Wpisy z tagiem: wróżby

sobota, 24 września 2016

Nigdy nie praktykowałam białej magii. Żadnej magii.

Jakoś nie miałam nigdy przekonania do myślenia magicznego, do intencji, rytuałów. Chyba zbyt zdroworozsądkowa byłam.

Przymierzałam się dwa tygodnie temu do rytuału, ale nie byłam przekonana czy ma sens, czy sie uda, czy coś da. Nie zrobiłam nic.

Wiara związana z religią. Tu tak, kilka lat temu na własnej skórze doświadczyłam spełnienia się mojego życzenia zapisanego w księdze życzeń w pewnym kościele w Tübingen (Wunschbuch). Księga była po prostu wyłożona w nawie bocznej, zapisana mnóstwem próśb, życzeń i intencji w różnych językach. Dopisałam się i ja. Po polsku, bo modlę się zawsze po polsku, także na mszach w kościołach katolickich w Niemczech. I co? I moje życzenie się spełniło. Dokładnie tak, jak chciałam. 

Ale magia? W jaki sposób mogłoby się spełnić coś o co proszę Wszechświat, Żywioły, Anioły, Przewodników Duchowych itd?

A JEDNAK!

Wczoraj narysowałam antenkę Algiz w intencji sprawy zawodowej, która obecnie jest dla mnie bardzo ważna, bo zależy od tego m.in. moje zdrowie fizyczne. Naszło mnie głębokie przeświadczenie, że musi się spełnić, że energia poszła super dalej gdzieś hen a nie w ziemię! Moją intencję zakończyłam słowami "ukradzionymi" Asi Wiśniewskiej: "niech będzie z pożytkiem dla wszystkich i bez szkody dla nikogo". I... położyłam tarota czy intencja poszła dobrze: wylosowałam Cesarza i Sprawiedliwość (Maroon Tarot). A karta Sprawiedliwości w tej talii to miecz, który wygląda jak Algiz! Tak, poszło wszystko i się "ukorzeniło".

A dziś... moja intencja się zrealizowała! Tak szybko! Tak w mgnieniu oka! I wiem, że będzie dobrze. Wiem, że jestem pod ochroną i wszyscy wkoło mnie na tym zyskają i nikt nie straci.

Jestem spokojna.

Magia jakakolwiek wymaga niezachwianej wiary: "niech się staje". Jak wiara religijna. Nie wątp, nie wahaj się, wierz i miej nadzieję.

magia

niedziela, 08 grudnia 2013


Miłość - Paź kijów

Single nie będą szukać stałych związków, będą im odpowiadać krótkie relacje pełne emocji i namiętności. Niewykluczone, że postanowią pojawić się w życiu dawno zapomnianej miłości sprzed lat lub prowadzić "urywany związek" (mieszkanie osobno, własne sprawy i odnawianie relacji w miejscu, w którym skończyło się poprzednim razem). Będą dbać o własną wygodę i dobrą zabawę.

Barany w stałych związkach zapragną odmiany i będą rozglądać się na boki za ekscytującymi nowymi bodźcami. Niewykluczone, że postanowią na krótko stracić głowę i wdadzą się w romanse. Jeżeli zdecydują, że jednak pragną utrzymać temperaturę w stałym związku, to tarot radzi więcej własnej inicjatywy we wdrażaniu pomysłów - niespodzianek dla partnera.

Finanse - Rycerz Mieczy

Pieniądze będą przypływać z nieoczekiwanych źródeł i tak samo szybko wypływać z kieszeni. Zachcianki, niespodziewane lub niezaplanowane wydatki spowodują, że w portfelu przez większą część roku będzie hulał wiatr. Rada: zaskórniaki na czarną godzinę i żelazna rezerwa na wszelki wypadek.

Praca - Kapłan

Z pracą problemów nie będzie. Wasze stanowisko jest niezagrożone, macie poplecznika za sobą i możecie spać spokojnie. Szukający pracy powinni zgłosić się do dużych firm lub agencji pośrednictwa, gdzie mogą liczyć na wsparcie krok po kroku na całym etapie aplikacji i weryfikacji. Osoby starające się o emerytury lub renty dostaną pozytywne decyzje.

O autorze