Wpisy z tagiem: znaczenia kart

poniedziałek, 17 września 2018

Tym razem zapraszam do obejrzenia filmiku z charakterystyką bohaterki - Anastazji Steele -  książek i filmów "o Greyu".

Link do filmu tutaj

środa, 12 września 2018

Dziś mam do zaproponowania rozkład na podstawie Kwiatu Życia, do którego dołączyłam czakry. Nie jest wymagane ani konieczne odczytywać pozycje pod kątem czakr jeśli ktoś niepewnie porusza się w tym temacie. Przyjemnego oglądania :)

Link do filmu tutaj

czwartek, 06 września 2018

Dziś zapraszam do obejrzenia filmu o książce i filmie, o których nie mam pojęcia - serii o Grey'u. Staram się dokonać charakterystyki bohatera tylko na podstawie wylosowanych kart i nie wiem czy trafnie. Ksiażki nie mam zamiaru czytać ani oglądać filmu.

Link do filmu tutaj

czwartek, 30 sierpnia 2018

Dziś proponuję rozkład Flavio Anusza "Lustro prawdy" wraz z "instrukcją" jak z nim postępować.

Link do filmu tutaj

niedziela, 26 sierpnia 2018

Dziś mam do zaproponowania filmik z omówieniem rozkładu, który dotyczy najkorzystniejszego sposobu postępowania w sprawie, o którą pytamy.

Link do filmu tutaj

wtorek, 21 sierpnia 2018

Tym razem opowiadam o karcie Mocy po stronie meżczyzny przy okazji rozkładu partnerskiego.

Link do filmu tutaj

czwartek, 16 sierpnia 2018

Tym razem omawiam w filmiku rozkład Podróż Marzeń (albo Podróż DO Marzeń) o tym jaka prowadzi do nich droga, jaka jest szansa na ich realizację oraz jaki ostatecznie będzie wynik.

Film jest powiązany z tym wpisem. Link do filmu tutaj.

sobota, 11 sierpnia 2018

Dziś omawiam kilka kart, które mogłyby wskazywać na brak odpowiedzi od talii. Film jest powiązany z tym wpisem sprzed lat.

Link do filmu tutaj

środa, 08 sierpnia 2018

Do tego wpisu skłoniła mnie piosenka Bajora "Dokąd przed nią uciekasz", która ukazuje jedno z oblicz karty Eremity.

Wszyscy ciągle powtarzają, gdy wylosują Eremitę: "spójrz wgłąb siebie; poszukaj siebie". To są komunały. Na poziomie rzeczywistym każdy ucieka od samotności; każdy uważa, że chwile spędzone w swoim własnym towarzystwie są chwilami straconymi; że tylko towarzystwo ludzi pozwoli nam się odnaleźć. Nie chcę, żeby zabrzmiało to patetycznie jednak od narodzin aż do śmierci jesteśmy i tak samotni. Widać to wyjątkowo ostro w chwilach agonii, gdy odprowadzam ludzi trzymając ich za rękę. Moja dłoń w jakiś sposób im pomaga choć każdy sam i w samotności musi przejść tą bramę i w pewnym momencie muszę puścić rękę. Mogę jedynie uspokajająco spojrzeć w oczy (jeśli pacjent jest przytomny), ale więcej zrobić nie jestem w stanie. Eremita jest preludium Śmierci.

Czy przesłanie Eremity jest nam potrzebne? Tak. Jeśli się odważymy. Przebywać we własnym towarzystwie bez bodźców z zewnątrz, usłyszeć lęki, swoje myśli, ciche stukanie duszy wymaga ogromnej odwagi. To nie inni ludzie są naszymi największymi wrogami a my sami dla siebie. Eremita pozwala oswoić lub uświadomić sobie nasze tęsknoty, wspomnienia dobre i złe, zrozumieć przede wszystkim. Stan Eremity może być wstępem do kolejnego etapu: może Śmierci, może Diabła, może Sądu a może każe wrócić do Głupca... Eremita jest głosem duszy i Wszechświata. Pozwólmy sobie na usłyszenie ich szeptów.

poniedziałek, 06 sierpnia 2018

Tym razem zapraszam do obejrzenia rozkładu dot. pracy zagranicą plus ciekawostka o Kapłance

Link do filmu tutaj

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
O autorze