Wpisy z tagiem: Skorpion

piątek, 18 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Skorpion 2018

Skorpiony jako silne osobowości nie opuści w nadchodzącym nowym roku numerologicznym uczucie wszechmocy, decyzyjności i rządzenia silną ręką. Wasza pozycja rodzinna, zawodowa i towarzyska będzie nienaruszalna, często będziecie pytani o radę oraz podejmowali decyzję za kogoś. Natomiast zapomnijcie o postawie "mam zawsze rację", bo narobicie sobie dużo wrogów i nagle zrobi się wokół was pustynia towarzyska. Jednocześnie tarot nakłania was do fizycznego rozruszania organizmu (zacznijcie uprawiać jakiś sport lub jeśli jesteście aktywni, to przejdźcie na wyższy poziom) i intensywnych kontaktów ze zwierzętami. Bo to zwierzęta przyniosą wam ukojenie emocji i relaks. Można też połączyć te dwie dziedziny i np. zacząć naukę jazdy konnej lub wolontariat w schronisku dla zwierząt. Myślę, że bezinteresowność i taka odskocznia przydałyby sie wam, ponieważ czekają was trudne wydarzenia w rodzinie i/lub wśród znajomych. Może okazać się, ze zostaną przerwane wieloletnie przyjaźnie (z różnych powodów), że zaczną odchodzić sędziwi krewni, że nowi znajomi nie do końca wam odpowiadają itp - to wszystko będzie obciążeniem dla waszej kondycji psychicznej i dlatego należy zadbać o regenerację siebie w miłych okolicznościach przyrody.

Za to zawodowo i finansowo będzie wiodło wam się świetnie. Korzystajcie z każdej okazji dorobienia do głownej pensji, rozglądajcie się za dodatkowymi zajęciami, nie odmawiajcie pomocy nawet za symboliczną złotówkę, bo później przyniesie to bardziej wymierne korzyści. A najlepiej by było gdyby owa poboczna działalność była zgodna z waszym hobby lub zainteresowaniami.

W sprawach uczuciowych także zapowiada sie kwitnący okres. Single znajdą murowanych kandydatów na partnerów a w już istniejących związkach okaże się, że rodzi się samoistnie ich nowa, lepsza jakość. Niektóre z pań Skorpionów doczekają się upragnionej ciąży.

Z wyjazdami może być u was różnie. Bo jeśli zawodowo to będziecie wyjeżdżać niechętnie i z obowiązku, a jeśli prywatnie to z radością zwłaszcza do starszego pokolenia w rodzinie. Nie zaniedbujcie dziadków, babć, starszych cioć, bo przyniesie wam to zaskakującą radość.

Nowy rok numerologiczny przyniesie wam wydarzenia i trudne i radosne. Pamiętajcie, że nie ma życia bez śmierci, że zawsze coś musi przejść dogłębną metamorfozę, aby potem ze zdwojoną siłą mogło żyć lepiej, korzystniej, bardziej satysfakcjonująco.

Skorpion 2017

środa, 07 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co będzie się działo u Skorpionów?

- ogólnie - 9 pucharów

- praca - Paź Kijów

- finanse - Wieża

- ludzie wokół - 10 kijów

- dom - Paź Monet

- wyjazdy - 9 monet

- miłość - 3 monet

- co się uda - 7 kijów

- co się nie uda - Paź Mieczy

- rada - Królowa Kijów

IMG_20160907_142035_600x800

Skorpiony niech się skupią w najbliższych 12stu miesiącach na sprawach finansowo-domowych. Nie będzie wam się chciało, bo przyciągać będziecie energię rozprężenia, niefrasobliwości i zaspokajania swoich zachcianek niż zajęcia się konkretem. Jednak życie po prostu wymusi na was reakcję i nie będzie wymówek. Czasem bywa tak, ze następuje czarna seria usterek w domu lub nagle coś wymaga nieplanowanego remontu i tak będzie u was: jak nie pralka to lodówka, jak nie spadający tynk to nagle pismo z urzędu, ze koniecznie trzeba coś naprawić itp. Osoby posiadające dom lub planujące zakup domu lub szczęśliwi właściciele niedawno zakupionego domu z rynku wtórnego będą łapać się za głowę, gdy zobaczą na własne oczy prawdziwy stan techniczny. No cóż, trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Dlatego finanse ściśle będą się łączyć z waszym zyciem rodzinnym. Wy lepiej wielkich i drogich wakacji nie planujcie; najlepiej będzie spędzić je pod gruszą a środki finansowe przeznaczyć w nieruchomość. Uda wam sie ogarnąć wszystko pod warunkiem, ze panie Skorpiony zawieszą wygodne podejście do życia i naprawdę zaangażują sie w załatwianie, wykłócanie się w urzędach i z ekipą budowlaną. Tym bardziej, ze mogą być przeprawy z ludźmi w waszym otoczeniu; jak sami nie przypilnujecie, to rezultat nie będzie taki, jaki sobie założyliście.

Wokół was pojawi się sporo młodych ludzi, którzy znacząco wpłyną na sprawy w firmie (lub stosunki międzyludzkie) - będzie wesoło i przyjaźnie; na sprawy rodzinne - któreś z dzieci wymagać będzie większej uwagi i poświęcenia mu więcej czasu w nauce, w dowozeniu na zajęcia i hobby (będzie raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie nieźle); oraz jakieś przeziębienia i niedoleczone infekcje, którymi wzajemnie w rodzinie będziecie się zarażać (potrwa dłuzej zanim znajdzie się przyczynę i środek zaradczy).

Skorpiony szukające pary niech rozglądają się w pracy, w delegacjach i na spotkaniach biznesowych. To tam ktoś może wpaść wam w oko i z gruntu zawodowego znajomość przeniesie się na grunt prywatny. Szukający pracy do upadłego mają chodzić na rozmowy kwalifikacyjne i jak nie drzwiami to oknem. Wychodzą sobie.

Panie Skorpiony będą żywo zainteresowane zmianą swojego stylu ubioru czy makijażu na bardziej przyciągający uwagę. To dobry pomysł wreszcie zmienić coś w swoim wyglądzie (choćby kolor włosów), bo będziecie się lepiej czuć same ze sobą. Aha, i warto poćwiczyć z Chodakowską ;)

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Miłość - Rycerz Monet

W miłości szału nie będzie. Osoby w związkach pozostaną nadal w nich choć może je uwierać nuda, brak pomysłów na wspólne spędzanie czasu, partner, który niczym już nie zaskoczy (a wręcz staje się coraz bardziej leniwy). Słowem: znany wróg lepszy niż nieznany.

Single nie będą skore do wchodzenia w związki, upatrzony ktoś pozostanie tylko (lub aż) przyjacielem.

Finanse - Kochankowie

W tej dziedzinie Skorpiony mogą zabłysnąć w 2014 roku. Oddane będą całym sercem zarabianiu pieniędzy, odkładaniu, dorabianiu po godzinach. Jednak w sprawach kredytów i inwestycji muszą najpierw dokładnie rozważyć za i przeciw, a nie podejmować decyzji pod wpływem impulsu, podszeptów rodziny i znajomych.

Praca - 7 pucharów

W pracy jak najlepiej pod warunkiem, że Skorpiony zdejmą różowe okulary. Nie wszystko to, co jest pięknie opakowane jest najwartościowsze, bo często okazuje się, że zamiast żyły złota trafia się na tombak. Skorpiony powinny myśleć samodzielnie i nie ulegać ani manipulacji ani wpływom współpracowników.

Szukający pracy koniecznie muszą zweryfikować swoje plany i mierzyć siły na zamiary. Na rozmowach kwalifikacyjnych nie udawać kogoś, kim nie są.

czwartek, 22 grudnia 2011

Dla Skorpiona wylosowałam kartę 5 monet.

Skorpionów czeka wiele przeciwności losu w 2012 roku. Na pierwszy plan wysuwają się problemy materialne, a potem problemy w związkach. To jakie decyzje zostały podjęte w 5 monetlatach poprzednich będzie miało wpływ na ich sytuację w 2012 roku. Problemy finansowe będą powiązane z zaciągniętymi wcześniej kredytami i może się okazać, że np. raty drastycznie wzrosły lub ogólnie budżet domowy jest przeciążony. Skorpiony nie powinny się poddawać, bo obok nich jest druga osoba (osoby), które wesprą czy wskażą rozwiązanie. Ogólnie zalecam oszczędność, planowanie wydatków z głową i ołówkiem w ręku. Nie szaleć z zakupami, z ratami, z przyjemnościami.

Kryzysy w związkach ujawnią się w 2012 roku, bo zapewne już wcześniej na coś się zanosiło. Na barkach Skorpionów spocznie walka o utrzymanie relacji/małżeństwa/partnerstwa. Może to być walka za wszelką cenę (ale nie po trupach). Będzie to o tyle istotne, ze w tle czaić się będą problemy finansowe, a stawić im czoło najlepiej jest we dwójkę niż w pojedynkę. Jeśli głębokie kryzysy w relacjach się nie pojawią, to Skorpiony i tak uświadomią sobie, że nie spełniają się w zwiazku, że partner ma inne oczekiwania niż one, że rozmijają się, że brak im poczucia bezpieczeństwa.

Single będą nadal poszukiwać partnerów, aby zagłuszyć krzyk duszy o drugą połówkę. Bez miłości będą czuć się ubogie. Miłość ma być idealna i taka jak sobie wymarzyli.

Osoby szukające pracy będą bić głową w mur. Nie zanosi się niestety na stałe zatrudnienie, a nawet jeśli, to pensja będzie śmiesznie niska. Osoby już pracujące mogą dostać  wypowiedzenie warunków umowy (cały czas tło finansowe - obniżenie pensji, premii).

Ogólnie rok nie najlepszy dla Skorpionów, ale znając ich siłę i hart ducha powinny sobie poradzić :)

Prognoza na 2011 rok.

poniedziałek, 27 grudnia 2010

Rok 2011 dla Skorpionów upłynie pod znakiem stabilności i bezpieczeństwa rodzinnego: 10 monet - Druid Craftbudowanie własnego gniazda, kupno mieszkania lub domu oraz częste kontakty z seniorami rodu. Rodzina będzie teraz najważniejsza, a wszystkie działania będą wykonywane z myślą o niej i dla niej, a zwłaszcza o zabezpieczeniu materialnym dzieci i pielęgnowaniu starszych rodziców lub dziadków.

W związkach harmonia, spokój, poczucie swobody, bezpieczeństwa i bycia na właściwym miejscu, poszanowania tradycji, scementowania związku. Wolne Skorpiony mogą się oświadczyć lub przyjąć oświadczyny.

W sferze zawodowej bez zmian: praca stabilna, bez wstrząsów, dobre stosunki międzyludzkie, poczucie przynależenia firmy jak do wspólnoty. Osoby bezrobotne powinny znaleźć zajęcie poprzez koneksje rodzinne, może w firmach rodzinnych lub mocno zhierarchizowanych korporacjach. Skorpiony, które prowadzą własny biznes mają szansę na stworzenie prawdziwego imperium w oparciu o rodzinę (również dzieki jej pracy - wspólnie).

Finanse na zadowalającym poziomie, a w przypadku chwilowo pustego portfela poratuje na pewno rodzina (rodzice, rodzeństwo itp.).

Bardzo spokojny rok, który pozwoli Skorpionom bez strachu patrzeć w przyszłość, z nadzieją.

O autorze