Wpisy z tagiem: wodnik

piątek, 31 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

WODNIK 2019

Wodniki w nowym roku numerologicznym 2018/2019 będą skupiały się na sprawach domowo -rodzinno - przyjacielskich i taka energia będzie was mocno dotykać. Będą to szeroko pojęte sprawy domowe: od remontów i urządzania, po przeprowadzki, przez wychowywanie potomków po organizację spotkań u siebie bo wreszcie jest gdzie. Dodatkową informacją jest sposobność i finalizacja adopcji dziecka. Jeśli ktoś z was starał się lub był / jest w trakcie załatwiania formalności, to teraz się zadzieje i zakończy. Bardzo ważna dla was będzie aklimatyzacja nowego członka rodziny, dopasowanie się obu stron do siebie. Z góry powiem, że nie musi być jak w bajce, bo do pozytywnych emocji nie zmusi się nikogo (mam na myśli np. biologiczne dzieci vs dziecko adopcyjne). Jednak nie ustawajcie w mądrych staraniach o dobre stosunki!

Bardzo wyraźnie zaznaczają się u was kontakty międzynarodowe i mogą się realizować w każdej właściwie dziedzinie: zawodowej, naukowej, emocjonalnej. Nie wyłączając wyprowadzki zagranicę lub jeśli mieszkacie zagranicą, to do nowego miasta / kraju również zagranicą. Nie wykluczam również poznania partnera obcokrajowca i tworzenie stałego związku z nim / nią. Bo właśnie w sferze uczuciowej mogą następować ogromne zmiany: zakochanie, miłość, ciąża. Single na pewno znajdą partnera, osoby w stałych związkach mogą oczekiwać dziecka lub adoptować dziecko (również zwierzaka!). W rodzinach, jak wspomniałam, wszystko będzie się kręcić wokół dzieci, domu, stosunków między wami, nowych miejsc nauki itp. Sporo wyjazdów i przyjazdów również. Będzie was gnać gdzieś hen jak i będziecie zapraszać do siebie rodzinę i przyjaciół z daleka. Dlatego wasz dom pokazuje mi się ciągle pełny i ruchliwy.

Zawodowo będziecie się rozwijać z tym, że przełożeni mogą obarczyć was większymi obowiązkami bez dodatkowego wynagrodzenia lub wy sami weźmiecie ich sobie zbyt wiele i w pewnym momencie nie ogarniecie całości. Obowiązkowość i gorliwość może was przytłoczyć. Finansowo niczego nie zyskacie tylko dołożycie sobie pracy. Osobom bezrobotnym bardzo trudno będzie znaleźć stałą pracę zwłaszcza jeśli nie posiadają dużego doświadczenia. Nowicjusze dostaną najgorszą robotę w myśl zasady „frycowe trzeba płacić”. Finanse różne. Jeśli macie możliwość dorobienia – zróbcie to.

Najlepsza wiadomość jest taka, że zakończycie znajomości, które już wam nie służą lub wyczerpały swoją formę. Owo zakończenie nie będzie odbywać się bezboleśnie a może zdarzyć się kłótnia lub różnica zdań w kwestiach fundamentalnych i obie strony stwierdzą, ze już im nie jest po drodze. To może wydarzyć się zawodowo (przepracowanie bez podwyżki) jak i prywatnie (znajomi, przyjaciele). Nie będzie możliwości ani kompromisu ani negocjacji. Jednak okaże się to dla was korzystne w dłuższej perspektywie.

Podsumowując: rok pełen w wydarzenia, nowych sytuacji i okoliczności, dużo mobilności i niespodzianek w rodzinie.

WODNIK 2018

piątek, 18 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Wodnik 2018

Przed Wodnikami przełomowy rok pod warunkiem, że się odważą. Odważą zerwać ze stereotypami, z utartym szlakiem, ze środowiskiem które ściąga w dół, ze wszystkim, co ogranicza. To będzie dla was lekcja życia, wyzwanie i czy je przyjmiecie będzie zależało od odwagi wewnętrznej. Czy odniesiecie sukces czy porażkę - tego nie wiadomo. Sam fakt wyzwania i obietnica "wyzwolenia" będzie istotna. Na poziomie intelektualnym może wydarzyć się podobna historia: nagłe olśnienia, rozwiązanie skomplikowanych tematów, a nawet dokonanie odkrycia CZEGOŚ  w waszej dziedzinie naukowej. Sednem jest przełamywanie schematów, swobodna podróż intelektu i wymiana wiedzy. Będzie to o tyle ważne, bo otoczenie będzie nadal próbować wcisnąć was w znane ramy, będzie wymagać wzięcia odpowiedzialności za coś lub kogoś wbrew waszej woli, będą również wywierać presję, abyście się poświęcili "dla dobra" ogółu. Jaką decyzję podejmiecie, to zależy od was. Tarot nie mówi co byłoby lepsze a kładzie nacisk na sam pojawienia się powyższych sytuacji, bo życie chce was czegoś nauczyć. Jednak sprzyja wam karta 6 mieczy, która jest połączona z waszym znakiem a ściślej z Merkurym w Wodniku (nauka, intelekt, komunikacja, werbalizacja, filozofia itp czyli naturalny żywioł Wodników).

Wasza sfera zawodowa będzie dwojaka, bo z jednej strony zatrudnienia wam nie zabraknie a z drugiej będziecie ciągle poszukiwać czegoś, co idealnie przystaje do waszych wyobrażeń. Tylko że rzeczywistość do wyobrażeń może mieć się nijak. Dlatego będziecie trochę zadowolenia a trochę niezadowoleni. Hmm, częściej niezadowoleni. Praca, którą posiadacie zapewni wam dobre uposażenie, aktywa ale wam nie o to będzie chodzić. Jakbyście poszukiwali św. Graala. Stąd mogą się rodzić wasze frustracje i, co ważniejsze, otoczenie będzie chciało was wpasować w stereotypy i ciasne ramy (o czym pisałam wyżej). Bo jeśli sami nie wiecie, to inni mogą zadecydować za was. I tu jest potrzebna wasza odwaga do postawienia się i poszukiwania alternatywy.

Wasze życie będzie krążyło w nadchodzącym roku między poszukiwaniami duchowymi na wyższym poziomie, zerwaniem z dotychczasowym sposobem na życie a sprawami ostatecznymi. Być może ktoś z bliskich lub dalszych krewnych, może znajomych, odejdzie (a może macie pracę związaną z medycyną, gdzie życie i śmierć się przeplata) i ten fakt wyzwoli w was potrzebę "wypłynięcia w nieznane".

Panie Wodniki niech pilnują się, bo w sferze uczuciowej mogą zostać sprowadzone do roli kury domowej lub kochanki, panowie Wodniki będą szukać wsparcia w kobiecie, która ich opierze, nakarmi i przenocuje (co niekoniecznie wiązać się będzie z głębokim uczuciem).

Jaka jest rada dla was? Potrzebujecie osoby, która was uziemi tzn w momentach "bujania w obłokach" i oderwania od rzeczywistości brutalnie sprowadzi na ziemię i przypomni o wyniesieniu śmieci i ugotowaniu pomidorowej. Na takiej osobie będziecie mogli się oprzeć, zaufać i poczuć, że zawsze możecie miękko wylądować. Dlatego panie Wodniki niech szukają wolnego mężczyzny, a panowie będą twardymi facetami a nie rozdygotanymi galaretkami.

Wodnik 2017

czwartek, 08 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co będzie się działo u Wodników?

- ogólnie - Wieża

- praca - Paź Kijów

- finanse - Kochankowie

- ludzie wokół - 6 monet

- dom - 7 mieczy

- wyjazdy - Mag

- miłość - 5 mieczy

- co się uda - Królowa Pucharów

- co się nie uda - Rycerz Mieczy

- rada - Koło

IMG_20160907_213504_600x800

Dla Wodników ten rok zapowiada się przełomowo. Krąży wokół was energia wymuszająca zmiany oraz postawienia wszystkiego na głowie. Jeżeli sami się nie zdecydujecie na radykalne kroki, to zrobi to za was życie. Pamiętajcie, że to, co wydaje sie nie do przejścia i krajobrazem po bitwie zaraz po dokonaniu zmian, tak naprawdę jest wielką szansą i darem od życia, aby zacząć budować nowe na solidniejszych podstawach.

Większość Wodników będzie zmagać sie w tym roku z negatywnymi wydarzeniami i emocjami dotyczącymi sytuacji domowo-rodzinno-miłosnej. Próby naprawy i kompromisów mogą nie przynieść oczekiwanych efektów. Jednak jeśli czujecie, ze trzeba walczyć, to róbcie to. Natomiast gdy przyjdzie taki moment, w którym poczujecie, że siły was opuszczają, to po prostu puśćcie wszystkie nitki - to będzie ta chwila gdy zadecyduje za was życie.

Musicie również uważać na straty przy domu tzn zabezpieczyć mieszkania przed kradzieżami. Jeżeli planujecie zakup nieruchomości, to uważajcie na fałszywe oferty, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Domagajcie się każdego papierka i potwierdzenia na piśmie.

W pracy i finansach bardzo dobra passa. Dobre pomysły, nowe obszary działalności do zagospodarowania, dużo opierać się będzie na komunikacji międzyludzkiej i waszych miękkich umiejętnościach. Samodzielnie możecie podążać do celu tylko do pewnego momentu, bo potem potrzebny wam będzie drugi człowiek do współpracy.

Ludzie wokół was będą wyjatkowo pomocni i przyjaźnie nastawieni. Ale mogą pojawić się nowe osoby, których znajomość będzie bardzo interesowna: prędzej czy później będą chciały od was wsparcia w różnych sprawach i ich ułatwienia lub załatwienia. Nie dajcie się "doić". 

W życiu panów Wodników na horyzoncie pojawia się nowa kobieta, przy której odetchną. Wodniczki niech szukają prawdziwej przyjaciółki od serca lub relaksują się twórczo (artystyczne zajęcie w szerokim tego słowa znaczeniu).

Tarot ma dla was jednoznaczną radę: nie zatrzymasz pewnych wydarzeń, bo los zaplanował zupełnie coś innego dla ciebie. Poddaj się temu i korzystaj z tej szansy, bo życie pisze zaskakujące scenariusze.

czwartek, 19 grudnia 2013

Miłość - Król Mieczy

Panie Wodniki w związkach mogą spodziewać się nasilenia krytycyzmu ze strony partnerów, ostrych słów, prób zakrzyczenia i wytykania błędów. Panowie Wodniki zaczną się zastanawiać nad sensem kontynuowania związków, zaczną im przeszkadzać rzeczy najbłahsze. To nie jest dobry czas dla uczuć w życiu Wodników.

Single natomiast będą szukać ideału i wg własnej listy będą sprawdzać potencjalnych kandydatów. Wygórowane wymagania spowodują, że stracą wiele okazji do poznania wartościowych ludzi.

Finanse - Eremita

Wodniki w 2014 roku staną się po prostu skąpe. Jak najmniej będą wydawać na życie, na przyjemności wcale, a jeśli urlop to tylko pod gruszą (bo niewiele kosztuje). Ich mottem będzie "ja nie potrzebuję wiele do życia".

Praca - Słońce

Awanse, podwyżki, sukcesy - zawodowo dla Wodników szykuje się wspaniały rok. Bezrobotni na pewno znajdą coś dla siebie, a zatrudnieni na etatach zostaną docenieni. Wodniki powinny rozwijać w sobie zdolności przywódcze.

środa, 28 grudnia 2011

Dla Wodnika wylosowałam kartę Króla Monet.

Wodniki nie muszą obawiać się o finanse i swoje stanowiska pracy, może dostaną awans. Jeśli dopiero planują większe inwestycje, to w 2012 roku mogą śmiało je realizować i zakańczać. król monetNie zabraknie im rozsądku ani trzeźwej oceny faktów. Jeśli potrzebować będą zastrzyku gotówki, to po wnikliwej analizie własnych możliwości mogą udać się po pożyczki. Będą miały swoje własne zdanie i nie zawsze będą chciały słuchać rad, ale to im wyjdzie na dobre.

Na Wodniki może wywrzeć ogromny wpływ w roku 2012 mężczyzna w średnim wieku z doświadczeniem życiowym lub zawodowym, który poprowadzi ich, wskaże rozwiązania, da poczucie bezpieczeństwa. Panie Wodniczki mogą spotkać na swojej drodze takiego partnera i powiem szczerze, że to dobra partia (tylko proszę wcześniej się upewnić, że pan jest wolny). Mężczyzna ów nie będzie skłonny do uzewnętrzniania swoich uczuć jednak one w nim będą. Dla panów Wodników karta Króla Monet sugeruje uzyskać niezachwianą wiarę w siebie i swoje możliwości, wiedzę, autorytet oraz siłę spokoju. To czas na dorośnięcie i nieunikanie odpowiedzialności.

W związkach już istniejących spokój, normalność, poczucie bezpieczeństwa i stałości. Mogą się czasami zdarzyć tarcia na tle upartości partnera i tarot radzi trochę odpuścić, bo upierać się dla upierania choć ktoś nie ma racji, to nie jest zdrowe dla związku.

Rok bez wstrząsów za to istnieje duże prawdopodobieństwo pogrubienia portfela.

Prognoza dla Wodnika na 2011.

niedziela, 19 grudnia 2010

Rok dla Wodników upłynie pod znakiem otworzenia się na własną podświadomość, rozwijanie intuicji oraz podprogowego dostrzegania drugiego dna wydarzeń. Karta Kapłanki dobrze wróży zwłaszcza kobietom, ponieważ będą miały okazję do zwolnienia w codziennym biegu spraw, zastanowienia się nad swoja rolą w związkach, w pracy. Być może będą czuły potrzebę dookreślenia siebie poprzez kontakty z innymi kobietami. Panie Wodniczki, które mają rodziny, mogą wpaść w kierat praca -dom oraz martwić się wszystkimi naokoło oprócz siebie. Singielki w tym czasie będą wolały zostać singiel kami mimo że w głębi zaczną odczuwać przeogromną potrzebę dawania miłości.

Dla mężczyzn wróży potężny wpływ kobiety w ich otoczeniu, która ich wspiera w każdym momencie; może to być partnerka, przyjaciółka, matka, szefowa. Możecie odkryć, ze kobietę u waszego boku lub w waszym otoczeniu będziecie określać niezwykłą i intrygującą chociaż ona nie obnosi się z tym i była do tej pory niewidoczna, jakby przezroczysta dla was.

Wodniki mogą mieć predyspozycje do poświęceń i pomocy słabszym (zwierzętom także)Kapłanka - Druid Craft. Mogą również odkryć zdolności, o jakie siebie nie podejrzewały i również zainteresować się słowem pisanym (więcej czytać; zgłębiać jakąś dziedzinę, która stanie się ich hobby), wiedzą „tajemną” (astrologia, runy, tarot itp.).

W sprawach zawodowych lepiej w roku 2011 się nie wychylać. Należy robić swoje, po cichu budować swoją pozycję, nadstawiać ucha na nieoficjalne informacje i przesiewać plotki od prawdy.

Karta Kapłanki pod kątem zdrowia mówi o tym, że panie jak i panowie powinni zadbać w 2011 roku o swój układ płciowo – moczowy (zwłaszcza panie), nie zaniedbywać niepokojących sygnałów i pilnować terminów wizyt u lekarza.

 

O autorze