Wpisy z tagiem: strzelec

piątek, 18 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Strzelec 2018

Strzelce mają szansę w tym roku poszerzyć swoje grono bliskich znajomych i tak jak Barany powinny utrzymywać i zacieśniać więzy międzyludzkie twarzą w twarz a nie na odległość. Możecie brać udział w wielkich wydarzeniach rodzinnych tj. ślubach, weselach, chrzcinach i jeśli kręcicie nosem na takie spędy, to szybko przestańcie, bo da to wam wiele radości i pozwoli odkryć na nowo pozytywne nici łączące was z krewnymi. Jednocześnie nie zapominajcie o sobie i swoich potrzebach a raczej przyjemnościach. Wskazany jest mocny kontakt z naturą (chodzenie boso po trawie, ziemi, plaży i również znalezienie skrawka ziemi pod uprawę roślinek), ponieważ moze brakować wam w tym roku uziemienia, poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa. Nie chodzi o sprawy finansowo-zawodowe, bo tutaj będzie wiodło wam się rewelacyjnie dzięki własnej inwencji, wcielaniu w życie pomysłów (wskazana praca na własny rachunek lub aktywne zabieganie o awans) i czynnej realizacji zamierzeń. Aby wcielać w czyn własne przedsięwzięcia nie bójcie się wyruszać na podbój świata blizszego i dalszego. Tarot sugeruje, że przeprowadzki (na stałe lub czasowe) wyjdą wam na dobre; tak samo podróże. Jednak mierzcie siły na zamiary, bo w przeciwnym razie możecie podsumować rok jako rok straconych inwestycji i stagnacji zawodowej. Przejściowy brak poczucia bezpieczeństwa może wiązać sie ze sferą duchowo-emocjonalną zwłaszcza w sytuacjach, gdy doskwierać będzie singlom samotność a osobom sparowanym odczucia, że nie tak wyobrażaliście sobie życie w związku (lub partnera). Zapytajcie sie wtedy siebie w imię czego zrezygnowaliście z rzeczy, które były dla was ważne. I nie oszukujcie się, odpowiedzcie uczciwie sobie na to pytanie a będziecie już wiedzieć co i jak zrobić / zmienić.

Jak wspomniałam, pojawi sie w waszym towarzystwie sporo osób, lecz na pierwszy plan będzie wysuwał się mężczyzna w średnim wieku; trochę tetryk, trochę smutas, ale na pewno realista do bólu. To może być wykładowca, szef, krewny, ojciec koleżanki, kandydat na partnera itp. Ten mężczyzna zmusi was do zmierzenia się z własnym poglądami, być może do ich rewizji, może przekona was do swoich, ale na pewno wywrze na was wielki wpływ. Nie omijajcie go, bo okaże się, że niedostępność to tylko pierwsze wrażenie a wraz z blizszym się poznawaniem wasz świat przekonań i wiedzy stanie się szerszy.

Sprawy domowe wymagać będą kreatywności przyrównywanej do jazdy figurowej na lodzie: pogodzenie terminów domowników, panowanie nad dorastającymi dziećmi (burze z piorunami gwarantowane), tłumy gości. To wszystko i jeszcze trochę wystawi waszą cierpliwość na próbę. Rada jest taka: bądź konsekwentny i planuj, bo nie zapanujesz nad chaosem.

Rok zaliczysz na duży plus jeśli pomyślisz dwa razy zanim coś zrobisz, prześpisz się z pomysłem i nabierzesz dystansu (patrz sprawy zawodowe) choć jeśli czegoś jesteś w 200% pewien, to rób to.

Strzelec 2017

środa, 07 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co wydarzy się u Strzelców?

- ogólnie - 4 mieczy

- praca - 2 kijów

- finanse - 4 pucharów

- ludzie wokół - Królowa Monet

- dom - Świat

- wyjazdy - 7 monet

- miłość - 7 pucharów

- co się uda - 5 kijów

- co się nie uda - 8 pucharów

- rada - 8 kijów

IMG_20160907_142319_600x800

Energia roku sprzyja wzięciu drugiego oddechu, zwolnienia biegu, zajęcia się zdrowiem i spojrzeniem z dystansu na wydarzenia w życiu. Nie przegapcie chwil refleksji zagłuszając je wymuszonymi zajęciami.

W pracy szykują się nowe przedsięwzięcia, nowe umowy, nowe obszary działalności. Nad wami "wisi" energia umów cywilno-prawnych bardziej niż o pracę jednak nie jest to takie złe, bo będziecie mieć więcej swobody oraz możecie narzucić parę punktów w umowie korzystnych dla was. Na rozmowach kwalifikacyjnych powstrzymajcie się od wygłaszania opinii na każdy temat tonem osoby wszystkowiedzącej, bo nie będzie to dobrze przyjmowane. Z propozycji finansowych powinniście być zadowoleni choć ciągle będzie wam mało. W ogóle do tematu pieniędzy będziecie podchodzić w tym roku zbyt emocjonalnie: obiektywnie jest świetnie a wam będzie się wydawać, że jest niewystarczająco, co napędzi was do szukania nowych mozliwosci zarabiania lub (tu gorzej) brania kredytów konsumpcyjnych.  Zapewne będziecie chcieli się pokazać na zewnątrz jako osoby zamożne, które na wszystko stać, bo chętnie przymowac będziecie gości u siebie jak i w gości chodzić; a więc: wymyślne potrawy i uginający się stół, nowa garderoba od stóp do głów itp. Nic dziwnego, ponieważ okaże się, ze znajdziecie nagle swoje miejsce na ziemi. Czy to będzie chatynka w Bieszczadach czy okazały loft - nieważne. Będziecie urządzać swoje cztery kąty, może się przeprowadzać (nawet zagranicę) i na to będą wam potrzebne pieniądze. Ogarniecie każde zamieszanie, wyprostujecie większość nieporozumień, lecz nie prowokujcie ich sami, bo tarot mówi, że będziecie wracac do starych przyzwyczajeń z przeszłości, co odbije wam się czkawką.

Wasi dotychczasowi znajomi będą lekko zdystansowani lub zajęci mocno swoim życiem. Nowe twarze mogą się pojawiać, ale nie bezpośrednio a raczej na odległość czyli głownie znajomości internetowe i na "dzień dobry".

Co w miłości? Zauroczenia i zakochania, ale prawdziwej miłości nie ma. Zajęte Strzelce mogą ponownie zakochać się w swoim partnerze, a wolne biegać za uczuciem motyli w brzuchu. Na pewno będzie się działo dużo, spędzicie miłe chwile w pięknych okolicznościach przyrody z przystojnymi panami i pięknymi kobietami.

Jaka rada? Jeśli już musisz to wzbijaj kurz zamieszania, ale skup się na konkretnych celach, bo niepotrzebnie rozproszysz swoją uwagę.

wtorek, 17 grudnia 2013

Miłość - 4 mieczy

Podobnie jak u Byka:

W stałych związkach Strzelców bez wstrząsów i niespodzianek. Strzelce będą chciały zachować status quo i raczej nie będą skore do kłótni, zmian i skoków w bok. Poczują w pewnym momencie, że potrzebują więcej przestrzeni dla siebie, zechcą spędzać czas same ze sobą niż chodzić wspólnie z partnerem na przyjęcia, imprezy i odwiedziny.

Single w 2014 roku niby będą szukać partnera(ki), ale bez większego entuzjazmu i efektów. Będzie im dobrze tak, jak jest bez chęci na gwałtowne zmiany trybu życia.

Uwaga: możliwe separacje!

Finanse - 10 kijów

Budżet Strzelców będzie bardzo napięty i przeciążony. Mścić się będą w roku 2014 nie do końca trafne decyzje finansowe z poprzednich lat (kredyty!), co objawić się może typowym życiem od pierwszego do pierwszego. Nie bierzcie na siebie kolejnych zobowiązań ratalnych ani nie pożyczajcie nikomu pieniędzy, bo kołdra okaże się za krótka dla was samych. Strzelce po rozwodach mające zasądzone alimenty ostrzegam przed zastojem w przelewach lub wręcz wykręcaniu się ekspartnerów od płatności.

Praca - 6 kijów

Zawodowo fantastycznie! Macie szansę na awanse! Jeśli wasze firmy będą zwalniać, to was na pewno ominą redukcje. Szukający pracy dostaną to, co chcą i wynegocjują jeszcze niezłą pensję z dodatkami.

 piątek, 23 grudnia 2011

Dla Strzelca wylosowałam kartę Moc.

Rok należy do Strzelców! Przeszkody? Sprawy nieosiągalne? Miłość? Seks? Nie ma rzeczy niemożliwych! Strzelce będą żyły pełną piersią, wydarzenia i ludzie będą chodzili jak w zegarku pod ich okiem i dzięki ich sile perswazji. Karta sprzyja kobietom-Strzelcom zwłaszcza Mocw odrzuceniu uprzedzeń seksualnych, a dzięki chęci eksperymentowania poczują się atrakcyjne i odkryją swoje Ameryki. Panie mogą ubierać się bardziej kolorowo i seksownie (byle nie tandetnie!) i wreszcie zaakceptują siebie (swoje ciało). Mężczyźni-Strzelce nie pozostaną obojętni na wdzięki pań również.

Karta Moc sprzyja w uwierzeniu we własne siły, własną moc sprawczą, własne umiejętności poprowadzenia grupy/rodziny. Jest to karta lidera z tym, że takiego, który naturalnie nim zostaje, a nie walczy o palmę pierwszeństwa. Ta siła lidera płynie z wnętrza, aż bije od człowieka pewność siebie. I to będą zauważać inni.

Wszystkie Strzelce zapragną nagle zadbać o swoje ciało; może to być regularnie uprawiany sport albo zabiegi pielęgnacyjne. I będą wytrwałe w dążeniu do ideału.

W związkach rozkwit uczuć i namiętności. Single będą zwracać uwagę otoczenia zwłąszcza swoim atrakcyjnym wyglądem. Przygód nie zabraknie.

W pracy również sukcesy: Strzelce poczują grunt pod nogami, uwierzą w siebie, nabiorą niezachwianej pewności siebie. Uda się wszystko (lub większość). Szukający pracy znajdą ją.

Mam wrażenie, ze Strzelce będą mieć żelazne zdrowie w 2012 roku. Układ odpornościowy będzie pracował pełną parą - nie ma możliwości na przeziębienia i choroby.

Rok bardzo udany, a myśl przewodnia to: WIEM ŻE JESTEM NAJLEPSZY.

Prognoza na 2011.

wtorek, 28 grudnia 2010

As mieczy - Druid CraftW roku 2011 Strzelce oprą się na własnym umyśle: mogą zaangażować się w nowe idee i je wymyślać, ich pomysły będą przemyślane, logicznie skonstruowane, jasno, rzeczowo i prosto wyłożone. Bardzo dobry okres na pracę twórczą, analityczną, polityczną, naukową (badawczą). Strzelce mogą stać się mózgiem wielu nowych projektów w każdej sferze (a zwłaszcza zawodowej). Osoby szukające pracy mają szansę ją zdobyć dzięki kreatywności i nieszablonowemu podejściu np. do osoby decyzyjnej, stworzenia zupełnie nowego, lepszego CV i LM, przedstawieniu na rozmowie swojej koncepcji itp.

W związkach czas na wypracowywanie kompromisów, rozmowy i dyskusje na wysokim poziomie intelektualnym, porozumienie na płaszczyźnie intelektualnej właśnie, co rokuje na wejście w wyższy stopień „wtajemniczenia” w relacji.

Single również będą poszukiwać osoby, która dorównuje im poziomem wykształcenia i podobnym myśleniem.

Pod względem finansowym dobry czas pod warunkiem rozważnego inwestowania, wydawania i gromadzenia. Wysokość wpływów będzie zależała od kreatywności Strzelców, a nowe źródła dochodu trysną jeśli zdobędą się na trud wymyślenia i znalezienia niszy na rynku (pomysł na biznes, dorobienie do stalej pensji).

O autorze