Wpisy z tagiem: baran

piątek, 18 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Baran 2018

Przed Baranami zupełnie nowe drogi, nowe początki, porzucanie starych przedsięwzięć, które nie dawały dotąd żadnych efektów lub wyczerpały swoją formę. Pamiętajcie, że w 2018 roku przyświecać wam powinno motto "idź na całość a wygrasz"; niekoniecznie musicie wiedzieć co wam to przyniesie, dlaczego, jaki skutek i jaki zarobek: po prostu idź i to zrób. Nowe pomysły (nie tylko zawodowe) może wam przynieść kontakt z dziećmi; bawcie się z nimi i nie patrzcie na to, czy wypada w waszym wieku pohuśtać sie na huśtawce lub powisieć na trzepaku. Bądźcie spontaniczni, mobilni, zwiedzajcie okolice dalsze i bliższe, szukajcie inspiracji poza miejscem zamieszkania, przeprowadźcie się jeśli trzeba lub jest taka ochota. Pracy i pieniedzy wam nie zabraknie jeśli tylko będziecie korzystać z okazji, które podsuwa wam los. Na hobby i przyjemności wystarczy, na spotykanie się w towarzystwie również i to koniecznie w realu! zapomnijcie o internetach. Wyłącznie telefony, twórzcie więzi międzyludzkie, szukajcie towarzystwa które jest wesołe, zrelaksowane i mające dobrą energię. A to dlatego, ze będziecie mieć tendencje do zbyt krytycznego oceniania ludzi i czasami mówienia (swojej) prawdy między oczy. Powściągnijcie język w niektórych sytuacjach, bo zaprzepaścić możecie szansę na poznanie fantastycznych ludzi. Mężczyźni Barany niech unikają kobiet, które marudzą, są ciągle niezadowolone i noszą wysoko głowę. Za to wszystkim Baranom tarot zaleca słuchać rad mądrej rodzicielki lub babci - te kobiety powiedzą wam jak jest i często sprowadzą was na ziemię w sytuacjach, gdy się zagalopujecie. Zwłaszcza, że nie da rady w tym roku przeskoczyć wydarzeń przypadkowych lub niekorzystnych zbiegów okoliczności. Bierzcie, co daje życie i nie walczcie z tym - po prostu czasem tak trzeba. Niezałatwione sprawy z przeszłości będą uporczywie wracać dopóki ostatecznie się z nimi nie rozprawicie i nie zamknięcie ich. Zamiatanie pod dywan nic nie da.

W miłości bez zmian tzn ci, którzy są w związkach to w nich pozostaną, a osoby samotne nie będą miały ochoty wchodzić w bliskie relacje. Możecie poczuć potrzebę szeroko pojętego rozwoju duchowego, który wymaga koncentracji i samotności. Za to sprawy domowo-rodzinne ogarniecie na medal i nikt wam nie podskoczy. Bądźcie w tym roku decyzyjni, alfą i omegą i punktem odniesienia dla rodziny. Poradzicie sobie na 200%.

Nie zapominajcie o odpoczynku! Nie przekładajcie urlopów, bierzcie wolne w każdy długi weekend, bo inaczej mogą zacząć się problemy zdrowotne z przepracowania. Idźcie na badania okresowe, jak trzeba to pojedźcie do SPA, do sanatorium lub na weekend sami(!) tam, gdzie jest mało ludzi.

Rok intensywny, kreatywny, mobilny. Będziecie z siebie dumni. I z tego ile dokonaliście.

Horoskop na 2017

poniedziałek, 05 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Barana?

Ogólnie - 10 pucharów

Praca - 3 pucharów

Finanse - 5 monet

Ludzie wokół - Wieża

Dom - Głupiec

Wyjazdy - Diabeł

Miłość - Paź Pucharów

Co się uda - 8 monet

Co się nie uda - Paź Mieczy

Rada - Gwiazda

IMG_20160904_191326_600x800

Barany będą opierać się na rodzinie. Nawet jeśli nie działo się dobrze do tej pory, to niech się przełamią, zawieszą kłótnie, wybaczą, bo rodzina będzie odgrywać ogromną rolę w ich życiu w najblższym roku. Śluby, narodziny nowych członków, chrzciny, wesela, kolejne gody - cały rok imprezowy. Dlaczego rodzina ma być taka ważna? Bo dotychczasowymi znajomymi, kolegami, koleżankami i nawet przyjaciółmi mogą się głęboko rozczarować. Warto zawierzyć rodzinie niż osobom spoza tego kręgu. W pracy nacisk na emocje, miłą atmosferę, znajomości co nie przełoży się na sowite wynagrodzenie lub kiesa poczuje dno, gdyż budżet domowy gwałtownie skoczy wzwyż czego konsekwencją będą kredyty, raty, karty kredytowe. Tarot ostrzega przed braniem na siebie kolejnych zobowiązań finansowych, bycie raczej egoistą w tym temacie. Jednocześnie uda się wam wszystko co związane z dokształcaniem się, nowymi miejscami pracy, doskonaleniem swojego warsztatu zawodowego, skupianiem się na sobie w pracy i nie rozdawaniem pomysłów na forum publicznym. W tym roku pracujecie dla siebie i na siebie, a nie na zespół czy wizerunek firmy. Wyjazdy głównie po coś a nie dla przyjemności tzn. np delegacje z pracy, odwiedziny u cioci w Bydgoszczy bo sto lat się nie było, wesele córki szwagra itp. Karty mówią, żebyście nie cudowali, nie udawali mądrzejszych niż jesteście, nie obiecywali gruszek na wierzbie i nie wtrącali się w działania innych. Będzie dobrze! Afirmacje, niezachwiana wiara w polepszenie sytuacji, nawet zagranie w totka (jakiś fuks może się trafić). Ważne aby słuchać siebie, co w duszy gra. I banalne: wiara i nadzieja czynią cuda.

 

 

 

 

 

 

 

 

00:02, krolowa.mieczy
Link Komentarze (2) »
niedziela, 08 grudnia 2013


Miłość - Paź kijów

Single nie będą szukać stałych związków, będą im odpowiadać krótkie relacje pełne emocji i namiętności. Niewykluczone, że postanowią pojawić się w życiu dawno zapomnianej miłości sprzed lat lub prowadzić "urywany związek" (mieszkanie osobno, własne sprawy i odnawianie relacji w miejscu, w którym skończyło się poprzednim razem). Będą dbać o własną wygodę i dobrą zabawę.

Barany w stałych związkach zapragną odmiany i będą rozglądać się na boki za ekscytującymi nowymi bodźcami. Niewykluczone, że postanowią na krótko stracić głowę i wdadzą się w romanse. Jeżeli zdecydują, że jednak pragną utrzymać temperaturę w stałym związku, to tarot radzi więcej własnej inicjatywy we wdrażaniu pomysłów - niespodzianek dla partnera.

Finanse - Rycerz Mieczy

Pieniądze będą przypływać z nieoczekiwanych źródeł i tak samo szybko wypływać z kieszeni. Zachcianki, niespodziewane lub niezaplanowane wydatki spowodują, że w portfelu przez większą część roku będzie hulał wiatr. Rada: zaskórniaki na czarną godzinę i żelazna rezerwa na wszelki wypadek.

Praca - Kapłan

Z pracą problemów nie będzie. Wasze stanowisko jest niezagrożone, macie poplecznika za sobą i możecie spać spokojnie. Szukający pracy powinni zgłosić się do dużych firm lub agencji pośrednictwa, gdzie mogą liczyć na wsparcie krok po kroku na całym etapie aplikacji i weryfikacji. Osoby starające się o emerytury lub renty dostaną pozytywne decyzje.

poniedziałek, 05 grudnia 2011

Dla Baranów na rok 2012 wylosowałam kartę 4 mieczy 4 mieczy AA

Rok 2012 zapowiada się dla Baranów spokojnie. Żadne wyprowadzki, żadne przeprowadzki, żadne zmiany. Zostają tam, gdzie żyją, mieszkają, pracują. Będzie za to więcej milczenia w związkach, wśród przyjaciół, wśród współpracowników. Barany nie będą skłonne do uzewnętrzniania swoich myśli, odczuć, zamierzeń i planów. Nad podjęciem decyzji będą zastanawiać się tak długo, że może minąć termin lub będzie za późno. Barany nie będą po prostu chciały burzyć dotychczasowego ustalonego już porządku, który w ich mniemaniu się sprawdza. Dlatego wg nich lepiej się nie wychylać.

W sprawach finansowych nie będzie różowo choć w miarę stabilnie. Barany nie podejmą żadnych działań w kierunku poprawienia swojej sytuacji materialnej, o czym w swoim przesłaniu mówi właśnie 4 mieczy. Będą zdarzać się dni lub tygodnie, gdzie wiatr będzie hulał w portfelu. W pracy bez zmian: żadnych awansów i zwolnień (mam wrażenie jakby szefostwo zapominało o istnieniu Baranów i byli pomijani przy każdej okazji, a Barany nie upomną się o swoje).

Jednym z przesłań 4 mieczy jest odpoczynek w każdej postaci, a więc może okazać się, że Barany będą skierowane do szpitala, na kuracje, do uzdrowisk, na rehabilitację itp lub też w roku 2012 będą nabierać sił po operacjach.

Rok spokojny, bez wstrząsów, ale też bez rozwoju.

Link do prognozy na 2011 rok.

poniedziałek, 20 grudnia 2010

W 2011 roku wszystkie Barany powinny rozważnie i konsekwentnie wcielać swoje pomysły w życie. Na ich efekty trzeba będzie cierpliwie poczekać, bo ostatecznie się to opłaci. Owoce zaczną zbierać pod koniec 2011 i już w 2012.

7 monet- Druid CraftPracujące Barany będą musiały wykazać się sumiennością i uczciwością, aby ich postawa została zauważona i doceniona. Jeśli zdarzą się myśli, ze praca nie jest satysfakcjonująca, bo nikt jej nie docenia, to przestrzegam przed nerwowymi ruchami i składaniem wypowiedzenia pod wpływem emocji: praca zostanie zauważona, ale nieprędko. Ci, którzy pracy szukają mogą mieć problemy ze zdobyciem zatrudnienia: muszą najpierw stworzyć doskonały plan jak, gdzie, z kim szukać. Może się również okazać, że brak jest na rynku ofert, w które celują. Nie trzeba się tym martwić, bo taki czas na pewno minie.

W finansach koniecznie trzeba dwa razy się zastanowić zanim zaciągnie się pożyczkę lub założy lokatę czyli nie należy działać z pośpiechem i pod wpływem chwili.

Na polu związków i relacji międzyludzkich Barany będą zastanawiać się czy odpowiada im taki stan rzeczy, jaki jest i czy warto go zmienić lub ulepszyć. Skłaniam sie ku temu, że raczej będą milcząco sie zastanawiać niż omawiać i dyskutować z partnerem o tym.

Osoby samotne jeśli liczą na poznanie idealnego partnera, to karta 7 monet nie wróży za dobrze, ponieważ dobrze by było, aby zastanowiły się czego oczekują, czego chcą, a w skrajnych wypadkach może się okazać, ze nie są jeszcze gotowi do związku.

Barany w zdrowiu powinny zwrócić uwagę na układ pokarmowy, a zwłaszcza na jelita: mogą występować zaparcia lub odwrotnie: zespół jelita nadwrażliwego.

 

O autorze