Wpisy z tagiem: byk

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

BYK 2019

Ogólna energia dla Byka na rok numerologiczny 2018/2019 przyniesie zmęczenie, zniechęcenie, przeoczanie szans i znaków od Wszechświata. Mam wrażenie, że bardziej chodzi o zmęczenie, ponieważ szykuje się intensywny zawodowy czas. Sprawy pracy i zarabiania uzyskają u was najwyższy priorytet i z tym się wiąże brak czasu i właśnie przemęczenie. Osoby zatrudnione na różne formy umów zakotwiczą na dłużej w jednym przedsiębiorstwie a osoby z elastycznymi umowami dostrzegą możliwość stałego zatrudnienia. Osoby szukające pracy powinny celować w firmy z tradycjami, korporacje, miejsca, gdzie istnieje zhierarchizowany system wewnętrzny, ponieważ tam znajdzie się etat lub jego część. Finanse ruszą do przodu dzięki własnej zapobiegliwości tzn te osoby, które były do tej pory rozrzutne, poczują wewnętrzny przymus (lub chęć) oszczędzania; te osoby, które wcześniej były zapobiegliwe, będą mogły teraz wykorzystać swoje zasoby na cel, który sobie założyły. Mogą szykować się remonty nieruchomości lub od nowa jej urządzanie i dlatego gotówka wam się przyda. Generalnie w sprawy rodzinno – domowe będziecie mocno zaangażowani, staniecie się osobami decyzyjnymi, inspirującymi zmiany i organizującymi coś na nowo wg waszych koncepcji. Będziecie robić to z chęcią i pasją bez uczucia przymusu z zewnątrz i bez postrzegania tego jako przykrego obowiązku.

Nowe znajomości w waszym życiu będziecie zawierać na podłożu zawodowym: nowi koledzy w pracy, nowo poznane osoby w ramach szukania pracy, nowe kontakty biznesowe itp. Macie szansę stworzyć prywatną bazę kontaktów, która przyda się na przyszłość. Możecie poznawać również ludzi, którzy zachwycą was swoją pasją rzemieślniczą. Może zainspirują do nowego hobby?

Miłość i emocje będą na drugim planie. Owszem, może pojawić się miłość od pierwszego wejrzenia jednak mam wrażenie, że raczej chodzi o to, że jej obietnica będzie wokół was krążyć niż się zrealizować. Możecie wyczuwać tą energię, możecie czuć ją blisko jakby wisiała wam nad głową, ale sprawy przyziemne tak was pochłoną, że jedynie pozostanie wam jej niejasne przeczucie istnienia. Osoby, które nie poradziły sobie z przeszłością tzn zostawiła ona w nich ślad w postaci zbytniej ostrożności i braku zaufania, mają szansę w tym roku ostatecznie poradzić sobie z tymi emocjami i otworzyć na miłość. Tym bardziej, że obietnica uczucia jest jak najbardziej realna pod warunkiem zauważenia jej (pisałam na początku o przeoczonych znakach od Wszechświata).

 Osoby, na które ogromny wpływ mają fazy Księżyca, będą odczuwały jego działanie. Księżyc jest archetypem kobiecości, opiekunki i matki. Niektórzy z was dlatego mogą mierzyć się z relacjami matka – córka (wy w roli matki i także wy w roli córki) a sam Księżyc np. w pełni lub nowiu może chcieć wam przekazywać istotne informacje w snach. Ogólnie wskazane jest słuchać podszeptów pozaracjonalnych.

 Rok 2018/2019 jest spokojniejszy niż poprzedni. Uran nadal będzie przebywać w Byku choć największe rewolucje już zdążył poczynić, a teraz jakby przystopował lub wy zrozumieliście jego reguły gry i dlatego jest wam łatwiej.

 Podsumowując: rok pod znakiem pracy, przełamywania i przerabiania swojej przeszłości, wiary w istnienie miłości a nawet jej dotknięcie.

BYK 2018

piątek, 18 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Byk 2018

U Byków w nowym roku numerologicznym na pierwszy plan wysuwają się uczucia i emocje. Już nie będzie wam chodzić o materię, bo jej macie dosyć lub znuży was bieg za nią. Będzie chodzić o emocjonalność, o jej rozwój, o dojście jej do głosu. Nie zdziwcie się jeśli zauważycie, że częściej będziecie płakać i sie wzruszać (panie; choc warto też zrobić badania hormonalne) lub tylko wzruszać (panowie). Ogólnie rok powinien przynieść wam możliwości rozwoju w każdej dziedzinie jednak w duchowo- emocjonalnej najbardziej. Będziecie przyciągać do siebie serdeczne, szczere, ciepłe i miłe osoby. W rodzinie również będzie spokojnie; poczujecie ze jesteście kochani i bardzo kochacie swoich krewnych, z których wywodzi się wasza krew. Bo w miłości już tak sielankowo może nie być. U wszystkich (singli i sparowanych) nastąpią rozstania i powroty, żale, czasem ostateczne rozstania, częściej chęć wyrwania się z utartych schematów i zmian zasad funkcjonowania związków. To wszystko będzie podyktowane waszymi większymi niż do tej pory potrzebami emocjonalnymi.

W pracy przeżywać będziecie permanentny kryzys. Ale nie taki, który jest związany z finansami a z poczuciem beznadziei obowiązków, beznadziei relacji zawodowych, beznadziei drogi, którą kroczycie. Jeśli będzie możliwość, to zmieńcie pracę (po uprzednim zastanowieniu się czy to nie jest tylko wasze przewrażliwienie), a jeśli nie, to dbajcie o skuteczne odseparowanie się od pracy w dniach wolnych czyli "nie myślę, nie ma mnie dla nikogo". Tarot sugeruje już drugi raz wykonanie gruntownych badań lekarskich lub zajęciem się waszymi schorzeniami (także ukrytymi), bo również stąd moze wynikać wasze poczucie sytuacji kryzysowej i pikowanie w dół samopoczucia.

Co jest najlepsze, to możecie liczyć na przychylność Losu, na znajdowanie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, na ostateczne zamknięcie trudnych i ciągnących się tematów, na szczęśliwe zbiegi okoliczności, na zaufanie życiu i naturalne dostosowanie do jego biegu. Czas i świat będą waszymi przyjaciółmi i dziękujcie Wszechświatowi za małe i duże szczęścia. Bo kto wie? Może ktoś z was rozbije bank w totka?

Radą na nadchodzący rok niech będzie dla pań Byków zaufanie swojemu sercu i okazywanie go ludziom bez wstydu, a dla panów Byków docenienie i zauważenie innej sfery zycia niż tylko materia.

Byk 2017

poniedziałek, 05 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Prognoza:

- ogólnie - Mag

- praca - 7 pucharów

- finanse - 5 pucharów

- ludzie wokół - Królowa Pucharów

- dom - Król Mieczy

- wyjazdy - 5 mieczy

- miłość - 9 kijów

- co się uda - 4 mieczy

- co się nie uda - 10 monet

- rada - 2 kijów

IMG_20160904_215229_600x800

Co będzie się działo u osób spod znaku Byka? Energia na nowy rok jest dla nich fantastyczna: nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko w ich rękach, dusze towarzystwa i kreowanie własnej rzeczywistości. Jadnak żeby nie było tak cudownie, to tarot ma do powiedzenia coś więcej i ostrzeżenia przed posunięciami, które niekoniecznie przyniosą super efekty.

Jeżeli już Byki wejdą w rozsadzającą ich od srodka energię pt "mogę wszystko", to w sprawach zawodowych i finansach mogą się lekko naciąć gdy nie wykonają wcześniej rozeznania rynku, sytuacji, konkurencji. Dla pracujących na własny rachunek to jest czas na spełnianie marzeń i dalekosiężnych planów. Finansowo może być w dołku lub co przychodzi, to odejdzie. Dla zatrudnionych u kogoś na etatach lub umowach cywilno-prawnych to czas, gdy świat wokół zacznie być dla was za ciasny i zechcecie na łeb na szyję coś zmienić. Finansowo nie wyjdzie korzystnie. Owszem, warto podążać do celu, ale nie za ułudami. Najpierw research a potem działanie. Wyjazdy raczej służbowe niż rekreacyjne; a jeśli rekreacyjno-wypoczynkowe to z przeszkodami (a to koło od auta, a to zła rezerwacja, a to opóźnienie samolotu/pociągu, a to zatrzaśnięcie się w toalecie itp). Ludzie wokół mogą wydać wam się dziwni, nagle przestają was rozumieć, reagują zbyt nerwowo lub wy reagujecie zbyt nerwowo, za emocjonalnie. Warto znaleźć sobie jedną jedyną przyjaciółkę (mężczyźni też), której można się zwierzyć, ponarzekać i dać ujście emocjom. Sprawy domowe zszarpią wam nerwy, bo szykują się przepychanki dotyczące remontów, sprzedaży nieruchomości, kupna nieruchomości, zamiany nieruchomości. Przepychanki nie dlatego, że nie będzie możliwości, nabywców lub kupców, a dlatego, ze mężczyzna z rodziny stanie okoniem. Nie i już. Niech Byki przemyślą czy nie lepiej odpuścić na razie te tematy i powrócić do nich od października 2017.

W miłości zwiazki będą wisiały na włosku choć są do uratowania dzięki wyciągnięciu wniosków z przeszłości i przede wszystkim na otworzeniu się pełnym na partnera; nie należy bać się i srożyć oraz zakładać, że partner ma na celu zdeptanie. Wolne Byki nie przerobiły jeszcze do końca poprzednich związków / relacji i są na razie zacięte w sobie. W takiej sytuacji nie są w stanie wejść z radością i czystym kontem w nowe. Nie oznacza to, ze będzie wokół was pustka; flirty i romanse owszem ale nic co jest rozwojowe i dobrze rokuje (znowu: należy przerobić sercem i umysłem przeszłość żeby przestać się wreszcie bać, ze historia się powtórzy).

Uda się Bykom wszystko to, co dokładnie w punktach zostanie wcześniej zaplanowane, przemyślane.; wszystko to negatywne, co zostanie odcięte z przeszłości; wszelkie odpoczynki w SPA, sanatoriach; sesje psychologiczne, operacje i rekonwalescencja.

Jaka rada? Nie myśl, ze jesteś nieomylny, poszukaj dla równowagi kogoś, kto podziela twój sposób widzenia, ale pokaże ci inną perspektywę.

00:07, krolowa.mieczy
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 09 grudnia 2013

Miłość - 4 mieczy

W stałych związkach Byków bez wstrząsów i niespodzianek. Byki będą chciały zachować status quo i raczej nie będą skore do kłótni, zmian i skoków w bok. Poczują w pewnym momencie, że potrzebują więcej przestrzeni dla siebie, zechcą spędzać czas same ze sobą niż chodzić wspólnie z partnerem na przyjęcia, imprezy i odwiedziny.

Single w 2014 roku niby będą szukać partnera(ki), ale bez większego entuzjazmu i efektów. Będzie im dobrze tak, jak jest bez chęci na gwałtowne zmiany trybu życia.

Finanse - Rycerz Pucharów

Wszystkie Byki będą miały ochotę na spełnianie swoich zachcianek zakupowych, aby elegancko i efektownie wyglądać. Finanse pozwolą im na umiarkowane szaleństwa w tym temacie. Źródło pieniędzy będzie stałe, lecz nie tak obfite jak w ubiegłym roku.

Praca - Koło

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Awanse lub spadki z wysokiego konia, zmiany w ramach tej samej firmy lub zmiany firm (co bardziej prawdopodobne). Nie wszystkie owe zmiany będą konsekwencją przemyślanych decyzji Byków, najczęściej chwytaniem dobrych okazji, znalezienia się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i spotykaniu ludzi, którzy zmobilizują do działania. W 2014 roku Byki powinny próbować szczęścia w grach losowych i zakładach sportowych.

poniedziałek, 05 grudnia 2011

Dla Byka na 2012 rok wylosowałam kartę Księżyc.Księżyc

Rok tajemnic. Brzmi lakonicznie, lecz faktem jest, że karta Księżyc i takie ma przesłanie. Byki będą ukrywać przed światem to, co robią, co myślą, co planują. Nie będą chciały, aby ktokolwiek dowiedział się o niczym co zamierzają i jak działają. Przyczyny tych pragnień tajemnic mogą być różnorakie w zależności o osobowości i charakteru Byków. Mogą wpaść na pomysł ukrywania się pod pseudonimami, innymi nickami; tworzyć od początku legendę własnego życia, każdemu ze znajomych opowiadać co innego itp.

Karta Księżyc spowoduje na pewno rozluźnienie gorsetu/krawata Byków. Osoby twardo stąpające po ziemi poczują potrzebę tworzenia. Teraz mówi się: brania udziału w projektach ;) Tzn. że Byki odkryją w sobie tęsknotę czy pragnienie zajęcia się lżejszą stroną życia, tą twórczą np. jeśli ktoś zechce nauczyć się malować, tańczyć, śpiewać itd., to zapisze się na kurs lub sam będzie rozwijał swoje pasje. I nikomu z otoczenia o tym nie powie lub powie, ale w zawoalowany sposób, bardzo oględnie.

Gdy wylosowałam tą kartę, to od razu miałam w głowie obraz człowieka blokującego w swoim telefonie numery osób, z którymi nie chciał wcześniej mieć do czynienia, ale nie wypadało tego zrobić. Teraz, w 2012 roku, może sobie na to pozwolić - „ukrywanie się” przed natrętami, niewygodnymi znajomymi lub eksami.

Ostrzeżenie dla Byków: nie należy popadać ze skrajności w skrajność; wyobraźnia i różowe okulary- ok, ale nie zapominać o prozie życia.

Osoby, na których działa pełnia Księżyca (są pobudzone w tym czasie, zestresowane, dopadają je lęki bez powodu itp.) mogą się spodziewać, że w 2012 r. będą bardziej odczuwały ją na własnej skórze/własnym umyśle.

W sprawach jak najbardziej przyziemnych tzn praca czy finanse Byki powinny podejmować decyzje ostrożnie. Księżyc mówi o życiu w iluzji i nieposiadaniu pełnych informacji, a więc należy przemyśleć sprawy pięć razy zanim coś się postanowi.

I intuicja. Byki niech jej słuchają, to dobrze na tym wyjdą.

Prognoza dla Byków na 2011 rok.

wtorek, 21 grudnia 2010

Rok 2011 będzie wystawiał Byki na próby hartu ducha. Może się okazać, że same siebie wpędzać będą w pewnego rodzaju alienację. Powodem będą w ich własnej ocenie kompleksy lub zawstydzenie towarzystwem/współpracownikami. Byki muszą pamiętać, że to one same siebie tak postrzegają, a niekoniecznie inni i powinny zmierzyć się ze swoimi strachami.

8 mieczy - Driud CraftMogą być także bombardowane informacjami i bodźcami zewnętrznymi, przed którymi będą wolały schować się w swojej skorupce. Wszystkie rzeczy, negatywne i pozytywne, będą w nieskończoność odtwarzać w głowie.

Karta dobrze wróży osobom, które podejmą decyzje o rozszerzaniu i zagłębianiu wiedzy, studentom, uczniom.

Na polu uczuciowym Byki będą miały kłopoty z porozumiewaniem się z partnerem z powodu lęków o związek (np. wolą milczeć niż powiedzieć co je uwiera), a te stanu wolnego mogą przez pewien czas nadal pozostać samotne.

Kartę 8 mieczy po prostu trzeba będzie przejść w roku 2011, a że takie nieprzyjemne stany zdarzają się każdemu, to warto sobie uświadomić, ze siła Byków będzie tkwiła w psychice. Po prostu będą musiały zrozumieć, że lęk przed zmianą powoduje zastój, a negatywne myślenie je ogranicza. I to będzie dla nich największe wyzwanie: odrzucić uprzedzenia, brak zaufania do świata zewnętrznego i wyjść z więzienia, które się sobie samemu stworzyło.

O autorze