Wpisy z tagiem: panna

sobota, 19 sierpnia 2017

Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się wraz z pierwszym nowiem wrześniowym, który w tym roku 2017 przypada na 19go września. Będzie trwać do pierwszego nowiu we wrześniu 2018. Prognoza dotyczy tego okresu czasu.

Panna 2018

Panny w nowym roku numerologicznym zajmą się przede wszystkim praktyczną stroną życia i materią. Nacisk położą na sprawy zawodowe, gromadzenie dóbr i monet, aby czuć się zabezpieczonymi na wszelkie okoliczności. Osoby, które do tej pory bezskutecznie szukały pracy znajdą ją na pewno. I to nie taką na chwilę, ale na długo lub dłużej. A osoby już zatrudnione będą strzec swojego etatu i nie dadzą sie wysadzić z siodła. Może jakieś wielkie ambicje nie zostaną zrealizowane (awans), ale akurat w tym czasie nie będzie wam na tym szczególnie zależało. Ma być stabilnie, bez wstrząsów, bez ryzyka i niepotrzebnych nerwów. Z tym, że okoliczności i ludzie wokół mogą dość mocno burzyć wasz wewnętrzny i zewnętrzny ZEN - no nie da się, jak to w życiu, płynąć tylko po spokojnych wodach; czasem natrafia się na zawirowania. I takie sytuacje będą was mocno wytrącać z równowagi. Rada jest taka, aby nie wchodzić w konflikty, nie dać się sprowokować do czegokolwiek, ale też brać udział w zawodowych "burzach mózgów", aby trochę zerwać z jednowymiarowym postrzeganiem tematów.

Pomimo tego, że wewnątrz i w swoim małym światku stworzycie enklawę równowagi, to w świecie zewnętrznym wokół was będzie się dużo działo i po prostu trzeba będzie na to jakoś reagować. Będą docierać do was informacje od osób z daleka, których dawno nie widzieliście; może należałoby odnowić z nimi kontakty bezpośrednie (twarzą w twarz), trochę posłuchać co w wielkim świecie słychać, dać sie zainspirować itp. Na pewno wyjdzie wam to na dobre.

W miłości wielkie BUM. Spotkacie osobę lub osoby, które spowodują, że wasza krew zacznie szybciej krążyć. Nie będzie to tkliwe uczucie a wielka namiętność. Rzucicie sie w wir romansów, seksu, przystojnych meżczyzn i pięknych kobiet. Istnieje oczywiście mozliwość, że partner okaże się osobą zajętą, ale wam to nie będzie robić różnicy: namiętność na pierwszym miejscu. Ostrzeżenie jest jedno: oceniajcie prawidłowo ludzi, aby nie narazić się na przemoc seksualną.

Tarot sugeruje wam nie wracać do przeszłości. Czy to w związkach, czy zawodowo, czy swoim postępowaniem. Sentyment za przeszłością nie sprawi, że przeniesienie ją w teraźniejszość poprawi jakość życia a przeciwnie: przyniesie rozczarowanie i odbije się wam wielką czkawką.

Rok numerologiczny 2017/2018 przyniesie wam wiele niespodzianek, zaskoczeń, pozytywnych ludzi i wystawi was na próbę. Będzie się działo!

Panna 2017

wtorek, 06 września 2016

1 września zaczął się nowy rok numerologiczny i postanowiłam powrócić do porzuconej idei stawiania kart z prognozami. Rok 2017 ma wibrację 1 więc do końca sierpnia 2017 będziemy pod jej wpływem. Proszę sprawdzić również znak zodiaku, w którym znajduje się wasz ascendent oraz znak zodiaku, w którym znajduje się wasz Księżyc. Czasami można odnaleźć się tylko w solarnym znaku zodiaku a czasami prognoza wymaga uzupełnień w powyższych, o których wspomniałam.

Co czeka Panny?

- ogólnie - 9 monet

- praca - 8 monet

- finanse - 7 kijów

- ludzie wokół - 7 monet

- dom - 2 monet

- wyjazdy - Eremita

- miłość - As Monet

- co się uda - Paź Kijów

- co się nie uda - Księżyc

- rada - 5 pucharów

IMG_20160906_094234_600x800

Ziemski znak Panny będzie miał radochę w tym roku :) Energia przy was to pieniądze, porządek, poukładanie i... ziemia. To dobry czas na remonty a zwłaszcza kupowanie durnostojek, dekoracji do domu, zabiegi kosmetyczno-fryzjerskie, uprawę roślin doniczkowych i ogrodowych. Pieniądze się znajdą, bo jakże by inaczej? Panna ma zawsze zakamuflowane gdzieś kilka groszy! Jednocześnie tarot mówi: podejmuj decyzje jednoosobowo, bo wtedy będziesz pewien, ze dobrze robisz.

Sprawy zawodowo-finansowe będą toczyć się utartym torem, rewolucji brak. Szukający pracy powinni ją znaleźć, no nie ma bata - muszą. Na rozmowach kwalifikacyjnych należy kłaść nacisk na twarde umiejętności praktyczne i doświadczenie. Właściciele firm mają podążać dotychczasową ścieżką i nie wymyślać, bo lepsze jest wrogiem dobrego. Portfel będzie pełen. Pilnujcie wysokości rachunków, bo mogą zdarzyć się błędy lub coś naliczonego z nakładką. Starzy znajomi i przyjaciele zostaną przy was, nie widać nowych osób w waszym otoczeniu. Ktoś może na długo zamilknąć i zająć się swoimi sprawami, ale to nie znaczy że zerwał z wami znajomość a że absorbuje go własne życie.

Sprawy domowo-rodzinne nabiorą nowych definicji. Niektóre Panny będą mieszkać na dwa domy lub szukać nowego lokum, inne będą starać się rozluźnić więzi rodzinne, żeby móc samodzielnie ruszyć w świat, jeszcze inne będą musiały puścić dzieci w świat i mogą mocno to przeżywać. Tak czy siak będzie to lekcja dla Panien: rozluźnienie smyczy. W miłości realne szanse na zakochanie, ale jak to u Panien bywa: rozsądne zakochanie czyli najpierw rozumem a potem sercem. Okazji nie powinno brakować tylko wyluzujcie! W związkach pojawią się nowe możliwości inwestycyjne nadwyżek finansowych lub możliwość kupna ziemi/nieruchomości. Możliwość a nie kupno. Zastanówcie się, obejrzyjcie oferty ze wszystkich stron, przedyskutujcie. Istnieje duża szansa, ze traficie w dziesiątkę z decyzjami.

Wyjazdy? raczej nie lub bardzo rzadko. No chyba, że wybieracie się na pielgrzymkę lub samotną wędrówkę po górach i dolinach, to tak. Ewentualnie w miejsca, gdzie nie ma tłumów, krzyków a kontakt z naturą.

Zadowolenie przyniesie wam improwizacja. Tak, to niezgodne z naturą Panny, lecz spróbujcie od razu zrealizować pomysł bez dywagowania nad nim tygodniami i bez planowania. Zaskoczcie wizytą kogoś z rodziny lub przyjmijcie z otwartymi ramionami niezapowiedzianego gościa. Improwizowane spotkania moga okazać się fantastyczne.

W tym roku Pannom nie uda się zerwać z tworzeniem teorii spiskowych, wyciąganiem błędnych wniosków, zmiany zdania zależnie od okoliczności i zakulisowym działaniem. Panny mają tendencję do chowania w sobie swoich myśli, działań i planów: coś sobie umyślą, powiedzą komuś coś innego i zrobią coś innego. Raczej nie jest to wskazane w tym roku, bo wielu ludzi może się na was zawieźć. A to przecież niepotrzebne, prawda?

piątek, 13 grudnia 2013

Miłość - Wisielec

Panny oddalą się emocjonalnie i fizycznie od partnerów, lecz związki będą trwały nadal. Nie będą chciały wykonywać gwałtownych zmian a jedynie przewartościować sobie dotychczasowe życie osobiste. Najchętniej będą siedziały w kącie i nie uczestniczyły w życiu towarzyskim.

Wolne Panny starannie będą dobierać partnerów, najpierw obserwacja, dokładne sprawdzenie kim są nowe osoby i co sobą reprezentują a potem ewentualnie zgodzą się na wejście w nową relację.

Finanse - 3 monet

Bardzo dobry rok! Można spodziewać się podwyżek, zwiększenia obrotów we własnych przedsięwzięciach, korzystnych decyzji kredytowych jak i płynności finansowej. Przedsiębiorcy powinni zakasać rękawy, bo to będzie ich rok!

Praca - Gwiazda

Obietnice awansów zostaną dotrzymane, etaty znalezione, świadczenia emerytalne przyznane. Panny nie powinny się niecierpliwić jeśli nastąpi to wszystko dopiero w drugiej połowie roku 2014. Rada tarota: rozwijajcie swoje umiejętności, inwestujcie w soft skills, bądźcie wyrozumiali dla pracowników i współpracowników - taka taktyka wam się opłaci.

niedziela, 18 grudnia 2011

Dla Panny wylosowałam kartę 6 pucharów.

Po dość mroźnym roku 2011, rok 2012 powinien być dla osób z tego znaku zodiaku bardzo sympatyczny. Panny powracać będą myślami do wydarzeń i osób z przeszłości, może odnowią kontakty, zaprzyjaźnią się na nowo z dawno zapomnianą koleżanką lub kolegą. Jednocześnie6 pucharów będą odczuwały tęsknotę za tym, co minęło, a czego nie można już wskrzesić (byłe miłości, przyjaźnie, czasy szkolne itp.). Może się również zdarzyć, że Panny poczują potrzebę stanięcia twarzą w twarz z własną przeszłością i zechcą odwiedzić stare kąty czy poprzednie mieszkania. Z tych wypraw wrócą uspokojone, "rozgrzeszą" i wybaczą przeszłości. Wszelkie zloty po latach (szkolne, studenckie itp.) będą dobrym pomysłem w 2012 roku.

Single będą mieć ochotę i pokusę powrotów do byłych partnerów. Jak to zazwyczaj bywa: jednym się uda, innym nie, ale konfrontacja na pewno się przyda (i nie zaszkodzi). W związkach nastąpi porozumienie, pojawi się przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa, harmonia, a miłość okaże się być nie "za coś", ale po prostu miłością samą w sobie.

Osoby już pracujące nie powinny obawiać się zwolnień: ich etat, posada czy miejsce w firmie będzie niezagrożone. O karcie 6 pucharów w kontekście pracy mówi się, że to "ciepła posadka" i tak też będzie. Biurko, krzesełko, telefon - nikt Pannom tego nie zabierze w 2012 roku. Osoby szukające pracy mają ogromne szanse ją dostać po znajomości. I tylko w taki sposób. Jeśli należą do towarzystwa wzajemnej adoracji, gdzie ręka rękę myje, to mają etat jak w banku. Jeśli nie należą, to powinny wkręcić się do takiej grupki/kliki i dostaną to, na czym im zależy (pracę).

W ogóle członkostwo w nieformalnych klikach/grupach, gdzie należą ludzie, którzy mogą wiele, będzie dla Panien opłacalne. Zasada jest niezmienna od lat: na układy nie ma rady oraz ja ci dam, ty mi dasz, razem damy radę.

Prognoza dla Panny na 2011 rok.

czwartek, 23 grudnia 2010

Panny w roku 2011 czekają podróże: krótkie, dalekie oraz wewnętrzne. Mogą wziać udział w atrakcyjnych wycieczkach (morskich także), mogą zmienić miejsce zamieszkania na chwilę lub na 6 mieczy - Druid Craftstałe. Pod pojęciem „podróże wewnętrzne” mam na myśli stany emigracji wewnętrznych czyli dystansowania się do wydarzeń i osób, przyjmowania masek dla świata i chłodu emocjonalnego. Może się okazać, ze Panny będą chciały uciekać przed przeszłością właśnie poprzez ciagłe przeprowadzki; jakby nie potrafiły zmierzyć się z nią. A w pozytywnym znaczeniu będą po prostu pragnęły rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu, do czego przeszłość nie będzie im już potrzebna.

Dla związków nie będzie to dobry okres, ponieważ Panny będą niedostępne, odległe i zimne dla partnerów. Podobnie będą odbierane single i singielki: wymykające się z rąk twierdze nie do zdobycia.

W pracy możliwe przesunięcia na inne stanowiska (bardziej poziome niż pionowe), może oddelegowanie do oddziałów firmy, a w ostatecznosci – zwolnienia. Dla osób bezrobotnych dobrym pomysłem może być emigracja zagranicę jak i do większych miejscowości w poszukiwaniu miejsca dla siebie. Karta 6 mieczy nie obiecuje zdobycia etatu, to jedynie możliwość drogi, jaką ktoś wybierze. To, co czeka na kogoś gdzieś w świecie zależy od nas samych: jak wykorzystamy szanse i na ile pokonamy własny strach przed nieznanym.

Artyści i twórcy powinni mieć fantastyczny czas w 2011 roku: pomysły będą dopracowane, innowacyjne, trafne, a ich realizacja nie powinna natrafiać na trudności i problemy nie do pokonania.

Jednym z przesłań karty 6 mieczy jest: do odważnych świat należy :) I tego Panny powinny się trzymać.

O autorze