Wpisy z tagiem: Bliźnięta

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2018 przypada na 9go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2019. Prognoza dotyczy tego okresu czasu. Prognoza jest tendencją lub potencjałem, który możecie wykorzystać, odrzucić lub poddać się im. Wszystko zależy od was samych.

BLIŹNIĘTA 2019

Nowy rok numerologiczny 2018/2019 przyniesie wam przede wszystkim zrozumienie. Zrozumienie rzeczy lub spraw, które dotąd postrzegaliście w odmiennym świetle i które to postrzeganie nie było, łagodnie mówiąc, właściwe. Teraz przyjdzie niezmącona niczym jasność myśli, obiektywizm i najważniejsze: samoświadomość. Drugą kwestią może być wewnętrzna potrzeba posprzątania we własnym życiu: odrzucenia tego, co nie służy lub co się ciągnie z przeszłości. Jakkolwiek zechcecie pracować z tą energią, to powinna wyjść wam na dobre zwłaszcza, że w dziedzinie miłości zechcecie totalnej reorganizacji życia. Może to oznaczać rozpad związków, ale również dobicie, zaczepianie i podgryzanie przeciwnika (jeśli jesteście po rozwodzie lub rozstaniu). W ostatnim wypadku nie wyjdzie wam to na dobre, ponieważ możecie dostać rykoszetem od samego siebie. Tym bardziej, że nie wszystkie sprawy związkowe uda wam się pozamykać na amen tzn. jakaś ich nieposprzątana część przejdzie z wami do kolejnego roku numerologicznego. Najważniejsze jest najpierw uświadomienie sobie problemu, ułożenie sposobu postępowania a dopiero na końcu działanie. Działanie bez szkody dla nikogo!

Sprawy domowo – rodzinne wymagać będą od was ciągłego zaangażowania z tym, że sami nie będziecie inicjatorami niczego a raczej odbiorcami inicjatyw czyli bardziej będziecie reagować na członków rodziny niż ich aktywować. Będzie w was jakieś psychiczne zmęczenie, może niechęć, może przymus stania na baczność, aby jednak podołać wszystkiemu. Tym bardziej, że wasze dziecko lub wnuk będzie wymagać ciągłej uwagi, ciągłego nadzoru lub trzeba będzie gasić pożary nastolatków. Niektóre Bliźnięta będą zmęczone ciągłymi gośćmi w domu, bo np. ich partner jest zbyt towarzyski. Takie nieprzerwane utrzymywanie uwagi i uważności będzie z was wypompowywało energię.

W sprawach zawodowych wreszcie się coś ruszy lub zmieni na dobre. Możecie otrzymać awans, zostać docenieni, dostać grupę ludzi do kierowania lub samodzielne stanowisko. Zostaniecie zauważeni jako wartościowy pracownik z ogromnym doświadczeniem, za które należy sowicie zapłacić. Korzystajcie z takich szans, bo poczujecie się wreszcie na właściwym miejscu. Finanse skoczą w górę, wystarczy wam na wszystko łącznie z podróżami i odłożeniem na czarną godzinę. Osoby bezrobotne powinny schować dumę i wymądrzanie się do kieszeni, uznać reguły działające rynkiem pracy i podporządkować się a wtedy możliwości zatrudnienia się otworzą.

Podsumowując: rok zaliczycie do bardzo udanych, poczujecie, że wreszcie panujecie nad własnym życiem a nie ono nad wami, że zmierzacie we właściwym kierunku i znajdujecie się we właściwym miejscu. Korzystajcie z okazji, które zsyła Los, ale nie bądźcie mściwi, podejrzliwi i złośliwi, bo wróci do was wszystko prędzej czy później.

BLIŹNIĘTA 2018

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Bliźnięta 2018

Przed Bliźniętami rok numerologiczny 2017/2018 postawi bardzo trudne zadania w sferze mentalno-psychiczno-emocjonalnej. Cały czas będziecie "siedzieć i myśleć" - oczywiście w przenośni. Wasze spojrzenie na sprawy dnia codziennego, na sprawy duchowe, na własne podejście do życia może się całkowicie zmienić. Niektóre wnioski, do jakich dojdziecie mogą być szokujące również dla was samych. Niektóre z was będą potrzebować odpowiedzi na pytania egzystencjalne, niektóre zechcą silniejszej wiezi z jakąś wybraną religią, niektórzy spróbują diet lub wegetarianizmu a jeszcze inni wpadną w dołek psychiczny. Jedynym ostrzeżeniem nie dać się omotać jakimkolwiek ideom ani fałszywym guru oraz wraz z pierwszymi objawami np depresji zgłaszać się do specjalistów. Nie ukrywajcie niczego przed bliskimi, ponieważ murem będzie za wami stała kobieta (matka, żona, babcia, ciotka, siostra itp), której rzeczowość, motywacja i działanie uchronić was może przed totalnym zapadnięciem się w sobie i alternatywnej rzeczywistości.

Zawodowo będzie wiodło się świetnie - awanse lub rozszerzanie działalności są w zasięgu ręki, także szczęśliwe wylądowanie na zasłużonej emeryturze. Jeżeli wasz stan zdrowia będzie wymagać przedłuzającego sie L4, to po powrocie do pracy nie widać zwolnienia. Finansowo natomiast dobrze byłoby oddać pole do popisu innemu ministrowi finansów, gdyż będziecie mieć lekką rękę do pieniędzy i ta niefrasobliwość sprowadzi na manowce budżet domowy.

Sprawy domowo-rodzinne fantastyczne a zwłaszcza wspólne wyjazdy i podróże. Zacieśnicie w ten sposób więzi z rodziną gdy zaczniecie wspólnie coś robić. Dobry humor, poczucie szczęścia, harmonia pomogą wam znaleźć punkt odniesienia w psychicznych spadkach formy. Single chętniej będą wchodziły w niezobowiązujące relacje lub dążyły do luźnego związku na dwa domy. Nie będziecie jeszcze gotowi na życie pod jednych dachem, obowiązki i odpowiedzialność.

Jaka jest rada? Sen to twój sprzymierzeniec. Staraj się wysypiać, stwórz swoją oazę w sypialni. Jeśli trzeba, to zmień materac i poduszkę na lepsze dostosowane do twoich potrzeb, kup szersze łóżko aby mieć więcej miejsca. Momedytuj przed snem, zeby się wyciszyć ale nie idź w stronę tabletek nasennych! Każdy przedłużający się spadek formy psychicznej traktuj jak dzwonek alarmowy i wybierz sie na konsultacje do specjalistów. Z tym nie ma żartów.

Bliźnięta 2017

poniedziałek, 05 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Bliźnięta?

- ogólnie - Król Monet

- praca - 3 monet

- finanse - Sprawiedliwość

- ludzie wokół - 4 monet

- dom - Paź Mieczy

- wyjazdy - Sąd

- miłość - 4 pucharów

- co się uda - 3 mieczy

- co się nie uda - 9 kijów

- rada - 9 monet

IMG_20160905_105623_600x800

Bliźnięta będą skupione na stronie zawodowo - finansowej w tym roku. W pracy zwyżki, awanse, możliwość pokazania się z jak najlepszej strony, wzięcie udziału w tworzeniu nowych przedsięwzięć i/lub kontynuacja starych. Właściciele firm odetchną, bo wreszcie zacznie się kręcić i zmierzać we właściwym kierunku. Szukający pracy pełną parą ruszą na rozmowy kwalifikacyjne i pracę dostaną. Osoby chcące zmienić cos w swojej karierze również - nie bać się ryzyka, bo miękko wylądujecie. Finanse pod znakiem urzędowym. Czytajcie dokładnie każdy dokument, konsultujcie się z mądrzejszymi od siebie fachowcami, nie podpisujcie na chybcika i na kolanie. Sprawy sądowe znajdą swoje rozwiązanie ostateczne. Inwestycje dadzą tylko taki zysk, jaki był zawarty w umowach i nic ponadto. Zadłużeni mogą się spodziewać postępowań sądowych i nie będzie to zabawa, bo należy podejść do sprawy poważnie a najlepiej dogadać się zanim będzie za późno. Wielkich strat nie ma, zysków również; tak po równo dla każdego wg zasług. Krąg znajomych i przyjaciół lub współpracowników nie zmieni się. Nowych osób nie będziecie chcieli dopuszczać bliżej do siebie, bo ze starymi dogadujecie się rewelacyjnie i wam wystarczą. Świeżaki w pracy mogą mieć trudności z zawiązywaniem kontaktów międzyludzkich (co jest niebywałe dla Bliźniąt); dajcie sobie czas, nic na hurrra, powolutku będzie się zmieniać. Jednocześnie nie ignorujcie dodatkowych zajęć szkolnych lub pracy po godzinach, bo opłaci się to wam finansowo. W domu/ rodzinie nieporozumienia, potyczki, przepychanki, być może ciągłe przeziębienia, spadek formy. Tarot radzi wtedy zapakować wszystkich do auta i wyjechać choćby na jeden lub dwa dni. Odetchniecie, wrócicie do równowagi. Podróże urlopowe jak najbardziej tak i naładujecie baterie pod warunkiem, że wyłączycie wszystkie smycze, które łączą was ze światem czyli: laptopy, komórki, tablety.

W miłosci spokój i rutyna. Bliźnięta w związkach poczują, że są gdzie powinny być. Czasem dopadną was myśli, ze to wszystko takie przewidywalne i nudne i jak tu dalej żyć? Wtedy zamiast stawiać wszystko do góry nogami i się rozwodzić, pakujcie auto, kupcie bilet na pociąg dokadkolwiek i przełamcie rutynę. Bliźnięta to potrafią! Samotne Bliźnięta jakoś będą kręcić nosem na kandydatów i kandydatki: a to krzywe nogi ma, a to nie zna się na literaturze angielskiej, a to strzelę focha i zobaczę co zrobi... Same sobie będziecie utrudniać poczucie szczęścia. Upuście pary a pójdzie gładko.

W tym roku uda się wam przełamać stare schematy myślowe, które straciły już na aktualności. Może być wam trochę dziwnie i rozczarowująco z tego powodu, lecz zmiana podejścia to progres. Jednocześnie spróbujcie przeanalizować swoje zachowanie i sposób działania w przeszłości, bo wyciągnięcie wniosków pomoże wam nie popełnić drugi raz błędów.

Jaka rada? Ruszaj na zakupy, wyprzedaże, upiększaj otoczenie, zajmij się pracą lub bliskim kontaktem z naturą, ziemią. Obserwacja rozkwitających kwiatów w ogrodzie doda wam skrzydeł, radości i spokoju. No i zajmij się stuningowaniem ciała u kosmetyczki, bo kasy ci nie zabraknie.

 

wtorek, 10 grudnia 2013

Miłość - Głupiec

Osoby bez pary będą szukać nie szukając tzn. szczęśliwym trafem spotykać będą na swojej drodze interesujących ludzi, wśród których mogą poznać kogoś dla siebie. Niektóre Bliźnięta mogą nie chcieć wiązać się mimo wszystko i pozostać niesparowane, bo bardziej odpowiadać im będzie życie w pojedynkę pełne rozrywek.

Bliźnięta sparowane nie będą poświęcać całej swojej uwagi partnerowi i rodzinie, będą dążyły do spędzania czasu w każdym towarzystwie byle z dala od domu (fizycznie i emocjonalnie). Mężczyźni nie będą angażować się w wychowanie dzieci a kobiety zechcą rozluźnić kontakty z nielubianymi członkami dalszej rodziny. Rok 2014 dla singli jak i sparowanych przynieść może niespodziankę w formie niezaplanowanej ciąży.

Finanse - 6 kijów

Dobra passa finansowa dla Bliźniąt w 2014 roku! Sprawy sądowe - wygrane, podwyżki - przyznane. Osoby bez środków do życia na pewno znajdą sposoby na zapełnienie kieszeni.

Praca - Sąd Ostateczny

W dziedzinie zawodowej tak samo dobry rok jak w finansach: awanse oraz nowe stanowiska dla szukających pracy, dla emerytów i rencistów - przyznanie świadczeń. Bliźnięta, które nie pracują i nie zamierzają szukać pracy (lub pozorują szukanie), pozostaną na utrzymaniu rodziny i starszych członków rodziny bez dyskusji i bez kłótni.

środa, 07 grudnia 2011

Dla Bliźniąt na 2012 rok wylosowałam 3 pucharów.

W roku 2012 Bliźnięta będą postępowały podobnie jak w roku 2011. W mijającym roku wiele się działo w ich życiu, być może kilkakrotnie zmieniały pracę (np. rzucały ją z dnia na dzień), poznawały nowych ludzi, nowe środowiska, wszędzie ich było pełno. W roku 2012 dołączą na stałe do wybranej przez siebie grupy towarzyskiej, będą podchodziły do życia i świata jak to zabawy (na zasadzie, że życie jest zbyt krótkie, aby się zamartwiać). Mogą p3 pucharówojawić się romanse, kochankowie i kochanki, przyjaciele, przyjaciółki.

W stałych związkach rozkwit uczuć, więcej luzu, mniej kłótni. W pracy lepiej teraz nieformalnie załatwiać swoje sprawy tzn. poprzez układy towarzyskie, przy drinku, firmowych obiadach/kolacjach, spotkaniach integracyjnych. Siłą Bliźniąt będzie umiejętność rozładowywania napiętych sytuacji humorem oraz wola kompromisów, a także rozległe kontakty, dzięki którym wszystko pójdzie jak po maśle.

Jeśli Bliźnięta planują założenie własnej firmy lub myślą o powiększeniu stanu swoich finansów, ewentualnie o wzięciu kredytu, kupnie nieruchomości itp. to karta 3 pucharów jest ostrzeżeniem, aby emocje i radość nie przysłoniły im twardych faktów. Beztroski optymizm i finanse zazwyczaj nie idą w parze.

Samotne Bliźnięta w roku 2012 jeszcze nie zawiną do portu – będzie to czas randek, spotkań towarzyskich, bez przywiązywania się to konkretnej osoby.

Podsumowując: rok luzu. Dosłownie. Głowa wolna od trosk.

Prognoza na 2011 rok.

wtorek, 21 grudnia 2010

Dla Bliźniąt rok 2011 będzie bardzo intensywny, wpadną w wir wydarzeń, w nowe kontakty towarzyskie lub zawodowe oraz poczują moc do pokonywania trudności. Pojawią się nowe znajomości, ludzie do ich życia będą wnosili spory ruch, nowe wyzwania, nowe bodźce (np. imprezy, wyjazdy ze znajomymi). Bliźnięta mogą odczuwać chęć do większego wysiłku fizycznego, może zaczną regularnie uprawiać sport, będą chciały się ścigać i wygrywać. Te osoby, które marzyły o zrzuceniu zbędnych kilogramów, mogą być przekonane, ze uda się to w 2011 roku. Krew w ich żyłach będzie płynęła szybciej, będą buzowały emocje i zwyczajnie będzie je „nosić”. Będą mieć mnóstwo pomysłów, wszystkie fantastyczne, będą od razu chciały przystępować do ich realizacji.

5 kijów - Druid CraftW życiu zawodowym nastąpi koniec spokoju i marazmu: mogą pojawiać się ciągle nowe oferty pracy, nowe zlecenia i rywalizacja ze współpracownikami (ale nie mordercza raczej zdrowa, inspirująca, konstruktywna). Dla osób z wlasnym biznesem dobry czas, a nawet bardzo dobry: szanse na rozszerzenie wpływów, zdobywanie klientów, nowe idee, które pozwolą na zwiększenie dochodów itp. W finansach przypływy i odpływy: wszelkie nadwyżki finansowe na bieżąco będą wydawane na przyjemności.

Panie jaki i panowie single nie będą narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn i kobiet – mogą przeżyć kilka „wybuchowych” romansów. W stałych związkach mogą nastąpić kłótnie, dąsy, lecz nie będzie to na tyle poważne, że można by się martwić zachwianiem relacji, przeciwnie: powierzchowne nieporozumienia będą wzmacniać obopólne zainteresowanie i dodawać im pikanterii.

Rok pełen wrażeń, bez chwil na oddech. Jak mawia Owsiak: „będzie się działo” :)

Bliźnięta, które narzekają na nadciśnienie powinny uważać: kontrolować je i być w kontakcie z lekarzem.

O autorze