania się w podejrzane sytuacje, gdy zauważą nieprawidłowości w firmie, oszustwa, a stosunki międzyludzkie nabiorą kształtów podobnych do mobbingu. Równocześnie nie powinny pozwolić, aby złośliwości i plotki dotknęły je i co gorsza – złamały. Mogą pojawić się nowe ciekawe propozycje z innych firm.

Dla osób poszukujących pracy dobry czas na jej zdobycie poprzez znajomości, a nie drogami oficjalnymi.

W związkach dość trudny czas, bo może się okazać, ze konflikt powoli będzie nabrzmiewał, nastąpią trudności w porozumiewaniu się (obie strony będą słyszały, ale nie słuchały), może nastąpić wzajemna wrogość i „wojenki podjazdowe”. Dobrze by było rozładowywać na bieżąco napiętą atmosferę i szczerze rozmawiać.

O autorze